smartklub.pl
Podkładki pod tablice rejestracyjne - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Podkładki pod tablice rejestracyjne (/t-podkladki-pod-tablice-rejestracyjne--16720)

Strony: 1 2 3 4 5


Podkładki pod tablice rejestracyjne - psuwacz - 24.01.2018

Szanowny Panie Tomku, jak Szanownego kiedyś dopadnę na jakimś zlocie to uściskam! I piwko stawiam lub wedle upodobań i możliwości.
Mając Smarta człowiek się szybko przyzwyczaja, że małe rzeczy cieszą Very happy

Wysłane z mojego STV100-4 przy użyciu Tapatalka


RE: Podkładki pod tablice rejestracyjne - mermen124 - 24.01.2018

Piwek bardzo dobra robota. Dzięki za wszystko!!! Smile


RE: Podkładki pod tablice rejestracyjne - Piwek - 24.01.2018

Się cieszę, że się podobają i o to chodzi Smile
Jak macie jakieś pomysły, co można wykonać tą techniką, to walcie - będziemy kombinować. Koszty niewielkie, a ryj uradowany Smile


Podkładki pod tablice rejestracyjne - ŁYSY13 - 24.01.2018

No jest zrobione klasa
Fajnie fajnie
A jest samo logo z adresem @ granat
Takie typowe nasze bez Niku

Pozdrawiam Łysy13


Podkładki pod tablice rejestracyjne - AMBRA - 22.02.2018

Witam... Wersja B nick AMBRA napisy białe 2 szt

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka


RE: Podkładki pod tablice rejestracyjne - tomcio83 - 23.02.2018

Piwek no muszę przyznać ale tak szczerze ludzie lubią być chwaleni i to się powinno robić jak robota jest dobrze wykonana. Kawał odwalonej fuszery bo dla czego na zdjęciach podkładek są tylko małe smarty ??? Nie wiem czy wiesz ale dyskryminujesz resztę społeczeństwa tego forum !!!!!!


RE: Podkładki pod tablice rejestracyjne - psuwacz - 23.02.2018

O! Rasizm, jak na Shellu! Tam też promocje na wachę od 25 litrów wzwyż mają! Very happy


RE: Podkładki pod tablice rejestracyjne - obwd-crash - 23.02.2018

(23.02.2018, 18:34)psuwacz napisał(a): O! Rasizm, jak na Shellu! Tam też promocje na wachę od 25 litrów wzwyż mają! Very happy

Ja nie narzekam na takie promocje nawet na 30l, we wszystkich Smart-ach mam zbiorniki po 34l
Laughing w cdi wymienione na zbiorniki z benzyny Laughing


RE: Podkładki pod tablice rejestracyjne - tomcio83 - 23.02.2018

cFaniak  Cool


RE: Podkładki pod tablice rejestracyjne - Piwek - 26.02.2018

(23.02.2018, 18:24)tomcio83 napisał(a): Piwek no muszę przyznać ale tak szczerze ludzie lubią być chwaleni i to się powinno robić jak robota jest dobrze wykonana. Kawał odwalonej fuszery bo dla czego na zdjęciach podkładek są tylko małe smarty ??? Nie wiem czy wiesz ale dyskryminujesz resztę społeczeństwa tego forum !!!!!!

Tomciu, mea kulpa... Ale zrobiłem to w dobrej wierze - traktując wizu smatra, jak symbol - co widać nie do końca było słuszne.

Jeżeli masz życzenie, to zrobię ci podkładki z symbolami, które sam wybierzesz, tylko musisz wybrać i podesłać Smile

Bardzo przepraszam ww Grono za to faux pas Smile


Menu