smartklub.pl
[450] LAZY SMART - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [450] LAZY SMART (/t-450-lazy-smart--11815)



RE: LAZY SMART - LAZY. - 17.02.2019

Czyli jeżeli brewki to powinny być częścią maski, bo takie doklejone do klosza to wiocha- tak mi się z tego wyniosło.

Co do lamp to kierowcy dość często dają mi znać że oślepiam, więc z ledami może być jeszcze gorzej.
Chyba drl tylko zastosuję- kupiłem takie atestowane więc mogą mnie w pompkę cmoknąć.

Będzie czas to się je zamontuje.


LAZY SMART - damiano.o - 17.02.2019

Niestety, tak jak Paweł napisał, brewki nigdy nie ograniczą oślepiania. Odpowiada za to źródło światła oraz odbłyśnik. Ale dobrej jakości LED radzi sobie świetnie z tym problemem braku wyraźnego odcięcia światła i cienia Co do samych brewek nakładek, osobiście mi przeszkadza tylko z reguły ich słabe dopasowanie na styku z innymi elementami karoserii. Sam mam a'la brewki w formie przyciemnienia części klosza właśnie dlatego, że ładniej współgra z innymi elementami A moim marzeniem jest zrobienie tego moda wewnątrz klosza lampy Sam mod brewkowy uważam, że nie zawsze wygląda na trafiony. Jeżeli lampa jest mała to mija się z celem, ale przy dużych kloszach (Tak jak Paweł określił fajnie z "wytrzeszczem") ewidentnie zmienia linię przodu, jak i "charakter" auta, jeżeli współgra z całością[Obrazek: 674420dad2c0972e3772308c805e96a8.jpg][Obrazek: f01bab7ba8c199fa45051e6c614b0f01.jpg]

Pozdrawiam z RS Concept


RE: LAZY SMART - Gapa. - 17.02.2019

Chyba Wejherowa a nie Wejcherowa
;/


LAZY SMART - plesniak - 17.02.2019

Tak, mój błąd - Wejherowa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


LAZY SMART - Kanapa - 17.02.2019

(17.02.2019, 11:32)plesniak napisał(a): Tak, mój błąd - Wejherowa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


Plesniak - jesteś moim idolem przez ten post.
Największa KUPA tuningowa jaka pojawiła się na moich oczach to golf na wejherowskich tablicach z przedłużonym przodem.
Przedłużenie wykonano za pomocą pianki montażowej bez wykończenia i taki piankowóz eksploatowano.



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


LAZY SMART - plesniak - 17.02.2019

Kanapa ale żebyśmy się dobrze zrozumieli. W Wejherowie potrafili to na prawdę dobrze zrobić. Nie na piankach, a spawając. Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


RE: LAZY SMART - Gapa. - 17.02.2019

Pewnie ten zrobiony pianka to z Rumi lub Redy Smile


LAZY SMART - ŁYSY13 - 17.02.2019

Pomorskie mają dobrą robotę nie zapędzać się .
Zawsze jest co oglądać i to na plus .

Pozdrawiam Łysy13


RE: LAZY SMART - LAZY. - 04.03.2019

Aktualizacja danych:
Coś ćwierka- chyba łożysko alternatora, no bo przecież wszystko co nowe montuję to albo skrzypi, albo ćwierka Laughing 
Udało się w końcu z przodu tarcze i kloce wymienić, stare kloce tak trzymały się w jarzmie że trzeba było wybić Wink 
Śruby zabezpieczyłem na gwincie żeby znów jaj przy odkręcaniu nie było- lekko przesmarowałem.
Prowadnice wyczyszczone i przesmarowane, powierzchnie przed założeniem tarcz tak samo. Pierścienie abs w doskonałym stanie, jedynie osłona już deko się sypie. Łożyska super bez luzów, nic nie cieknie. Amorki suche.
Wiosna pełna parą więc czas na mody.
Od dłuższego czasu siedzę i dłubię po internetach za zydelkami. Moje fabryczne są welurowe z pokrowcami skórzanymi.
Dupa się poci konkretnie, pomyślałem sobie że czas na zmiany, deko odświeżymy wnętrze.
W oko mi wpadły takie o to zydelki, czy wejdą- jeszcze nie wiem, będziemy kombinować.  
Pół skóra, wentylowane i takie tam.
Kolejny mod jaki mi chodzi po głowie to większy baniak na ropę, tak sobie lukam po aukcjach i proszę baniak powiększony od diesla- ojciec brać jak to mówią bo kolejny cdi zanim się trafi Laughing 
Zapewne macie wiedzę czy długość wlewu jest ok czy trzeba będzie ciąć?
No i jest jeszcze jeden mod dotyczący wnętrza, ale jest on bardzo trudny do wykonania i pracochłonny. Jak się uda to będę w pełni usatysfakcjonowany. Póki co ciszaaa  Razz Dowiecie się jak skończę bo materiały już czekają.

Z kolejnych nowości to niestety wylatuje tuba z bagażnika, choć i tak ją zmniejszyłem o połowę to i tak jest za duża- będzie na opych jak ktoś chce sobie dogodzić. W trakcie budowy jest tuba pod fotel pasażera, na bazie  tuby od merca. Póki co czekam na zydle i zobaczy się czy uzyskam więcej miejsca pod spodem. Dopiero dotnę obudowę i testy. Boczne głośniki w komorze bagażnika zostają i zostaną podłączone.  Póki co tyle.


LAZY SMART - Arczi100 - 05.03.2019

To się będzie działo


Menu