smartklub.pl
Szukam warsztatu który naprawia smarty w oklicy staragrdu szczecina badz gryfina - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Motoryzacja (http://smartklub.pl/f-motoryzacja--64)
+--- Wątek: Szukam warsztatu który naprawia smarty w oklicy staragrdu szczecina badz gryfina (/t-szukam-warsztatu-ktory-naprawia-smarty-w-oklicy-staragrdu-szczecina-badz-gryfina--17770)

Strony: 1 2 3


Szukam warsztatu który naprawia smarty w oklicy staragrdu szczecina badz gryfina - Pomponik - 30.05.2018

Witajcie. Proszę o pomoc gdzie znajdę osobe która w oklicach Stagrardu- Szczecina-Gryfina naprawia smaty.


Szukam warsztatu który naprawia smarty w oklicy staragrdu szczecina badz gryfina - Marek - 30.05.2018

Cieżko będzie, co umarło duża naprawa?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Szukam warsztatu który naprawia smarty w oklicy staragrdu szczecina badz gryfina - Papasanbaba - 30.05.2018

Ja mieszkając w Świnoujściu doszedłem do wniosku że to co się da samemu, będę robił samemu. Ja przynajmniej o żadnym specjaliście od marki nie słyszałem.


RE: Szukam warsztatu który naprawia smarty w oklicy staragrdu szczecina badz gryfina - mmbb18 - 30.05.2018

Ja umówiłem smarta córki na czyszczenie i aktualizację oprogramownia aktuatora do DDB AUTO BOGACKA w Szczecinie. W piątek odstawia auto,po odbiór pojadę z córką i opiszę, na forum,swoje spostrzeżenia na temat jakości wykonania zamówionej usługi i ceny.
Jeśli można wiedzieć, to co dolega Twojemu smartowi?


RE: Szukam warsztatu który naprawia smarty w oklicy staragrdu szczecina badz gryfina - Pomponik - 30.05.2018

uszczelke pod silnikiem musze wymienic bo cos kapie, po wymianie oleju


Szukam warsztatu który naprawia smarty w oklicy staragrdu szczecina badz gryfina - Marek - 30.05.2018

(30.05.2018, 21:02)Pomponik napisał(a): uszczelke pod silnikiem musze wymienic bo cos kapie, po wymianie oleju


Kapiący olej w smarcie, może zdrenować kieszeń. Jeśli to tylko uszczelka pod miską to pikuś jakikolwiek mechanik to ogarnie bez problemu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Szukam warsztatu który naprawia smarty w oklicy staragrdu szczecina badz gryfina - Marek - 30.05.2018

Szukaj warsztatu gdzie robią głównie mercedesa i mają program do mercedesa. Na początek wystarczy, niech zobaczą i powiedzą co myślą, napisz i podpowiemy co się da. Serwis w Szczecinie omijaj szerokim łukiem. My z Szczecina lataliśmy do Lubonia do kolegi z naszego forum robić autka, uwierz mi że najtaniej i szybciej to wyszło jak robić tam gdzie nie robili Smarta.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Szukam warsztatu który naprawia smarty w oklicy staragrdu szczecina badz gryfina - mmbb18 - 30.05.2018

(30.05.2018, 21:10)Marek napisał(a): Szukaj warsztatu gdzie robią głównie mercedesa i mają program do mercedesa. Na początek wystarczy, niech zobaczą i powiedzą co myślą, napisz i podpowiemy co się da. Serwis w Szczecinie omijaj szerokim łukiem. My z Szczecina lataliśmy do Lubonia do kolegi z naszego forum robić autka, uwierz mi że najtaniej i szybciej to wyszło jak robić tam gdzie nie robili Smarta.  


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Auto Bogacka prowadzi serwis mercedesa i mają też autoryzację smarta. Ich siedziba znajduje się na Mieszka I w Szczecinie. 
Gdybym miał program do smarta,sam bym ogarnął temat z aktuatorem. Zobaczymy co z tego wyniknie. Nie należę do osób które dają się wydoić z kasy za nie wykonaną usługę. Dobrze jednak wiedzieć, że można liczyć na kogoś kompetentnego i sprawdzonego przez forumowiczów. 
Mógłbyś szanowny kolego Marku podać jakieś dokładniejsze namiary na mechanika z Lubonia, na pewno przydadzą się jeszcze kiedyś, jak nie mi to innym użytkownikom forum.


RE: Szukam warsztatu który naprawia smarty w oklicy staragrdu szczecina badz gryfina - Pomponik - 31.05.2018

TO ten Luboń koło Baszkowic


Szukam warsztatu który naprawia smarty w oklicy staragrdu szczecina badz gryfina - damiano.o - 31.05.2018

To ten Luboń koło Poznania

Tapnięte z SG NOTE 8


Menu