smartklub.pl
[450] Moja przygoda z " Czarną Perłą". - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: [450] Moja przygoda z " Czarną Perłą". (/t-450-moja-przygoda-z-czarna-perla--17948)



Moja przygoda z " Czarną Perłą". - damiano.o - 08.11.2019

No piękny Gratuluję A jak brzmienie?

Pozdrawiam z RS Concept


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - speedykielce - 08.11.2019

(08.11.2019, 20:53)damiano.o napisał(a): No piękny Gratuluję A jak brzmienie?

Pozdrawiam z RS Concept
Brzmienie.. No szczerze to nie spodziewałem się takiego efektu z CDI ... grubo basowo chodzi. No i trzeba się przyzwyczaić do efektów dźwiękowych wewnątrz auta. Smile zrobiłem ponad 300 km i po pierwszym kilometrach miałem obawy że będzie ból głowy ale później jednak zakochałem się w tym dźwięku. Na trasie 100-120 delikatny sportowy dźwięk ( wewnątrz ciche mruczenie) A na mieście przy niższych obrotach bas pokaźny.
W połączeniu z nowym softem( inna kultura pracy silnika ) naprawdę jest zaje..scie. niby diesel ale dam głowę że jak ktoś nie wie to na bank powie że benzyna:p
Jeszcze blenda i oczywiście zderzak który czeka u lakiernika. I później bardzo zaskakujące MODy.Wink niestety tylko czas mnie powstrzymuje hehe. Wink


Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Moja przygoda z " Czarną Perłą". - Arczi100 - 09.11.2019

Fajny


Moja przygoda z " Czarną Perłą". - speedykielce - 14.11.2019

No i dotarło Radio. Oprogramowanie założone wedle życzenia... W weekendy rzeźba z kablami ( bo tu nic nie pasuje żadne ISO ani wtyki) oraz wpasowanie w miejsce radia... dźwięk 100 razy lepszy od obecnego chińczyka ( chociaż grało bardzo ładnie) Wink
[Obrazek: c09848b81b5c744f271c3a4fc6c646a1.jpg][Obrazek: 953a486882fd5e52849628f483785e15.jpg]

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Moja przygoda z " Czarną Perłą". - Arczi100 - 14.11.2019

Szalejesz


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - terminux - 14.11.2019

Napisz coś więcej na temat radia np model, typ itd.


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - speedykielce - 14.11.2019

(14.11.2019, 21:15)terminux napisał(a): Napisz coś więcej na temat radia np model, typ itd.
Daj mi chwilę. W weekend się pobawie z podłączeniem bo na ta chwilę wygląda to na kawał przeróbek.
Jak podłączenie zakończy się sukcesem to "pochwalę się ".
Póki co na krótko podłączone na szybko i test wygląda obiecująco.
Jest dużo obejść które muszę zrobić takie jak podłączenie kamery cofania która ma wejscie w kostce w pinach ( już schematy ogarnąłem) sterowanie, ustawienie anteny gps i skonfigurowanie przelotek z ISO na te w radiu( francuskie kostki producenta aut) wejść na suba też w kostkach wejścia anten gps i radia w kostkach Fakra itp. . Ale jeśli pójdzie zgodnie z planem to w niedzielę będę mógł napisać recenzję.

A Radio od. Dacia, Renault, Opel ( vivaro) itp.
LG. [Obrazek: ead35ceece3f6e7fbd931d64bc75e744.jpg]

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Moja przygoda z " Czarną Perłą". - speedykielce - 15.11.2019

No i działam powoli:p
[Obrazek: 03cd5c32fb6e489ee1c4eda0e51e0926.jpg]

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - LAZY. - 15.11.2019

Tak sobie deczko postudiowałem z czym to się je.
Podoba mi się to że łatwo je modyfikować programowo, ma tryb serwisowy gdzie można powłączać czy powyłączać opcje. Na jakiej mapie ono bazuje u ciebie?

Cyknij fotki jak je osadzisz, jestem ciekawy jak z tą krzywizną sobie poradzisz, smart w tym miejscu jest niewymiarowy.


RE: Moja przygoda z " Czarną Perłą". - speedykielce - 15.11.2019

(15.11.2019, 23:44)LAZY. napisał(a): Tak sobie deczko postudiowałem z czym to się je.
Podoba mi się to że łatwo je modyfikować programowo, ma tryb serwisowy gdzie można powłączać czy powyłączać opcje. Na jakiej mapie ono bazuje u ciebie?

Cyknij fotki jak je osadzisz, jestem ciekawy jak z tą krzywizną sobie poradzisz, smart w tym miejscu jest niewymiarowy.
System możesz wsadzić jaki chcesz. Ja mam narazie na Win CE. Pobawie się na tym trochę i jak będzie średnio to wchodzę na androida.

Mapy mam najnowsze Tom tom i auto mapa...

Przynajmniej w teorii wg zamówienia, ale póki co widzę jedna Navi chyba że połączone bazy.
Jutro będę walczył z kamera cofania, redukcja do suba i osadzeniem. Póki co gra bez zarzutu na krótko.
I właśnie szukam manetki i schematu do joystika pod kierownice... taki jak poniżej. Ale oczywiście jest to element zespolony z kierunkami i wycieraczkami i ciężko z kablem więc potrzebny schemat.[Obrazek: 45bbf2098d4a6684d896aaab5bbc5b54.jpg]

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


Menu