smartklub.pl
Szukam Smarta 451 - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Kupię (http://smartklub.pl/f-kupie--82)
+--- Wątek: Szukam Smarta 451 (/t-szukam-smarta-451--18977)



Szukam Smarta 451 - Schmeichel - 05.08.2019

Jak w temacie smarta 451, jak benzyna to min 71 koni. 

Może być cabrio. Kolor niebieski wnętrza zdecydowanie odpada 

Cenowo 15 tys. Może więcej.

Za trucle z gory dziękuje, szukam zadbanego egzemplarza. 

Im bliżej Bielska-Bialej tym lepiej ale jestem w stanie pojechać na drugi koniec Polski o ile będzie warto.


RE: Szukam Smarta 451 - raffa - 05.08.2019

Rozejrzyj się w Niemczech: Drezno, Berlin czy nawet Hamburg nie są tak daleko. Pomijając forumowe, to ogólnie tam egzemplarze są bardziej zadbane, niż w PL. Oczywiście nie patrz na oferty handlarzy i innych podejrzanych 'właścicieli'. Polecam mobile.de i autoscout24. Ebay też daje radę. Możesz sobie ustawić parametry wyszukiwania i alerty mailowe, czy w aplikacji, jak pojawi się coś spełniającego założone kryteria Smile Cabrio polecam Smile Ja rok temu w listopadzie jechałem po motocykl, i niejako przy okazji przywiozłem sobie tego 450 ze zdjęć. Miałem wstępnie umówione oglądanie kilku sztuk, po obejrzeniu ostatniego wybrałem pierwszego i po niego wróciłem 60 km, a potem do domu Smile W ciągu miesiąca przed sprzedażą dostał nowe hamulce, opony i jeszcze kilka drobiazgów, faktura na prawie 500 EUR.


RE: Szukam Smarta 451 - Schmeichel - 05.08.2019

Samemu co tu dużo mówić. Nie uśmiecha mi się smigac do DE. Jestem z BB wiec trochę km mialbym.

Póki co szukam na forum i w PL


RE: Szukam Smarta 451 - raffa - 05.08.2019

W ciągu ostatnich 5 lat zrobiłem takie 3 wycieczki. Naprawdę, nie jest daleko. Z pierwszym samochodem 'negocjowałem' z właścicielem przez ponad 3 miesiące zanim pojechałem. Skany dokumentów, zdjęcia, maile. Ostatnio był szybki szpil - chodziło o motocykl z ebaya, a smart 'trafił się przy okazji'. A jak widzisz u mnie w stopce, jestem z Siemianowic, więc drogę mamy bardzo podobną. Tylko tak jak napisałem wcześniej - prywatni właściciele, w dodatku Niemcy. Raczej można odpuścić wschodnie landy. Jak dla siebie to warto poszukać czegoś fajnego i pojechać.
Niemieckiego uczyłem się kilka lat w szkole wieki temu, od tamtej pory nie używałem... Za to dość swobodnie mówię po angielsku. Właściciel pierwszego samochodu był profesorem na uniwersytecie - mówił biegle po angielsku. Cała pozostała trójka ni w ząb Very happy Z żadnym z pojazdów nie było większego problemu, raczej drobnostki wynikające z wieku, lub to, co było wiadome przed zakupem.


RE: Szukam Smarta 451 - Schmeichel - 05.08.2019

Czy ja wiem? To tylko smart, małe dwu miejscowe autko, nie praktyczne tak uzna bardzo wiele osób i tu jest powód, dlaczego go nie kupią. Cena za niszowe autka nie mogą być wysokie wygórowane, takie jest moje zdanie. Nie oszukujmy się dla przeciętego Polaka wybór auta 2 miejscowego a 5 miejscowego będzie miało duże znaczenie. Ale mniejsza z tym, uda się kupić to się uda jak nie to przecież tragedii nie będzie. Ja szukam tylko i wyłącznie to poruszania się po mieście i dojazdów do pracy.

Cena samochodów to temat rzeka

koniec OT

Temat jest o zakupię smarta


RE: Szukam Smarta 451 - krzyss - 05.08.2019

Gdybys chcial CDi to mam ladne cabrio do sprzedani.
Smile


RE: Szukam Smarta 451 - Schmeichel - 05.08.2019

(05.08.2019, 20:10)krzyss napisał(a): Gdybys chcial CDi to mam ladne cabrio do sprzedani.
Smile

Wiem o które CI  chodzi, ładne, zrobione z gustem ale budżet mnie nie puszcza.

 raffaxxsss

Raffa jak się w PL nie znajdzie to pomyślimy o DE


RE: Szukam Smarta 451 - krzyss - 05.08.2019

Ale wiesz ze powiedzmy naprawa sprzegla w smarcie to 2000.... a o tyle sie mniej wiecej rozmijamy Smile
Ale ok juz wiecej nie agituje Smile


RE: Szukam Smarta 451 - MariuszB - 05.08.2019

(05.08.2019, 17:36)raffa napisał(a): Tylko tak jak napisałem wcześniej  - prywatni właściciele, w dodatku Niemcy. Raczej można odpuścić wschodnie landy. Jak dla siebie to warto poszukać czegoś fajnego i pojechać.

Tych privów i ori Niemców to w ogłoszeniach ostatnio jak na lekarstwo... ale oczywiście są do znalezienia. Trzeba tylko potrafić ich wyłowić i znać komunikatywnie język DE... ale to temat rzeka. 
Czy warto... warto... ale wtedy jeśli mamy świadomość skąd się biorą niższe ceny w PL i dlaczego w DE dobre (bezwypadkowe, z pierwszej ręki i z niskim przebiegiem) auta są droższe. 

Co do tematu... Bierz cabrio od krzyss. CDI bardzo dobry motor  Idea


Menu