smartklub.pl
[450] LAZY SMART - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [450] LAZY SMART (/t-450-lazy-smart--11815)



RE: LAZY SMART - LAZY. - 05.09.2014

Maglownica jest.
Kolejny krok to sterownik.
Na początek analizuję sterownik od corsy B i od suzuki.
Może z punto itp.
Gromadzę potrzebne informacje na temat skąd pobrać potrzebne sygnały.
Opis sygnałów licznika mam, zasilanie itp też.
Przydał by się schemat maglownicy, przyspieszyło by to zabawę.
Prace trwająBeer


RE: LAZY SMART - LAZY. - 09.09.2014

Dokupiłem moduł domykania szyb 4 kanałowy, co by drzwi i dach domykał.
Jak zamontuję to dam znać, bo ostatnie nie zamknięcie dachu....Very happy


RE: LAZY SMART - LAZY. - 08.11.2014

Mój smart cdi powiedział dziś głośno NIEEEE. Kilka dni nie był palony i aku już nieco osłabł. Odpalam, zapalił ale tyłem rzucało góra dół i zgasł, odpalam ponownie i to samo. Chyba pali na dwa gary. Od dłuższego czasu palił się symbol świecy i sprzedający też o tym wspomniał że jedna ze świec pada. Gdyby aku był mocniejszy to by zapalił, ale wolę za w czasu wymienić żeby nie było cyrków.

Jakie świece kupić?
Na allegro znalazłem jakieś ISKRY? Tanie jak barszcz, ale czy dobre?


Naładowałem akumulator i teraz jest tak że kręci sam nawet po puszczeniu kluczyka, ale nie odpala. Szarpie tyłem góra i dół. Brak reakcji na gaz. Chyba zalałem cylindry dieslem.


RE: LAZY SMART - LAZY. - 16.11.2014

CDI CDI CDI CDI



Ruszyłem co nieco pupę i na zimę przesmarowałem zawias klamki i naoliwiłem linkę.
Wymieniłem uszczelkę w drzwiach. Zamontowałem błyskotki- ramki chromowane pod tablice i nakładki z nierdzewki na klamki. Oświetlanie kabiny led i tablicy rejestracyjnej- te fabryczne żaróweczki dają mizerne podświetlenie.
Poniżej kilka fotek.


[attachment=9399]
[attachment=9398]
[attachment=9397]
[attachment=9396]
[attachment=9395]


RE: LAZY SMART - LAZY. - 05.12.2014

Realizuję plan zimowy i zbieram gadżety.
Zdradzę się teraz i opowiem co nieco.
Z góry przepraszam osoby które też miały na niektóre chętkę Razz


Zakupiłem niedawno logo brabusa, gałeczkę zmieniacza, alu napis smart i logo, podstopnicę a,la brabus i nakładki(china), szukam jeszcze rączki hamulca ręcznego i przydał by mi się uszkodzony kolektor ssący brabusa, interesuje mnie sam napis Razz
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, ktokolwiek ma to niech zagada na pw.

Mojego cdi fabryka dobrze wyposażyła więc niewiele mi pozostało do roboty i tym samym postanowiłem go lekko wystylizować pod brabusa- taaaak wiem świr ze mnie.
W zimę człowiek bardziej się nudzi i szuka sobie zajęcia.
Prawdziwego brabusa z niego nie zrobię, ale poprawię sobie nastrój.
Audio zabieram z poprzedniego smarta + kilka nowych dodatków wizualnych, ale o tym innym razem.
W zimę mam czas się zająć multifunkcyjną podgrzewaną kierownicą by dostosować ją do smarta.
Automat domykania szyb czeka też na montaż.
Udało się kupić oryginalny kompresor z wyposażenia samochodu i umieściłem go na miejscu nad akumulatorem.
Nowe świece i olej czeka.
Du...pa swędzi by zrobić centralny wydech, bo ładnie wygląda, ale póki co to odległy pomysł jak inne ekstrema typu lambo doors.

Wskaźnik doładowania czy glass display? Czemu by nie, ale to do przemyślenia na kiedyś.

Co sądzicie o moich szalonych pomysłach?
Szalone miewam pomysły, ale ja po prostu czuję potrzebę pogrzebania hehe.


LAZY SMART - frygi - 05.12.2014

Wskaźnik doładowania fajnie wygląda no i przydaje się. Zobacz jak ja zamontowałem u siebie Wink


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: LAZY SMART - LAZY. - 05.12.2014

Gdzie go schowałeś, bo szukam i szukam Confused


LAZY SMART - frygi - 05.12.2014

Łysy wrzucał fotki z instalacji w co zrobiłeś .... A gotowy widać w moim ogłoszeniu sprzedam cabrio CDI Wink


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


RE: LAZY SMART - LAZY. - 16.12.2014

Ze względu na cenę około 179zł za 10 sztuk led ala HELLA postanowiłem że jednak sam z tym powalczę i zakupiłem najtańsze kolimatory 15st', diody led posiadam do wyboru do koloru, radiatorki itp to nie problem. Zasilanie- tu jeszcze nie zdecydowałem czy ma tylko świecić czy robić jeszcze coś ekstra w stylu knight rider czy np. efekt stroboskopowy.

Tu link do kolimatorków od gościa z Gdyni.
http://allegro.pl/kolimator-power-led-1-3w-soczewka-15-stopni-20mm-i4877936698.html

Wyliczyłem że zestaw 10 sztuk robionych samemu od podstaw tylko do świecenia powinien się zamknąć w kwocie max 50- 80zł w zależności od sposobu wykończenia.

Bawię się dalej.


RE: LAZY SMART - DaSza - 17.12.2014

Bardziej bym polecał taką obudowę z wciskanym LEDem. Łatwiej się montuje (jeżeli masz standardowego PowerLed-a).
Są na Alledrogo. Ja kupowałem u gościa o nicku leleszek
[attachment=9526]


Menu