smartklub.pl
Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl (/t-cenzurowanie-pw-na-forum-smartklub-pl--2297)

Strony: 1 2 3 4


Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - Gość - 02.09.2009

Pożegnałem się ... nie pisze tu ale mam jeszcze kilka spraw do załatwienia na PW i tu niespodzianka ... ?!

Gantz, dlaczego od jakiegoś czasu wiadomości, które wysyłam na PW są pozbawiane treści i do odbiorców trafiają tylko emotikony ... treśc wiadomosci paruje w tajemniczych okolicznościach. I czy tylko mnie spotyka ten zaszczyt ... czuję się jakbym pisał "sympatycznym atramentem" na PW ... Czy innym forumowiczom lustruje się prywatna pocztę? Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - Gość - 02.09.2009

A juz było tak pięknie .... Tomaszku to jakaś mania prześladowcza połączona z teorią spiskową Hammer WSZYSCY przeciwko Tomaszkoi Very happy Chyba sobie jednak pochlebiasz...


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - Gość - 02.09.2009

... i dalej nie usunęliście wirusów ... leniuchy Very happy Very happy Very happy Very happy ... obraz snieży a odpowiedzi brak ... coż Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy Hammer Hammer Hammer Very happy


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - Gość - 02.09.2009

Wściekasz się że Podobno KTOŚ usuwa Twoje PW i cenzuruje a sam nazywasz mnie "wirusem" - Kali ukraśc to dobrze a Kalemu ukraśc to źle ? Jestes niekonsekwentny Tomaszku ! Jak zawsze zresztą Smile


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - dr-big - 03.09.2009

Ja nagle dostalem tylko "reklamy" nowej strony. Do tej pory zadnego PM od Ciebie, a tu nagle az dwa. Dziwne to troche i zalatuje mi mocno ... Laughing .


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - Gantz - 03.09.2009

Nie znam problemu z PM. Nikt nie zgłaszał problemu prócz Ciebie teraz i jak zwykle w swoistej formie. Nie mam czasu i zamiaru cenzurowania - "każdy sądzi wobec siebie Tomaszku". Pozdrawiam i powodzenia. Ja też od Ciebie PM nie dostałem ??

P.S. Miło mi w tym wątku poinformować, że od 22.09 będą przeprowadzane modyfikacje strony wiec, jeśli są jakieś nieprawidłowości np. PM zostaną usunięte. Mam nadzieję, że nie będzie to uciążliwe dla klubowiczów.


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - Gość - 03.09.2009

Panowie ... troszkę szacunku wobec samych siebie i innych forumowiczów smartklub.pl Very happy Very happy Very happy Very happy bo wobec mojej osoby to się nie spodziewam cudów.

W przypadkowej kolejności ... Dr BIG Very happy dziękuję za Twoją ocenę sytacji w temacie i rzeczywiście potwierdzam, że wysłałem Ci adres nowego portalu miłośników smarta http://www.smartlandia.pl jak i kilku innym forumowiczom. Ty jednak otrzymałeś ją w czasie, kiedy poczta docierała na PW w nieokrojonej formie. Patrząc dodatkowo na Twoją postawe na forum Burgmanii delikatnie rzecz biorąc Twoja wypowiedź jest dla mnie mało obiektywna ale ją szanuję bo jest Twoja Wink .

Gantz ... przyzwyczaiłem sie do takiego traktownia moich pytań przez Ciebie i prawdę mówiąc nie spodziewałem się cudów ... chociaż doskonale zdajesz sobie sprawę, że problem dotyczy mojej poczty i nie jest dziełem przypadku ... do Ciebie także nie wysyłałem PW ale żeby którys z adminów przypadkiem nie ciachnął jej z rozpędu gdybym chciał to zrobić napiszą to tutaj ... Very happy Very happy

"www.smartlandia.pl zapraszam" Very happy

Dziękuję Panowie za utwierdzenie mnie w słusznosci podjetych wczesniej decyzji, fakty są jakie są ... i życzę powodzenia Adminom i założycielom smartklub.pl oraz pozdrawiam innych forumowiczów.

"... Oby trąba Waszego słonia nigdy nie wpadła między kaktusy ... "

Hammer Hammer Hammer Hammer Very happy


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - dr-big - 03.09.2009

autor Tomek w 2009/9/3 10:00:22
(...)Dr BIG dziękuję za Twoją ocenę sytacji w temacie i rzeczywiście potwierdzam, że wysłałem Ci adres nowego portalu miłośników smarta http://www.smartlandia.pl jak i kilku innym forumowiczom. Ty jednak otrzymałeś ją w czasie, kiedy poczta docierała na PW w nieokrojonej formie. Patrząc dodatkowo na Twoją postawe na forum Burgmanii delikatnie rzecz biorąc Twoja wypowiedź jest dla mnie mało obiektywna ale ją szanuję bo jest Twoja(...)

Nie ma problemu i prosze Laughing . Rozumiem, ze probujesz zebrac jak najwieksza ilosc chetnych na nowym forum, ale czesc osob po prostu nie chce w tych przepychankach uczestniczyc. I daj im spokoj czy tu czy na Smarterze czy na innych forach. Natretna reklama nie jest dobrym sposobem na zyskanie sobie sympatii...

Edit: Zreszta nie ma co robic z tego wielkiej sprawy, opisalem moja reakcje na "obiektywna" Laughing probe werbunku dodatkowych uzytkownikow.
Na ile "obiektywna" to sam wiesz najlepiej Laughing .
Pozdrawiam i bawcie sie dobrze Beer .


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - Gość - 03.09.2009

Popieram Doktorku Very happy


Re: Cenzurowanie PW ... na forum smartklub.pl - MariuszB - 03.09.2009

Tomek, w/g mojej wiedzy ignerencja admina w tresci wysyłanych PM'ow, bądź kasowanie/ cenzurowanie wiadomości prywatnych jest po prostu nie mozliwa. Oczywiście od strony technicznej wszystko jest do zlamania, podsluchiwanie komorek, czytanie obcych maili, gg jak i logowanie sie na cudzych kontach bankowych... Very happy ale bądźmy realistami... już widzę Ganzta jak siedzi po nocach i lustruje nasze PM'y Hammer Laughing Laughing

A tak BTW- do mnie nie doszła żadna reklama nowej strony... buuu Crying


Menu