smartklub.pl
Kupię Roadstera (wymóg zdrowa buda - napęd może być uszkodzony) - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Kupię (http://smartklub.pl/f-kupie--82)
+--- Wątek: Kupię Roadstera (wymóg zdrowa buda - napęd może być uszkodzony) (/t-kupie-roadstera-wymog-zdrowa-buda-naped-moze-by%C4%87-uszkodzony--19202)



Kupię Roadstera (wymóg zdrowa buda - napęd może być uszkodzony) - Kozzi - 28.11.2019

Witam Wszystkich, 

Przyznaję się bez bicia, dopiero co zarejestrowałem się na Waszym forum. Wpadłem na szatański pomysł stworzenia "bieda" lotusa. Szukam Smarta Roadstera ze zdrowym nadwoziem  (układ napędowy może być uszkodzony, może go nawet w ogóle nie być Wink. Do tego bolidu chciałbym zamontować układ napędowy z mini cooper s. Mam zaplecze do realizacji tego i trochę wolnego czasu, który wolę spożytkować na takie projekty niż na oglądanie seriali w tv. 
Wiem, pomysł wydaje się niedorzeczny, ale lubię takie freakowe projekty, w garażu mam stare subaru przerobione do offroadu i juz bardziej normalne bmw e30 przerobione do rajdów, teraz przyszła pora na coś ultralekkiego na tor. 

Jeśli chcecie mi ten pomysł wybić z głowy, chętnie zapoznam się z argumentami.
Jeśli macie w swoim garażu samochód który mógłby się wpisać w to, czego szukam, proszę piszcie. 

Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam,
Paweł Kozioł


RE: Kupię Roadstera (wymóg zdrowa buda - napęd może być uszkodzony) - tim13 - 28.11.2019

Witam pozytywnie zakręconego kolegę, ja ze smarta wziąłem tylko serducho a kolega puszkę tylko potrzebuje. Udanego dłubania....


RE: Kupię Roadstera (wymóg zdrowa buda - napęd może być uszkodzony) - artary1 - 28.11.2019

Zastanawia mnie w jaki sposób chcesz umieścić silnik z Mini do Smarka Very happy ? Powiem Ci, że jest wszystko tam dosyć ciasno upchane


RE: Kupię Roadstera (wymóg zdrowa buda - napęd może być uszkodzony) - Kozzi - 12.12.2019

(28.11.2019, 23:58)artary1 napisał(a): Zastanawia mnie w jaki sposób chcesz umieścić silnik z Mini do Smarka Very happy ? Powiem Ci, że jest wszystko tam dosyć ciasno upchane

Skoro K20 weszło (https://www.youtube.com/watch?v=JQx4XkU9g9M), to wiele silników da się upchnąć. Oczywiście to nie łatwe i cały układ napędowy trzeba swapować, może i też zawieszenie...
Smart Roadster jest już w garażu, zobaczymy co będzie dalej. 
Koncepcja na silnik też się zmieniła, będzie 1.4 turbo, ale nie brabus v6 Wink
Pozdrowionka


RE: Kupię Roadstera (wymóg zdrowa buda - napęd może być uszkodzony) - Bandit - 20.03.2020

Brawo! do odważnych świat należy!
Tutaj potrzeba więcej takich osób aby wprowadzić życie na tym forum.
Popieram twój projekt i postaram się jakoś pomóc.
Ja sam prowadziłem projekty przy których tzw. "statyczni obywatele" pukali się w czoło (dla opinii publicznej). Mędrcy którzy sami nie mieli polotu, wiedzy ani możliwości żeby coś stworzyć. Były śmiechy, wrzawa i negowanie moich poczynań.
Natomiast po ukończeniu projektu szczęki im opadały i nie mieli już nic do powiedzenia, co najwyżej od niektórych słyszałem później: "dobry jesteś", "zakasowałeś niedowiarków" itp. ale było to powiedziane po cichu i tylko dla moich uszu żeby czasami nie narazić się opinii publicznej.
W sprawie mojej pomocy:
Skontaktuj się ze mną przez e-mail resztę powiem przez telefon.
Pozdrawiam cię " człowieku z ikrą"!


RE: Kupię Roadstera (wymóg zdrowa buda - napęd może być uszkodzony) - Kozzi - 20.03.2020

Cześć, 

Dzięki za chęć pomocy, ale szczerze mowiąc z tego smarta to prawie nic nie zostanie. Dzis przyjeżdza kupiec po silnik z osprzętem i skrzynią plus SAM Unit itp. Stoi już alfa mito 1.4T-Jet. Po wstępnych przymiarkach, tylna rama pomocnicza od nowa, nowy tylne zawieszenie. Już nie mówiąc o wiązce elektrycznej, układzie hamulcowym, wybierania biegów, pedaliera itd itd. Pracy sporo, ale na pewno będzie to zapier.... Dopiero teraz się za to wziąłem, bo miałem przekładkę RHD do LHD po drodze i do skończenia inne projekty.  Planowany czas ukończenia ze względu na to, że robię to wieczorami i nie codziennie - to jesień. Zobaczymy, co czas pokaże Wink


RE: Kupię Roadstera (wymóg zdrowa buda - napęd może być uszkodzony) - Bandit - 20.03.2020

Uchylam przed tobą mój kapelusz i trzymam kciuki!
a tak prawdę mówiąc w żadnym prototypie nie było zbyt wiele z oryginału, więc się nie przejmuj.
Ja napewno będę ci kibicował, a może jeszcze ktoś się dołączy.


RE: Kupię Roadstera (wymóg zdrowa buda - napęd może być uszkodzony) - Kozzi - 20.03.2020

Dzięki za kibicowanie. Jak będę na jakimś ciekawym etapie, to zaktualizuję temat.
Miłego dnia!


RE: Kupię Roadstera (wymóg zdrowa buda - napęd może być uszkodzony) - raffa - 21.03.2020

Podoba mi się pomysł Very happy

Dołączam się do kibicowania Smile Powodzenia!


Menu