smartklub.pl
[450] Transformacja Orzeszka - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [450] Transformacja Orzeszka (/t-450-transformacja-orzeszka--15822)

Strony: 1 2 3 4


RE: Transformacja Orzeszka - PatiEK - 16.03.2017

Upolowany Brabusowy moduł łopatek. Teraz łatwiejsza część - polowanie na kierownice pierwszej generacji. Smile


RE: Transformacja Orzeszka - PatiEK - 24.03.2017

Da się znaleźć nowe fajne rzeczy:
[Obrazek: DSC06586_zpssed2qgko.jpg]
[Obrazek: DSC06588_zpsa9kcdk2p.jpg]


RE: Transformacja Orzeszka - WueM01 - 30.03.2017

Super się dzieje ?


RE: Transformacja Orzeszka - PatiEK - 12.04.2017

Smart pojechał do Marka, a wraz z nim bagażnik prawdziwego samochodu pełen części do montażu Wink Proszę więc nie narzekać, że kolejka do Marka - ma co robić, a i sam czekałem.
Te naklejeczki na ranty prosto z chin to o kant dupy potłuc - jakość "patrz na mnie, nie dotykaj". Po kilku tygodniach leżenia w cieple, same podchodziły, więc wywalam - nie chcę żeby podczas jazdy ktoś dostał odpadającym plastikiem w oko. Będę musiał wymyślić coś innego.
Więcej wieści po świętach.


RE: Transformacja Orzeszka - PatiEK - 23.04.2017

Naklejane ranty wywalone. Eibach założony, letnie koła na miejscu. Czerwony pasek z samochodu w większości już zdjęty. Smoła z szyb zdarta.
Jest lepiej:
[Obrazek: IMG_1235_1_zpsu1uamnym.jpg]


RE: Transformacja Orzeszka - Marek dg072 - 26.04.2017

Zajefajnie wyglądają

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-830L przy użyciu Tapatalka


RE: Transformacja Orzeszka - PatiEK - 21.06.2017

Smart po powrocie z Salou.
Wycieczka rozpoczęta 'okrągłym' wynikiem:
[Obrazek: IMG_1301_zpsowfuyvgz.jpg]
Droga przez przełęcz San Bernardino:
[Obrazek: DSC06734_zpsydqwuabf.jpg]
Parking przy dwa razy większym samochodzie Wink
[Obrazek: DSC06704_zpssppauc6k.jpg]
Dalej przejazd przez Monte Carlo:
[Obrazek: DSC06776_zpsncyfyn7e.jpg]
O tyle fajnie, że miasto było jeszcze w trakcie sprzątania po Grand Prix, więc stało podium, spora część barierek, garaże w Pit Lane itp. Bardzo miło było się przejechać ulicami i nabrać gumy po bolidach F1.
Dalej do Barcelony:
[Obrazek: DSC07052_zpsxmomgqam.jpg]
gdzie na upał nie można było narzekać Wink
[Obrazek: IMG_2185_zpsr0g1vhz4.jpg]
I przez Terragonę:
[Obrazek: DSC07171_zpscnhb9n4y.jpg]
do Salou.
Dwa chyba najciekawsze pojazdy:
[Obrazek: DSC07191_zpsszkt5uvs.jpg]
[Obrazek: DSC07192_zpsi0vm5o2m.jpg]
choć ForRescue zdecydowanie bardziej fantazyjny i z jajem.
Na miejscu serwis:
[Obrazek: IMG_2371_zpsgi0fhnxc.jpg]
Poza dolaniem kieliszka oleju i ustawieniem świateł nie było się do czego przyczepić, co cieszyło po pierwszym strachu wynikającym ze skaczących jajek temperatury silnika.
Wynik pod domem:
[Obrazek: IMG_1341_zpstybs5tdw.jpg]
Średnie spalanie z wycieczki to 4.47 l/100 km. Biorąc poprawkę na chodzącą cały czas klimatyzację i średnią prędkość jazdy powyżej 100 km/h to znośny wynik.
Wnioski z wycieczki:
Wyjazd wspaniały i na pewno niezapomniany. Wiele osób stukało się w głowę na myśl o takiej wyprawie w Smarcie, ale udało się bez niemiłych niespodzianek. Montaż dużego baku był strzałem w dziesiątkę, dzięki czemu można było tankować raz dziennie. Na górskich serpentynach trochę brakowało łopatek przy kierownicy, choć moduł już siedzi pod tapicerką, a kierownica leży w szafie. Jeżdżenia po autostradach nie wyobrażam sobie bez podniesionej mocy, a przy okazji wyszło, że nie jest zdjęty ogranicznik prędkości. Co w sumie nie jest stratą, bo 144 km/h z górki powodowało trochę strach w oczach i jazda 120 km/h wystarczała.


RE: Transformacja Orzeszka - Marek dg072 - 21.06.2017

[THUMBS UP SIGN][THUMBS UP SIGN][THUMBS UP SIGN][THUMBS UP SIGN]

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-830L przy użyciu Tapatalka


Transformacja Orzeszka - PatiEK - 03.03.2018

Długo nic nie pisałem bo i z samochodem nic się nie działo poza bezawaryjną jazdą.
Na początku roku wyciąłem aluminiowe łopatki do kierownicy (ogromne podziękowania dla Mateusza za projekt w cadzie i cierpliwe znoszenie uwag i marudzenia) które leżą i czekają na dokończenie.
Teraz, przypadkiem w sumie, kupiłem przednią dokładkę Brabusa i czeka spokojnie na montaż. Myślę że zmotywuje do skończenia łopatek i założenia jednego z drugim za jednym podejściem przy okazji zbliżającego się serwisu olejowego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Transformacja Orzeszka - PatiEK - 25.03.2018

Zamontowałem dziś spryskiwacz ze Sprintera na ramię wycieraczki po stronie kierowcy. Myślę że 7 punktów chlapania na szybę wystarczy Smile


Menu