smartklub.pl
[450] LAZY SMART - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [450] LAZY SMART (/t-450-lazy-smart--11815)



RE: LAZY SMART - speedykielce - 27.03.2019

(27.03.2019, 20:12)LAZY. napisał(a): Tak to się w smarku prezentuje. Cb wystaje, ale na ten rozmiar nie miałem innego pomysłu. Nie chciałem go wpychać poziomo bo było by jeszcze gorzej. Teraz jeszcze uchwyt na kubasy przykręcę, już taki składany wypatrzyłem w którymś aucie.
Zajefajnie Wink

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


LAZY SMART - frygi - 27.03.2019

Adam poszukaj CB Yosan Mikro jest trochę większe od paczki papierosów ( miałem takie w moim 451). Zmieści się prawie wszędzie Wink


RE: LAZY SMART - osa24 - 27.03.2019

[Obrazek: i-crt-one.jpg]
Ja w mojej firmie mam na sprzedaż takie oto cudo . crt one naprawdę świetne radio jedyny minus grucha nie jest odkręcana ale ogólnie działa prawidłowo i mogę polecić


RE: LAZY SMART - LAZY. - 27.03.2019

To które zostawić?

Alana mam dwie sztuki, więc tą zamontowaną mógłbym ewentualnie pogonić, odblokowane 400kanałów.


LAZY SMART - frygi - 28.03.2019

(27.03.2019, 20:52)osa24 napisał(a): [Obrazek: i-crt-one.jpg]
Ja w mojej firmie mam na sprzedaż takie oto cudo . crt one naprawdę świetne radio jedyny minus grucha nie jest odkręcana ale ogólnie działa prawidłowo i mogę polecić


Yosan jest wielością chyba taki sam. Plusem jest odkręcana grucha


RE: LAZY SMART - LAZY. - 28.03.2019

Przerobić tą konstrukcję zawsze mogę, choć jak zrobiona to jakoś mniej się chce.
Najfajniejsze cb wydaje się te z głośnikiem z przodu.
Z  rozpędu tego Alana przykręciłem, nie pomyślałem Embaressed 
Coś wykombinuję.


LAZY SMART - frygi - 29.03.2019

(28.03.2019, 20:36)LAZY. napisał(a): Przerobić tą konstrukcję zawsze mogę, choć jak zrobiona to jakoś mniej się chce.
Najfajniejsze cb wydaje się te z głośnikiem z przodu.
Z  rozpędu tego Alana przykręciłem, nie pomyślałem Embaressed 
Coś wykombinuję.


Głośnik dajesz zewnętrzny po kabelku na słupek za głowę i jest git Miałem tak zrobione u siebie i naprawdę to się super sprawdza ( nie musisz ustawiać głośno CB a i tak wszystko pięknie słychać )


LAZY SMART - ŁYSY13 - 29.03.2019

To jest prawda jest super

Pozdrawiam Łysy13


RE: LAZY SMART - bobek76 - 29.03.2019

(12.11.2018, 14:07)filiproll napisał(a):
(12.11.2018, 13:20)Lukd79 napisał(a):
(22.04.2018, 00:09)LAZY. napisał(a): Taki zaczepiacz wizualny.
Niestety znowu 3 kreski. Próba odpalenia auta zaraz po wyłączeniu silnika kończy się krótkim startem rozrusznika i auto jakby na pół sekundy odpala i gaśnie. Wyłączam zapłon i po kilku sekundach kolejna próba, auto odpala i można  jechać.
Po pojawieniu się 3 kresek wajchę od biegów ustawiam na N i wyłączam zapłon, ponowna próba odpalenia i N miga, silnik odpala na pół sekundy i gaśnie, póki N miga nie da rady odpalić. Tak zauważyłem bo jakoś wcześniej na to uwagi nie zwracałem. 3 kreski złapały mnie na światłach, auto stało spokojnie, silnik pracował równo, wrzucona jedynka.
Czeka mnie grubsza zabawa, chyba wyjmę i sprawdzę silniczek zmiany biegów, przełącznik położenia biegów i acutator. Inaczej będę się z tym męczył, aż kiedyś utknę i nie pojadę dalej. Przy okazji zobaczę czy łapa sprzęgła jest ok. Innych pomysłów póki co brak.
Wypatroszę wszystkie kostki i obejrzę czy nie ma w nich syfu.


Jak rozwiązałeś ten problem? Mam to samo u siebie... już nie wiem co robić...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oddać do mechanika

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Cześć  a ja mam takie pytanie  bo jestem  po wymianie acutatora na nowy gdyz mialem 3 kreski i auto utknelo na biegu 2 i niestety laweta. Po wymianie acutatora zaskoczyło . Niestety na drugi dzien podczas ruszania wlaczam automat a auto jedzie do tyłu . Hmm Jakas podpowiedź  daje mu do przodu  a ten do tylu i musialem na luzie przepchnac kawałek  i zaskoczylo juz na auto jechal jak trzeba.
Pozdrawiam


RE: LAZY SMART - LAZY. - 29.03.2019

Pomijając miejsce gdzie napisałeś to ci odpowiem że jasnowidzem nie jestem i posiłkuję się diagnozą komputerową. Adaptacja skrzyni i sprzęgła  była by wskazana.  Lub jest coś pogrzebane przy skrzyni- mam na myśli czujnik położenia biegu zwany też potencjometrem.


Menu