Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Ogłoszenie: UWAGA !!! Ogłoszenia sprzedaży na forum tylko dla osób z grupy smart klub polska
 Kanapa 
Od dnia dzisiejszego tj. 7.02.2015 r. nastąpiła zmiana w Regulaminie klubu. W dziale sprzedam dodać ogłoszenia mogą tylko osoby należące do grupy smart klub polska, komentować i oceniać mogą wszyscy użytkownicy forum.
Blokada wynika z traktowania forum jako platformy ogłoszeń tzn. ktoś się loguje wystawia ogłoszenia i przepada. Jako klub nie jesteśmy w dzisiejszych czasach (oszustw, wyłudzeń) weryfikować każde ogłoszenie pod względem autentyczności itp. dlatego dział został zablokowany dla osób z poza tej grupy.Warunki Ogłaszania - przeczytaj koniecznie
Proszę korzystać z przygotowanego formularza oraz stosować się do Regulaminu Działu i zasad ortografii.
Ogłoszenia bez zamieszczonych na stałe zdjęć oraz konkretnego opisu sprzedawanej pozycji zostaną usunięte po 24 godzinach bez uprzedzania, przypominania i innych takich.
Marudom wyjaśniam - po zakończeniu aukcji zdjęcia z All.. i innych portali znikają w mrokach sieci. Sprzedaż Smarta z reguły trochę trwa.
Do wystawiających samochody - spotkacie się tutaj z szeregiem uwag odnośnie stanu i ceny ukochanego pojazdu. Proszę się nie obrażać konstruktywną krytyką - każdy towar znajduje kupca.

Edit
Klubowicze mogą wnioskować o przypięcie swoich standardowych ogłoszeń. Prośby będą spełniane w miarę możliwość.
Przypięte mogą być czasowo ogłoszenia ciekawe/pożyteczne dla społeczności.Menu