smartklub.pl
Smart Electric Drive III - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Smart Electric Drive III (/t-smart-electric-drive-iii--17303)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


Smart Electric Drive III - Kubusss - 17.11.2018

(17.11.2018, 17:49)RobsonWawa napisał(a): Mój post powyżej dotyczy elektro-diesla Smile

Światełka amerykańca- wystarczy rozpiąć obrysówki i podłączyć je pod kierunki
a tylne najprościej zmienić na EU.


Nie wystarczy zmienić lamp.
Trzeba programować sama.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Smart Electric Drive III - ŁYSY13 - 17.11.2018

No raczej nie smarcie .Niestety inna lampa tył brak światła przeciwmgielnego .Kierunku i pozycja .Tak jak przednie tak i tył .Panel środkowy do połączenia .Jest roboty i parę metrów kabla .

Pozdrawiam Łysy13


Smart Electric Drive III - Kubusss - 17.11.2018

(17.11.2018, 17:55)ŁYSY13 napisał(a): No raczej nie smarcie .Niestety inna lampa tył brak światła przeciwmgielnego .Kierunku i pozycja .Tak jak przednie tak i tył .Panel środkowy do połączenia .Jest roboty i parę metrów kabla .

Pozdrawiam Łysy13


Kierunki są na jednym kablu ze stopem. Trzeba wyłączyć w kompie stop z kierunków. A od trzeciego światła stop pociągnąć do lamp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Smart Electric Drive III - czechirus - 17.01.2019

Mam problem. Podłączyłem dziś niemal rozładowanego Smarta do ładownia w pracy i po 8h naładował się do około 30%. Zdziwiło mnie to bo odpinając kabel widziałem, że diody na ładowarce się świeciły. No ale śpieszyłem się więc pojechałem do domu.

W domu podłączyłem do ładowania i okazuje się, że auto ładuje się tylko do poziomu ok 30%. Na ładowarce zaświeca się wówczas dioda informująca o pełnym naładowaniu. W czym może tkwić problem? Kabel czy bateria? Ktoś tak miał?


RE: Smart Electric Drive III - Vapor2005 - 17.01.2019

Ciężka sprawa... ale patrząc na mojego starego smartfona to stawiał bym na akumulatory.


Smart Electric Drive III - damiano.o - 17.01.2019

Gizbern ewentualnie V-rod są na razie w temacie elektryków i mogą mieć coś do powiedzenia w tej kwestii

Pozdrawiam z RS Concept


Smart Electric Drive III - Kubusss - 17.01.2019

A jaki czas ladowania pokazuje na zegarach?
Skoro ładuje to obstawiał bym bardziej na sam przewód niż baterie. Najlepiej podłącz się do innej ładowarki albo znajdź gdzieś stacjonarna ładowarkę z Twoim wejściem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Smart Electric Drive III - Fireman - 18.01.2019

Ja również sprawdził bym EVSE czyli kontroler ładowania, może się przegrzewa. A masz w smarcie opcje ustawień czasu lub poziomu naładowania?
Może bawiłeś się multimediami i coś aktywowałeś? Jak proponuje Kubusss, podjedź do innej stacji ładowania i sprawdź czy przekroczysz poziom naładowania 30 %.


RE: Smart Electric Drive III - czechirus - 18.01.2019

Nic nie zmieniałem, jedyne możliwe ustawienia to czas kiedy ładowanie ma się zakończyć, ale nie korzystam z tego aktualnie. Dziś pożyczam inną ładowarkę i sprawdzę, czy i jak się ładuje. Swoją ładowarkę wczoraj rozkręciłem i wygląda wszystko ok, ale to nie jest prosty układ i nie da się poprawic lutów.

Kontroler ładowania widziałem na ali za ~USD60, mam nadzieję, że jest winnowajcą.


RE: Smart Electric Drive III - czechirus - 19.01.2019

Ładowarka pożyczona do testów działała i nabiła baterię na full. Także kamień z serca. Teraz pytanie - ma ktoś do dojścia do ładowarek Type1 - 230V czy pozostaje mi aliexpress? Ewentualnie czy ktoś zna punkt gdzie mogę naprawić swój kontroler?


Menu