smartklub.pl
[450] Smark czarno pomarańczowy - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [450] Smark czarno pomarańczowy (/t-450-smark-czarno-pomaranczowy--17610)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Smark czarno pomarańczowy - terminux - 16.01.2019

To ledy do tablicy nie świecą za mocno? Bo ja się biję z myślami - mam takie zakupione ale nie chcę, żeby ktoś miał jakieś wąty do zbyt jasnego świecenia.
A poza tym autko wygląda świetnie - podoba mi się Smile.


RE: Smark czarno pomarańczowy - obwd-crash - 16.01.2019

(16.01.2019, 13:41)terminux napisał(a): To ledy do tablicy nie świecą za mocno? Bo ja się biję z myślami - mam takie zakupione ale nie chcę, żeby ktoś miał jakieś wąty do zbyt jasnego świecenia.
A poza tym autko wygląda świetnie - podoba mi się Smile.

Nikt na razie mnie nie oślepiał mruganiem z tyłu Lampki u mnie 1 i Lampki u mnie 2


RE: Smark czarno pomarańczowy - marekctr - 16.01.2019

terminux "To ledy do tablicy nie świecą za mocno?"

Nie będę owijał w bawełnę świecą mocno ale nie oślepiają.  Smile Są plusy tego mocnego światła za samochodem droga jest świecąca jak łuna wygląda to ciekawie. Wink 

terminux "A poza tym autko wygląda świetnie - podoba mi się [Obrazek: smile.gif]."

Dzięki miło mi słyszeć taką opinię Very happy żona też się cieszy że ma taki oryginalny samochodzik. Razz

 obwd-crash

Twoje wydają się mocniejsze zrobię foto moich i porównamy.

[Obrazek: bc7a28d6e933.jpg]
Na foto wygląda podobnie Razz


RE: Smark czarno pomarańczowy - wirdar - 17.01.2019

(16.01.2019, 18:50)marekctr napisał(a): terminux "To ledy do tablicy nie świecą za mocno?"

Nie będę owijał w bawełnę świecą mocno ale nie oślepiają.  Smile Są plusy tego mocnego światła za samochodem droga jest świecąca jak łuna wygląda to ciekawie. Wink 

terminux "A poza tym autko wygląda świetnie - podoba mi się [Obrazek: smile.gif]."

Dzięki miło mi słyszeć taką opinię Very happy żona też się cieszy że ma taki oryginalny samochodzik. Razz

 obwd-crash

Twoje wydają się mocniejsze zrobię foto moich i porównamy.

[Obrazek: bc7a28d6e933.jpg]
Na foto wygląda podobnie Razz
 Mandat za zbyt jaskrawe oświetlenie tablicy rejestracyjnej kwotę 175,30gr albo sprawa w sądzie i jeszcze gorzej Very happy


RE: Smark czarno pomarańczowy - damiano.o - 18.01.2019

(17.01.2019, 22:30)wirdar napisał(a):
(16.01.2019, 18:50)marekctr napisał(a): terminux "To ledy do tablicy nie świecą za mocno?"

Nie będę owijał w bawełnę świecą mocno ale nie oślepiają.  Smile Są plusy tego mocnego światła za samochodem droga jest świecąca jak łuna wygląda to ciekawie. Wink 

terminux "A poza tym autko wygląda świetnie - podoba mi się [Obrazek: smile.gif]."

Dzięki miło mi słyszeć taką opinię Very happy żona też się cieszy że ma taki oryginalny samochodzik. Razz

 obwd-crash

Twoje wydają się mocniejsze zrobię foto moich i porównamy.

[Obrazek: bc7a28d6e933.jpg]
Na foto wygląda podobnie Razz
 Mandat za zbyt jaskrawe oświetlenie tablicy rejestracyjnej kwotę 175,30gr albo sprawa w sądzie i jeszcze gorzej Very happy
Wydaje mi się, że w PRD nie ma przepisów sankcjonujących "zbyt jaskrawe oświetlenie tablicy rejestracyjnej" tylnej Diagnosta będzie mógł zakwestionować takie oświetlenie tylko wtedy, jeżeli lampki oświetlające tablice będą miały widoczne od tyłu bezpośrednie źródło światła (czyli lampka zostałaby np. wyjęta z gniazda i zwrócona bezpośrednio w kierunku tyłu). W przypadku, gdy widoczna jest tylko poświata a nie bezpośrednio źródło światła, nikt się nie przyczepi (pod warunkiem, że owa lampka posiada homologację i spełnia normy producenta)

Pozdrawiam z RS Concept


RE: Smark czarno pomarańczowy - marekctr - 18.01.2019

wirdar  "Mandat za zbyt jaskrawe oświetlenie tablicy rejestracyjnej kwotę 175,30gr albo sprawa w sądzie i jeszcze gorzej [Obrazek: veryhappy.gif]"

Potrafisz rozbawić popłakałem się ze śmiechu. Razz

damiano.o

Dokładnie tak nie ma w tym nic zdrożnego powinni się cieszyć że nr rej. Są czytelne. Smile


RE: Smark czarno pomarańczowy - marekctr - 12.02.2019

Doszła końcówka wydechu własnej roboty:
[Obrazek: 949ce50a7d14.jpg]
[Obrazek: 1474a99b37a0.jpg]
[Obrazek: 79bddb75abaa.jpg]


RE: Smark czarno pomarańczowy - marekctr - 27.02.2019

Wymiana czujnika poprawiał radykalnie pracę silnika. Korzyści: mniej pali jest mocniejszy równiej pracuje. Cool
[Obrazek: 75f18cb2f854.jpg]
Taka ciekawostka wysłano w takim małym kartoniku Suprised :
[Obrazek: c4452bb5e8a9.jpg]


RE: Smark czarno pomarańczowy - marekctr - 01.03.2019

Mam lekkie zapocenie olejem spod uszczelki podstawy filtra oleju.  Pytanie w ASO mercedesa czy są jakieś dobre zamienniki?
https://allegro.pl/oferta/podstawa-filtra-oleju-smart-for-two-0-6-600ccm-6808443169

Coś na lato Razz
[Obrazek: dfd4f6c23439.jpg]


RE: Smark czarno pomarańczowy - marekctr - 05.03.2019

Przepraszam że post pod postem ale robota zrobiona. Wink

Zamontowana uszczelka chwila roboty plus świeży olej i święty spokój. Padło na takie cudo:
[Obrazek: 889453ba26ab.jpg]
[Obrazek: c10615f56af6.jpg]
Stara była twarda jak klocek dinozaura Very happy


Menu