smartklub.pl
[450] Żarówka LED Smart Fortwo 450 - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Model 450 - smart fortwo (http://smartklub.pl/f-model-450-smart-fortwo--66)
+---- Dział: Ogólne (http://smartklub.pl/f-ogolne--87)
+---- Wątek: [450] Żarówka LED Smart Fortwo 450 (/t-450-zarowka-led-smart-fortwo-450--19043)

Strony: 1 2


Żarówka LED Smart Fortwo 450 - kubaxax - 01.09.2019

Witam mam pytanie , chce kupić żarówkę LED ponieważ te zwykłe mi się palą często co około 2msc, i czy macie sprawdzone jakieś ledy na H4 żeby w miarę dobrze świeciły na żółto tak jak żarówka zwykła pozdrawiam czekam na szybką odpowiedź


RE: Żarówka LED Smart Fortwo 450 - krzyss - 01.09.2019

Legalne nie istnieja, nielegalne oslepiaja innych kierowcow. Sam decyduj.


RE: Żarówka LED Smart Fortwo 450 - Kovval - 01.09.2019

Ja kupuję philips longlife ecovision i na 2 lata mam spokój bo tyle mi wytrzymują.


RE: Żarówka LED Smart Fortwo 450 - speedykielce - 01.09.2019

(01.09.2019, 19:26)Kovval napisał(a): Ja kupuję philips longlife ecovision i na 2 lata mam spokój bo tyle mi wytrzymują.
Ja kupuje takie .... po 1.5 roku jedna padła.... Ale miałem dziurę w obudowie klosza z tylu i wilgoć zrobiła swoje....

Świeca dużo lepiej niż zwykle żarówki i o wiele jaśniej.... bardziej biało....

Ja zostaje przy tych Wink.[Obrazek: b494d10a3b893d98b03b801a84b70f3d.jpg]

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


RE: Żarówka LED Smart Fortwo 450 - kubaxax - 01.09.2019

Wszystkie te 2 które mi podesłaliscie to nie ledy, mam rozumieć nikt nie używa led


RE: Żarówka LED Smart Fortwo 450 - LAZY. - 01.09.2019

Bieda żarówka to 8zł, dobry led to 600zł. Wolę kupić 10sztuk bieda żarówek i co jakiś czas zmienić niż stracić dowód rejestracyjny.


RE: Żarówka LED Smart Fortwo 450 - raffa - 01.09.2019

(01.09.2019, 23:09)LAZY. napisał(a): Bieda żarówka to 8zł, dobry led to 600zł. Wolę kupić 10sztuk bieda żarówek i co jakiś czas zmienić niż stracić dowód rejestracyjny.

Lazy, na zdjęciach widziałem, że Ty kawał chłopa jesteś. Jak Ty te żarówki wymieniasz? Very happy

Ja wymieniałem cały jeden raz, ze dwa tygodnie temu. I mam nadzieję, że wcześniej jak za rok, półtora wymieniać nie będę musiał. A ręce mam szczupłe. Bardzo. Dlatego od razu zrezygnowałem z badziewnych żarówek, które mi na stacji zaproponowali i sięgnąłem po Osrama.

BTW. Warszawiacy pewnie kojarzą taki sklep elektryczny na Puławskiej, za Madalińskiego, po prawej jadąc w kierunku Ursynowa. Teraz się tam pewnie pozmieniało... W latach osiemdziesiątych, a może już na początku dziewięćdziesiątych była tam w oknach wywieszona reklama wspominanych żarówek, wydrukowana na drukarce igłowej Very happy Duuuuże litery (złożone z małych) - oni tam chyba też komputerowy mieli.
No ale do rzeczy... Reklama była treści następującej:

"ŻARÓWKI OSRAM TANIO" Very happy

@kubaxax: nie kombinuj z LEDami, przeglądu nie przejdzie, a jak trafisz na nadgorliwego policjanta to i dowód Ci zabierze. O oślepianiu czy innych problemach wynikających z kiepskiej konstrukcji tanich LEDów nie wspominam. Pomijam już fakt, że jakby tak policjant kazał to wymienić na drodze, to chyba byłaby większa kara, niż mandat Very happy


RE: Żarówka LED Smart Fortwo 450 - LAZY. - 02.09.2019

Mam stawy rzekome i wymiana żarówki przebiega w miarę normalnie.


RE: Żarówka LED Smart Fortwo 450 - obwd-crash - 02.09.2019

Pierwszy raz w polifcie (H7) próbowałem bez zdjęcia przodu, był to zarazem ostatni raz Wink zajęło mi to prawie pół godziny i miałem po tym całe podrapane dłonie Sad 
Od tej pory 5 minut zdjęcie przodu w 1 osobę i 5 minut założenie w 1 osobę.
W przedlifcie (H4) wymieniłem zaraz po zakupie w 2011, od tej pory jeszcze nie wymieniałem, niezbyt często jeżdżę w ciemnościach, a jako dzienne mam ledy zamiast halogenów.


RE: Żarówka LED Smart Fortwo 450 - kubaxax - 02.09.2019

No mi osram wytrzymała 1,5 MSC a zdejmowanie przodu u mnie wiąże się ze zawsze coś się połamie, zawsze wymieniałem bez zdejmowania, ale wczoraj próbując wymienić , wypadł ten drut mocujący żarówkę także żarówka siedzi i napchalem tam tej pianki co się na rury zakłada i ociepla i tak ja w klosz wpycha że nie wypadanie, i muszę ją dobrze założyć ale myślałem że kupię ledy z allegro jakies te za 150 i będą dobre


Menu