smartklub.pl
[451] Passion Cdi - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [451] Passion Cdi (/t-451-passion-cdi--13004)

Strony: 1 2 3 4


Passion Cdi - Jarecki - 18.01.2015

Jakos moj Cdi ma ladny dzwiek, nie jest to dzwiek V12 ale przyjemny rownopracujacy diesel, po remapie ten silnik inacZej sie zachowuje, i na wysokich obrotach nie jest tak glosny jak wczesniej. I druha sprawa to automat, teraz ma sens to jak on zmienia biegi,


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Passion Cdi - obwd-crash - 19.01.2015

(18.01.2015, 21:28)tumich napisał(a): Ok. Możecie mnie nazywać oszczędny kierowca Smarta ^^ swoją drogą ciekaw jestem jak takie niskie spalanie osiąga użytkownik obwd-crash, który w 450 ma średnie 3,43l/100km. On musi dopiero trzymać niskie obroty. Muszę z nim kiedyś pogadać Wink

Mieszkam 15km za miastem, poza tym sporo jeżdżę po kraju, czyli większość to trasy z przejazdami przez miejscowości stąd też w statystyce spalania 20÷40% to miasto.
No i fakt, że około 80÷90% to jazda z włączonym tempomatem, nawet w mieście - inni jadą szybciej, bo rzadko kto przestrzega prędkości dopuszczalnej Laughing a ja wstydziłbym się gdyby mnie na tym złapali Crying


RE: Passion Cdi - wesołyromek - 19.01.2015

kolega Jarecki pisał nt zenonow, a przepisów. powiedzcie mi zatem jak zrobie remap silnika (zwieksze moc do 60) to jak to się ma do dowodu rejestracyjnego, w którym jest napisana moc 45km? jeśli by to sprawdzili to gwarancja zabrania dowodu. Dla mnie trochę szmiesznym działaniem jest doczepianie logo brabusa lewarkow itp lub innych elementów nieoryginalnych od danego modelu do takiego cdi lub podstawowych benzyniakow jak mają inni forumowicze. kierowcy próbują się chyba dowartosciować w ten sposób a to razi trochę. jak to mówią nie zrobisz z tego ferrari Very happy


RE: Passion Cdi - RobsonWawa - 19.01.2015

Romek , a możesz wrzucić foto swojego smarta ?

Dzięki


RE: Passion Cdi - ŁYSY13 - 19.01.2015

Wesołyromek ty nie widziałeś nigdy smarta jak ma zmieniony silnik i sterowniki. Wszystko Brabusa i nic na siłę


Bo ja tak nie trzeba bajerować bo smart jest całkiem doiwestowany na max Brabusa.

A jak ma się zmiana felg i opon na szersze jak standard.


RE: Passion Cdi - wesołyromek - 19.01.2015

głównie rozchodzi mi się o zewnętrzny 'tuning'. na co to komu Very happy podobnie jak noszenie podróbek ubrań żeby się tylko pokazać, jeśli cię nie stać na oryginalny to nie kupuj. taką mam zasadę. mam smarta 450 i audi tt 8J kiedyś zdjęcia wrzucałem wydaje mi się. jeśli nie to dzisiaj wstawie


RE: Passion Cdi - ŁYSY13 - 19.01.2015

Ok pytałem czy felgi i opony masz takie jak w specyfikacji smarta
Jak oryginał to do końca

ŁYSY13. SONY Z3 compakt


RE: Passion Cdi - RobsonWawa - 19.01.2015

Widzisz nie mogłem się połapać w wersji Twojego crossblade
piszesz, że masz 45 kM i o remapie na 60 kM a wszystkie crossblade miały
co najmniej 71kM.
Masz w swojej wizytce wpisany posiadany smart crossblade - czy to nie jest właśnie forma dowartościowywania się ?
To bardzo pożądana wersja, sam chciałbym takiego mieć.
Jak trochę posiedzisz na forum to złapiesz o co biega z tym ulepszaniem autek.
Pozdrawiam

Ooooooooooooo jaka szybka reakcja Smile
Soorki ale to nic złośliwego Smile


RE: Passion Cdi - wesołyromek - 19.01.2015

pisałem o 60km na przykładzie kolegi Jarecki. croosblade wpisalem jak jeszcze nie miałem smarta. nie wiedziałem co to za wersja wtedy, zmienilem opis nie widząc twojego posta jeszcze.. co to za wersja Rs ultimate? nazwa własna czy jakiś mod?


RE: Passion Cdi - ŁYSY13 - 19.01.2015

RS .To firma lepiej tuningująca jak Babus na 120 koni .


Menu