smartklub.pl
Szerszeń inaczej classic - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Szerszeń inaczej classic (/t-szerszen-inaczej-classic--19758)

Strony: 1 2


Szerszeń inaczej classic - Kanapa - 24.01.2021

Naszedł mnie szalony pomysł odratowania 2w1 (crossbleada i 450) czyli cabrio 450 z 2000 roku na resoraku z silnikiem 599 cm3.
Założenie jest takie że ma służyć do wycieczek w ładnie dni po wybrzeżu i okolicach - żadnych dalszych wypraw nie przewiduję.
Baza jest - podobno silnik i buda zdrowe jak na ten rocznik.
Poproszę o proponuje co mam z szerszeniem robić aby był przyjazny?
Ubezpieczenie ADAC nadal opłacam na wszelki wypadek.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


RE: Szerszeń inaczej classic - raffa - 24.01.2021

@Kanapa, albo nie znam smartowego żargonu, albo nie wiem co. Ale kompletnie nie zrozumiałem, o co pytasz Very happy


Szerszeń inaczej classic - Kanapa - 24.01.2021

(24.01.2021, 17:02)raffa napisał(a): @Kanapa, albo nie znam smartowego żargonu, albo nie wiem co. Ale kompletnie nie zrozumiałem, o co pytasz Very happy


Nie wiedziałem jak ująć:
- jak nie zepsuć (za bardzo) tuningiem chociaż nęci mnie zawieszenie które ma Wiesław w swojej 55.
- nie mieć problemów z przeglądami np. przez wstawienie lamp Helli w miejsce przeciwmgielnych.
- zostawić cechy pierwszych 450 czyli bardzo wąskie oponki 145 i 175?
- na co zwrócić uwagę przy eksploatacji? Miałem 450 lata świetlne temu.
- itd.




Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


Szerszeń inaczej classic - LAZY. - 24.01.2021

O Hellę mnie na dwóch przeglądach nie pytali. Grunt to z głową ją zamontować. Dyskretny woltomierz ukryty we włączniku światła kabiny, ładowarka i uchwyt telefonu. Schowek na zamek pod fotelem.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka


RE: Szerszeń inaczej classic - damiano.o - 24.01.2021

(24.01.2021, 17:00)Kanapa napisał(a): Naszedł mnie szalony pomysł odratowania 2w1 (crossbleada i 450) czyli cabrio 450 z 2000 roku na resoraku z silnikiem 599 cm3.
Założenie jest takie że ma służyć do wycieczek w ładnie dni po wybrzeżu i okolicach - żadnych dalszych wypraw nie przewiduję.
Baza jest - podobno silnik i buda zdrowe jak na ten rocznik.
Poproszę o proponuje co mam z szerszeniem robić aby był przyjazny?
Ubezpieczenie ADAC nadal opłacam na wszelki wypadek.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
Ale, że masz okazję kupić crossblade'a? Czy 450tkę? Bo nie kumam?

Pozdrawiam z RS Concept


RE: Szerszeń inaczej classic - raffa - 24.01.2021

(24.01.2021, 19:38)damiano.o napisał(a): Ale, że masz okazję kupić crossblade'a? Czy 450tkę? Bo nie kumam?

Pozdrawiam z RS Concept

Czyli to nie ze mną coś jest nie tak Very happy Dzięki @damiano.o Wink


Szerszeń inaczej classic - Kanapa - 24.01.2021

Kupuję teoretycznie wersję budżetową czyli smarta fortwo cabrio 450 z 2000 roku.
Znając z stan tych roczników to tanio w eksploatacji nie będzie ale nie chcę go upalać tylko zachować w dobrym stanie.
Na prawdziwego crossa nie mam odwagi i budżetu.

Wiesław - wiem że masz z tylu sprężyny podmienione ale coś zrobiłeś z przednim zawieszeniem?


RE: Szerszeń inaczej classic - damiano.o - 24.01.2021

(24.01.2021, 20:46)Kanapa napisał(a): Kupuję teoretycznie wersję budżetową czyli smarta fortwo cabrio 450 z 2000 roku.

Wiesław - wiem że masz z tylu sprężyny podmienione ale coś zrobiłeś z przednim zawieszeniem?
A teraz kumam. No jak najbardziej nie ma to jak latem wiatr w włosach czy szum opływającego powietrza

Pozdrawiam z RS Concept


RE: Szerszeń inaczej classic - raffa - 24.01.2021

Kanapa, może taki zawias?

http://smartklub.pl/t-co-mi-dzis-poprawilo-humor--4406?pid=193588#pid193588 Very happy


Szerszeń inaczej classic - Kanapa - 24.01.2021

(24.01.2021, 22:00)raffa napisał(a): Kanapa, może taki zawias?

Ma być „przyjazny”. Ciekawe czy na moim miejscu parkingowym wejdzie jednocześnie 450 i 451?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


Menu