smartklub.pl
Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Motoryzacja (http://smartklub.pl/f-motoryzacja--64)
+---- Dział: Ogólnie (http://smartklub.pl/f-ogolnie--108)
+---- Wątek: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej (/t-ubezpieczenie-oc-ac-gdzie-najtaniej--12474)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - BlackDragon - 16.09.2016

Bylem zobaczyc stare aftragi ze szkopow i jak chodzi o smarta to placilem 154 euro , a po stluczce poszlo mi z moich skladek i juz wychodzilo mi 312 euro. Nie racze sobie zartowac . Znaczy poszlo ze skladek nie mialem znizek czyli placilem najwiecej Smile


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - Kaisers - 16.09.2016

(16.09.2016, 10:14)MariuszB napisał(a):
(16.09.2016, 09:03)BlackDragon napisał(a): W Niemczech za Q7 4,2 placi sie tyle co wy w Polsce za Smarta bo jakos 400 euro.

W DE?? Q7?? Raczysz żartować  Laughing
A ile płacisz rocznie steuer'u w DE za takie Q7  Idea

Steueru wyjdzie około 280 euro za Q7 4,2 w benzynie. Średnio trzeba liczyć 70  euro od litra benzyny w zależności też od rocznika i emisji spalin. Diesel to inna bajka x2 Smile


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - Kaisers - 16.09.2016

(16.09.2016, 11:00)BlackDragon napisał(a): Bylem zobaczyc stare aftragi ze szkopow i jak chodzi o smarta to placilem 154 euro , a po stluczce poszlo mi z moich skladek i juz wychodzilo mi 312 euro. Nie racze sobie zartowac . Znaczy poszlo ze skladek nie mialem znizek czyli placilem najwiecej Smile

Musiało Ci się coś pomylić. Może taka była rata. Wszedłem na KFZ rechner i tam na smarta fortwo w dieslu z 2012 roku ze świeżym prawkiem wychodzi najtaniej 790 euro. 150 euro ze świeżym prawkiem i bez zniżek niemożliwe.


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - BlackDragon - 16.09.2016

Keisers nie wiem gdzie patrzysz, nie wiem co robisz i nie interesuje mnie to ale naprawde nie rob ze mnie idioty. Smarta nie nowego bo z 2002 roku i w dieslu. Przecoez nie bede Tobie robil zdjec moze jeszcze dowod osobisty mam zeskanowac i tutaj wyslac. Nie pracowalem u Polaka nie znajac niemieckiego zeby popelniac jakies bledy bo wszystko robilem sam od szukania mieszkania po rejstrowanie auta i nowe kontrakty o robote z klientami wiec nievpomylilem sie. Moze wzroslo ja tam mieszkalem w roku 2012 - 2014 no mamy 2016 prawie 17 rok no kurde. Co mi sie mialo pomylic jak poszedlem do piwnicy, otworzylem pierwszy klaser z napisem auto i pomijajac mandaty i inne rachunki patrzylem sie na umowe z ubezpieczycielem . Moze nie ma teraz takich cen, ja w to nie wnikam ja poprostu napisalem ile place obecnie i poprzednio.


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - Kaisers - 16.09.2016

(16.09.2016, 11:53)BlackDragon napisał(a): Keisers nie wiem gdzie patrzysz, nie wiem co robisz i nie interesuje mnie to ale naprawde nie rob ze mnie idioty. Smarta nie nowego bo z 2002 roku i w dieslu. Przecoez nie bede Tobie robil zdjec moze jeszcze dowod osobisty mam zeskanowac i tutaj wyslac. Nie pracowalem u Polaka nie znajac niemieckiego zeby popelniac jakies bledy bo wszystko robilem sam od szukania mieszkania po rejstrowanie auta i nowe kontrakty o robote z klientami wiec nievpomylilem sie. Moze wzroslo ja tam mieszkalem w roku 2012 - 2014 no mamy 2016 prawie 17 rok no kurde. Co mi sie mialo pomylic jak poszedlem do piwnicy, otworzylem pierwszy klaser z napisem auto i pomijajac mandaty i inne rachunki patrzylem sie na umowe z ubezpieczycielem . Moze nie ma teraz takich cen, ja w to nie wnikam ja poprostu napisalem ile place obecnie i poprzednio.

Sorki ale mieszkam tu prawie 10 lat. Prowadzę małą firmę transportową z kilkoma busami i wiem ile płacę corocznie za auta. Możesz się gniewać na mnie czy złościć ale nie wierzę. Dobrze sprawdź bo może chodzi o ratę ubezpieczenia. Tak mnie zadziwiła ta cena że sprawdziłem nawet jak wspomniałem w kalkulatorze ubezpieczeń gdzie masz większość firm.


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - BlackDragon - 16.09.2016

Sluchaj ja sie nie gniewam tylko tez mi wmawiasz cos .


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - BlackDragon - 16.09.2016

Tez patrze porownywarke ofert ale centrala ma wieksze ceny niz ubezpieczyciel u siebie za biurkiem Smile
Ja tam zostaje w MTU


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - Kaisers - 16.09.2016

(16.09.2016, 12:05)BlackDragon napisał(a): Moze masz za malo dobrych przyjaciol Smile skladki sa rozne powiedz mi gdzie mieszkasz w Hamburgu to Ci cos pomoge i podpowiem.

Mieszkam w Berlinie a ściślej na peryferiach. Sam kombinuje ze składkami. Specjalnie mam gewerbę z bau bo na to jest zniżka z tym że muszę rachunki z budowlanki załatwiać chociaż co jakiś czas żeby się wykazać że w budowlance też robię. Teraz dogaduję inną opcję. Ubezpieczenia od ubezpieczenia. Jest taka opcja ale dopiero będę z tym kombinował. Jak masz inne chętnie je poznam tym bardziej że ubezpieczenia mnie tutaj zżerają.


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - dr-big - 16.09.2016

Oni po prostu wszyscy grubo przepłacają Smile ... Płaci się 400 euro za Q7 oraz 150 euro za Smarta. Rocznie. I basta. Tak powiedzieli w stargardzie  Hammer .


RE: Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej - BlackDragon - 16.09.2016

Kurcze wiem co przezywasz bo ja tez to przechodzilem, zycie na innym poziomie i prosciej niz w kraju ale oplat mialem dosc. Niestety nie pomoge Ci bo Hamburg to miasto wolne i obowiazuja inne przepisy i oplaty niz u Ciebie w Berlinie. Dla porownania sprzataczka w Berlinie miala kolo 6 euro a dziewczyny u mnie braly 12 euro za godzine a ja z zona juz u niektorych klientow wolalismy 15 euro za godzine sprzatania. 30 euro czasami 40 za godzine gruntu a znow muj kuzyn jezdzil koparka i dostawal 12 i to bylo bardzo duzo. Zbyt wiele dzieli te 2 regiony Niemiec zebym mogl cos podpowiedziec. Paliwo masz karte i lejesz na tych firmowych dla ciezarowek czy na zwyklych cpn ? Moze na tym zaoszczedzisz troche , mozesz sobie to zalatwic ?


Menu