smartklub.pl
awaryjne otwieranie dzwi - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Motoryzacja (http://smartklub.pl/f-motoryzacja--64)
+--- Wątek: awaryjne otwieranie dzwi (/t-awaryjne-otwieranie-dzwi--16111)

Strony: 1 2


awaryjne otwieranie dzwi - lucja - 14.02.2017

witam mam mały problem , nie mogę otworzyć drzwi od kierowcy poza tym otwarty cały jakieś rady jak otworzyć te drzwi od zewnątrz lub wewnątrz zaznaczam że klamki nie reagują zerwana linka najprawdopodobniej


awaryjne otwieranie dzwi - Marek - 14.02.2017

Cześć "lucja". Miło nam ze odwiedziłaś nasze forum, szkoda ze dopiero wtedy gdy twoje autko się popsuło. Ludzie zaglądają tu z szybkim pytaniem bez przedstawienia się czy nawet lakonicznie opisać coś o sobie jakie auto jaki model rocznik itp i liczą na szybką jednoznaczną odpowiedz. Potem znikają, czasami do następnej usterki lub na zawsze.
Jest kilka tematów odnośnie tej usterki. Znajdziesz je tu na forum, czytając różne tematy dotyczące twojego auta a zapewniam cię jest to tutaj ładnie i przejrzyście wszystko poukładane tematami modelami auta itp dowiesz sie z pewnością wszystkiego co cię interesuje. Jak to naprawić gdzie i za ile.
Jak juz znajdziesz to co cię interesuje.... miło by nam było abyś została na dłużej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: awaryjne otwieranie dzwi - Qaptur - 14.02.2017

Hmmm....Jakoś ostatnio złodziej u mnie nie miał problemu z otwarciem drzwi od kierowcy, skończyło się wymianą całego panela zewnętrznego czego oczywiście nie życzę nikomu Wink Chyba jedyne rozwiązanie to odkręcenie śrubki od klamki (tej wewnątrz) i zdjęcie zewnętrznej klamki.
[Obrazek: attachment.php?aid=7826]


RE: awaryjne otwieranie dzwi - obwd-crash - 15.02.2017

(14.02.2017, 20:26)Qaptur napisał(a): Hmmm....Jakoś ostatnio złodziej u mnie nie miał problemu z otwarciem drzwi od kierowcy, skończyło się wymianą całego panela zewnętrznego czego oczywiście nie życzę nikomu Wink Chyba jedyne rozwiązanie to odkręcenie śrubki od klamki (tej wewnątrz) i zdjęcie zewnętrznej klamki.
[Obrazek: attachment.php?aid=7826]

Laughing lecz najpierw trzeba otworzyć drzwi Laughing


RE: awaryjne otwieranie dzwi - lucja - 15.02.2017

hejka dzięki za podpowiedz ale drzwi są zamknięte i nie mogę się dostać do śrub


RE: awaryjne otwieranie dzwi - chris2 - 15.02.2017

Jak się nie mylę jest dojście aby otworzyć drzwi po zdemontowaniu tapicerki drzwi ( element pokryty materiałem ) ,powinna być możliwość dostania się do linki z klamki wewnętrznej,ale mogę się mylić, dawno nie rozbierałem drzwi.


RE: awaryjne otwieranie dzwi - Gapa. - 15.02.2017

A wejść przez bagażnik?


RE: awaryjne otwieranie dzwi - wirdar - 15.02.2017

Znam taką awarię drzwi,ktoś Very happy mi urwał mocowanie kulki linki w klamce wewnętrznej i drzwi otwierałem zewnętrzną.
Zdjęcie boczku wewnętrznego da dojście do linki i można ją wyciągnąć z mocowania w klamce wewnętrznej.
Można zrobić prowizorkę i tak otwierać od środka Smile
[attachment=15785]
Mam nową klamkę i resztę do naprawy ale tego jeszcze nie robię bo mam garaż nie ogrzewany i jest ryzyko że może pęknąć panel zewnętrzny drzwi przy demontażu.
[attachment=15786]
[attachment=15787]


RE: awaryjne otwieranie dzwi - Qaptur - 15.02.2017

(15.02.2017, 19:44)Gapa. napisał(a): A wejść przez bagażnik?
Napisała "poza tym otwarty cały"


RE: awaryjne otwieranie dzwi - Gapa. - 15.02.2017

Zdemontować klamkę chyba tam jest srubka i linka będzie dostepna
a wyciagnac uszczelke szyby i pogmerac jakims drutem :(


Menu