smartklub.pl
[450] LAZY SMART - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [450] LAZY SMART (/t-450-lazy-smart--11815)



RE: LAZY SMART - LAZY. - 09.05.2015

Kilka rzeczy które dziś zamontowałem. Poległem na śrubie trzymającej kierownicę, więc ta musi poczekać do jutra. Śruba tak trzyma że żadnym torxem, młotkiem itp. nie idzie jej ruszyć. Udało się zamontować przedni spojler brabusa w kolorze nadwozia. Przykleiłem też ozdobne listwy na progi, weszły na styk.
Tylne lampy ledowo-analogowe dają sporo światła, więc zakup uważam za udany. Korpusy były w paskudnym pseudo karbonie więc zostały zeszlifowane na gładko i polakierowane na czarny połysk. Pasują wyglądem pod tylne boczne szybki. Siedzę aktualnie nad montażem komputera pokładowego, jestem ciekaw czy uruchomienie przejdzie gładziutko.
Nakładki na pedały i inne gadżety czekają w kolejce na montaż. Na dziś tyle, pozdrawiam.


RE: LAZY SMART - skynet - 10.05.2015

Widzę, że Smart ciągle się rozwija Smile Cieszę się, że trafił w dobre ręce. Pozdrawiam!


RE: LAZY SMART - LAZY. - 10.05.2015

Dziś udało się wydobyć starą kierownicę i zamontować nową. Przepiąłem też kostkę w wiązce pod kierownicą i... porażka.
Nie działa klakson i na liczniku świecą się 3 kontrolki. Podczas operacji wymiany oczywiście pół godziny wcześniej odłączyłem akumulator. Trzeba będzie dokonać poprawek za pomocą SD jak tylko paczka dojedzie.
Z tyłu auta pojawiła się ,,końcówka mocy" Very happy
Licznik nadal w proszku bo zapodziałem gdzieś wielki wór gadżetówCrying
Mógłbym go poskładać ale z tarczami indiglo jednak ciekawiej by się prezentował.
Przy wymianie spojlera zauważyłem że antenę mam w stanie agonalnym i tylko klej ją trzyma na miejscu, zakupiłem więc nowiutki uchwyt od Smart Warszawa. Beer

Na dziś to tyle, jak poskładam licznik to pojawią się kolejne fotki.


RE: LAZY SMART - LAZY. - 12.05.2015

Fizycznie mogę potwierdzić iż w stan posiadania pojawiło się SD na składzie. W sobotę odbędzie się pierwszy test i kasowanie błędów po wymianie kierownicy. Może i aktywacja łopatek się uda, zobaczymy.
BeerBeerBeerBeerBeer


RE: LAZY SMART - LAZY. - 16.05.2015

Witam serdecznie wszystkich forumowiczy. Dziś chciałbym przedstawić kolejne zdjęcia z operacji tuning Wink
Dołożyłem kilka gadżetów takich jak rączka hamulca ręcznego, nakładki na pasy i zagłówki i naklejki na wlew i wlot powietrza.
Informuję przy okazji gdyby ktoś chciał kupić rączkę brabusa i ta nie miała by aluminiowego guziczka to fabryczny guziczek pasuje. Jedynie pozostaje różnica w wyglądzie.

Kolejne fotki za niedługo, pozdrawiam wszystkich.
Beer miłego weekendu.


LAZY SMART - Kanapa - 16.05.2015

Wow - jak SD?


RE: LAZY SMART - LAZY. - 16.05.2015

Walizeczkę sobie uszykowałem i chcę ten cały sprzęt w niej schować żeby był bezpieczny i wygodny do noszenia.

Może jutro znajdzie się chwila to się pobawię bo mam kilka rzeczy do poprawienia.
Ostatnia fotka mi się nie dodała to dokładam na koniec.
Nie wiem jeszcze jak w zagłówkach zamocować te wkładki, muszę coś delikatnie wykombinować. Myślę o użyciu małych szpilek czy agrafki.


LAZY SMART - Kanapa - 16.05.2015

Klej na gorąco?


LAZY SMART - frygi - 17.05.2015

Ja użyłem taśmy dwustronnej 3M i jest oki
[Obrazek: fb2f051dfb8188de05ef8b135463fa13.jpg]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: LAZY SMART - obwd-crash - 17.05.2015

U mnie trzyma się samo, wystarczyło wciśniecie do wnętrza "zagłówka"
[attachment=10631]


Menu