smartklub.pl
Mój Smart i Ja mamy coś nowego. - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Mój Smart i Ja mamy coś nowego. (/t-moj-smart-i-ja-mamy-cos-nowego--10286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Mój Smart i Ja mamy coś nowego. - Arczi100 - 12.10.2017

Mikołaj się wściekł na mnie. Chyba już nie przyjedzie-chyba że mu udostępnie szyb windowy. Nie zmieścił się z szufladą w kominie ..wentylacyjnym oczywiście. Jakoś go udało mi przepchać i hura nowe zabawki dojechały[Obrazek: 0d25879c3e0fe7068e2a994eb992caa0.jpg]

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka


RE: Mój Smart i Ja mamy coś nowego. - szymon74 - 04.11.2017

[attachment=16877]Takich tam pare pierdułek przybyło Rolleyes ,dokładki przód i tył sportpaket ,progi ,wlew paliwa w kolorze ,sprężyny eibach pro-kit ,no i oczywiście program silnika i skrzyni zrobiony przez Gizberna  Very happy ,kierownica zrobiona w Knurowie ,felgi Rondell 7,5x16 i 6x16 ,aha i teraz robi dużo hałasu Razz


RE: Mój Smart i Ja mamy coś nowego. - Stormy - 04.11.2017

(04.11.2017, 16:43)szymon74 napisał(a): Takich tam pare pierdułek przybyło... Rolleyes  Razz

Przychodzi weteran do przedszkola i opowiada jak to było na wojnie:
- Siedzimy w okopie, chłop przy chłopie. Długo cisza. Nic nie słychać - jemy chleb a tu jeb...

...no Szymon - pozazdrościć tylko wypada - Evil or very mad
Zapomniałeś jeszcze o światłach Cool


RE: Mój Smart i Ja mamy coś nowego. - szymon74 - 04.11.2017

(04.11.2017, 17:03)Stormy napisał(a): Zapomniałeś jeszcze o światłach Cool

Będą  Razz


Mój Smart i Ja mamy coś nowego. - Arczi100 - 04.11.2017

Taaaa..!prawie nic nie zrobiłem. Daj adres gdzie tak z niczego i nie wiadomo jak skromnie( najlepiej za darmo) taaakie rzeczy robią
Podziw i szacun

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka


RE: Mój Smart i Ja mamy coś nowego. - damiano.o - 04.11.2017

(04.11.2017, 16:43)szymon74 napisał(a): Takich tam pare pierdułek przybyło Rolleyes ,dokładki przód i tył sportpaket ,progi ,wlew paliwa w kolorze ,sprężyny eibach pro-kit ,no i oczywiście program silnika i skrzyni zrobiony przez Gizberna  Very happy ,kierownica zrobiona w Knurowie ,felgi Rondell 7,5x16 i 6x16 ,aha i teraz robi dużo hałasu Razz
Świetny airbox chyba najfajniejszy efekt z tych dodatków ....... jak dla mnie No i na filtrze odmy dał bym króciutką rurkę Poza tym rewelka

Tapnięte z SG NOTE 8


Mój Smart i Ja mamy coś nowego. - Marek - 04.11.2017

Kiera fajna. Klamki aż teraz się proszą o lakierowanie. A co rurka za długa? Myślisz że opary mogą skroplić i zamarznie???


facebook/ dreamliner cdi


Mój Smart i Ja mamy coś nowego. - damiano.o - 04.11.2017

Nie. Jak Szymon chce może być taka. W tym wymiarze nie ma najmniejszego znaczenia. Ale tak jakoś zakrzywiona. Po co jak może być tylko taka żeby zacisk złapał

Tapnięte z SG NOTE 8


RE: Mój Smart i Ja mamy coś nowego. - szymon74 - 05.11.2017

Damiano - dolot oczywiście według twojego opisu i zdjęć (super robota) ,w pierwszej wersji był na rurkach 70mm ,postanowiłem sprawdzić czy będzie troszkę ciszej na 45mm (nie jest).  Rurka odmy jest krótka ,zdjęcie było z etapu testów  Smile ,cały czas kombinuje z dolotem...


Mój Smart i Ja mamy coś nowego. - damiano.o - 05.11.2017

Nie będzie ciszej jeżeli średnica airboxa jest większa jeżeli zmienisz średnicę airboxa to wtedy będzie ciszej Ale tylko troszkę natomiast mieszanie średnicą za airboxem nic nie daje. Rurka odmy im krótsza tym lepsza

Tapnięte z SG NOTE 8


Menu