smartklub.pl
Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Motoryzacja (http://smartklub.pl/f-motoryzacja--64)
+---- Dział: Ogólnie (http://smartklub.pl/f-ogolnie--108)
+---- Wątek: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej (/t-ubezpieczenie-oc-ac-gdzie-najtaniej--12474)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - BlackDragon - 15.09.2016

Ja sprawdzalem i mam Smile to najtaniej jest w MTU. Za 3 zlote miesiecznie do tego mam Assistance z laweta do 150 kilometrow w dowolne miejsce za free jakby co Smile

To zalezy czy bedzie drozej. Opodatkowanie ubezpieczycieli i tym samym wzrost skladek miedzy innymi jest na program 500 plus. Nie ma co sie denerwowac zobaczymy czy wzrosna skladki czy nie. Ja jestem ciekawy ile dostane teraz po podwyzce Smile Polacy chcieli to trzeba utrzymywac teraz nie swoje dzieci Smile hehe. Posprawdzajcie sobie MTU oni maja naprawde dobre tanie ubezpieczenie. W razie kolizji i tak trzeba sie odwolywac. Koleszka pracuje w PZU to mowi, ze zawsze pierwsza wycena jest najnizsza bo musza tak dawac odgornie maja powiedziane, a po odwolaniu kwota potrafi byc 2 razy wieksza Smile


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - krzyss - 15.09.2016

Inne auto. PZU zeszly rok ok 3000.- za FULL pakiet. W tym roku 3900.- i nie idzie taniej za to samo a auto teoretycznie warte mniej o 10%.
Podwyzki sa, ale powiedzmy ze akceptowalne.

Za to za stare auto 1,6 w Warszawie za samo OC krzynkneli mi 640zl ! a ubezpieczylem finalnie za 370.


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - damiano.o - 16.09.2016

Ja właśnie odnowiłem ubezpieczenie na smarta w PZU. 2300 AC, OC Assistance do 150 km szyby. W zeszłym roku płaciłem tyle samo a teraz agentka musiała pisać o specjalne zgody żeby kwota pozostała bo wychodziło dużo drożej. Oczywiście nie było szkód :-/ Czyli podwyżki już są :-/

Tapnięte z SG NOTE 4


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - rogas - 16.09.2016

Damian za smarta twojego ??? Taka cena ?? Zmień agenta .... Chyba że masz mocno zawyżona wartość pojazdu Wink


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - BlackDragon - 16.09.2016

Ja place duzo za ubezpieczenie bo do teraz wychodzilo po 337 zl dwa razy w roku. Skladka za Oc to 575 na kwicie. Wczoraj dzwonila do mnie babeczka i na nowe mam 500 zlotych na rok to jak nie moge liczyc na taniej ? Liczone mam od 2014 bo kierowca jestem od 2012 ale to za granica i nie chcialem przenosic tamtych ubezpieczen wiadomo czemu Smile Nie mialem zadnych znizek zadnych szkod w kraju i mam nadal tendencje zmniejszania skladki. W tym w tej cenie laweta do 150 km dla mnie i pasazerow Smile Przerazaja mnie te wasze kwoty ktore placicie bo u mnie to wyjdzie na dwie raty po 250 zlotych jak cos pododaje to niech bedzie 280 zl. Ludzie ile wy placicie za Smarty ? Czy wy macie ten samochod czy tylko tak sobie piszecie z nudy ? No porownajcie to no to nienormalne ile wy placicie. W Niemczech za Q7 4,2 placi sie tyle co wy w Polsce za Smarta bo jakos 400 euro.

Chyba ze macie nowe smarty jakies brabusy z wersji limitowanej i trzaskacie kilometrow bo jak dla mnie to olbrzymia roznica jak sami widzicie


Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - frygi - 16.09.2016

Ha ha ha niestety takie są nasze polskie kochane ubezpieczalnie. A i tak jeszcze składka zależy od regionu , miasta itp.


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - damiano.o - 16.09.2016

(16.09.2016, 08:50)rogas napisał(a): Damian za smarta twojego ??? Taka cena ?? Zmień agenta .... Chyba że masz mocno zawyżona wartość pojazdu Wink
Rogas nie wiem czy zawyżona? Auto jest jeszcze w leasingu. Miałem 2 lata temu szkodę z AC wiec zniżek mało :-/

Tapnięte z SG NOTE 4


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - Kaisers - 16.09.2016

(16.09.2016, 09:03)BlackDragon napisał(a): No porownajcie to no to nienormalne ile wy placicie. W Niemczech za Q7 4,2 placi sie tyle co wy w Polsce za Smarta bo jakos 400 euro.

Chyba ze macie nowe smarty jakies brabusy z wersji limitowanej i trzaskacie kilometrow bo jak dla mnie to olbrzymia roznica jak sami widzicie

Niekoniecznie jeśli chodzi o Niemcy. Za smarta płacę prawie 800 euro rocznie. Za 3,0 diesla 1600 euroSmile 400 euro za Q7  to nawet przy full zniżkach wydaje się niewiarygodnym.


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - MariuszB - 16.09.2016

(16.09.2016, 09:03)BlackDragon napisał(a): W Niemczech za Q7 4,2 placi sie tyle co wy w Polsce za Smarta bo jakos 400 euro.

W DE?? Q7?? Raczysz żartować  Laughing
A ile płacisz rocznie steuer'u w DE za takie Q7  Idea

Wracając do PL cen ubezpieczeń...
Rozgraniczmy: 
1. OC czy OC + AC
2. Kierowca z max zniżkami czy tylko z częściowymi lub bez...
3. Region kraju, to ma ogromne znaczenie
4. Auto na firmę, spółkę, osobę fizyczną

To wszystko ma zasadnicze znaczenie


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - BlackDragon - 16.09.2016

Wiesz co ja mam OC z Assistance, znizki musze zobaczyc na umowie ale od 3 lat i od zera napewno nie sa maksymalne, region kraju to Stargard , auto mam na siebie nie na firme. Wracajac do Niemiec musze zerknac w stare papiery ale bylo na mnie Smile zero znizek bo prawko przyslala mi mamuska poczta i kupilem smarta odrazu po zdaniu egzaminu, to bylo tylko OC chyba ,region Hamburg cena to bylo chyba 160 euro rocznie. Zerkne jeszcze w stare papiery i zobacze zeby nie siac tutaj niepotrzebnego zametu dla uchodzcow mieszkajacych za granica ale nie predko bo nie mam troche czasu


Menu