smartklub.pl
Świąteczne życzenia - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Artykuły (http://smartklub.pl/f-artykuly--39)
+--- Wątek: Świąteczne życzenia (/t-swiateczne-zyczenia--11461)

Strony: 1 2 3 4


Świąteczne życzenia - obwd-crash - 23.12.2013

[attachment=6624]
Oficjalne życzenia świąteczne :

Drodzy Klubowicze.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku chcielibyśmy Wam wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń również tych smartowych.

Zespół Stowarzyszenia smart klub polska



Życzenia klubowicza obwd-crash:

Szanowni Państwo, w ten przedświąteczny czas, bardzo trudno byłoby nam wszystkim zebrać się przy prawdziwym, pachnącym drzewku i śpiewać wspólnie kolędy. Myślę więc, że nie urągamy tradycji, jeżeli zgromadzimy się przy wirtualnym stole wigilijnym. Zaścieliłem więc nasz wspólny stół białym, wykrochmalonym obrusem, na którym jest tyle Opłatków, ile właśnie nam potrzeba. Łamię się z Wami tym Opłatkiem, życząc Wam i Waszym Rodzinom, zdrowia, szczęścia i radości, na wszystkie okoliczności.
Szczęść Wam Boże.

[attachment=6619]


RE: Stół Wigilijny - IcaMek - 23.12.2013

Ja również pragnę przyłączyć się do życzeń i życzę Wam ciepłych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten dzień przepełniony będzie radością i miłością.

Jeszcze raz - Wesołych Świąt! Smile


RE: Stół Wigilijny - mozdzerka - 23.12.2013

Ode mnie również życzenia- wszystkim tutaj spokojnych, pogodnych, niepowtarzalnie rodzinnych Świąt Bożego NarodzeniaSmile

I domyślnego Mikołaja oczywiścieWink


RE: Stół Wigilijny - Juniorek - 23.12.2013

I od Juniorka Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Smile No i fajnych prezentów od Mikołaja Very happy

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


RE: Stół Wigilijny - Magda i Benjamin - 23.12.2013

Równiez i my zyczymy wszystkim zdrowych, radosnych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia oraz samych pieknych chwil w nadchodzacym Nowym Roku 2014.

Magda i Benjamin (obecnie w PolsceSmile)


RE: Stół Wigilijny - kasiunqa - 23.12.2013

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia,
rychłego spełnienia każdego marzenia.
Ciepła, wiary i życzliwości,
życzy Przemek i Kasia


RE: Stół Wigilijny - Kanapa - 23.12.2013

Dziękuje wszystkim za mijający rok.
Wszystkiego dobrego i szczęśliwych Świąt.

[Obrazek: 481813_470394726335359_937908053_n.jpg]


RE: Stół Wigilijny - Siekierka - 23.12.2013

Życzę Nam wszystkim abyśmy mieli sposobność wielokrotnie zasiadać do tego wirtualnego choćby stołu z uśmiechami na ustach i ciesząc się w spokoju poświęconym nawzajem czasem Smile Wesołych Świąt Koledzy i Koleżanki oraz wszystkiego smartnego!


RE: Stół Wigilijny - DaSza - 24.12.2013

Aby w tych dniach radości z Narodzin Pana, Wam wszystkim przyświecała to wspaniała Gwiazda Betlejemska, i do wszystkich Waszych domów przyniosła radość, miłość i wspaniałą atmosferę,
okraszoną radością z prezentów.
DaSza i BoSza


RE: Stół Wigilijny - Fireman - 24.12.2013

Wszystkiego najlepszego na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, miłej rodzinnej atmosfery, zdrowia, co byście się nie przejedli i nie przepili!!!


Menu