smartklub.pl
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? (/t-co-dzisiaj-zrobiles-przy-swoim-smarcie--3441)



RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - psuwacz - 07.06.2017

A niech mnie toto jakaś kastom kierownica. Kciuk do góry, gdybym wywoływany był do odpowiedzi. Dwa nawet!


Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - damiano.o - 07.06.2017

Bardzo fajna kiermana. Tylko tempo takie sobie

Tapnięte z SG NOTE 4


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Lolek - 11.06.2017

Oj dużo, dużo! Odebrałem od lakiernika i z oklejania tridonu. Złożyłem do kupy, wymieniłem lewy reflektor, bo mi się kolor nie podobał, lampa się rozszczelniła i trochę zżółkł, (ale trudne słowo). Jeszcze dziś planuję wymianę łączników stabilizatora i kół na letnie! Smile No i eleganckie mycie z woskowaniem.


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - krzyss - 11.06.2017

Gdzie zdjecia !


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Maciek_M - 11.06.2017

(11.06.2017, 07:57)Lolek napisał(a): Jeszcze dziś planuję wymianę [...] kół na letnie! Smile

Czerwiec - nieźle Very happy

Umyłem, przetarłem zacieki, odkurzyłem i wyczyściłem gumy. Zostały plastiki w środku i opony.


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Lolek - 11.06.2017

Zdjęcia zrobiłem, tyle że postawić nie potrafię.


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - zleon - 12.06.2017

Właśnie wymieniłem intercooler, ciekło trochę z niego i syczał . Poprzedni wytrzymał niecały rok i puścił na złączu dolnym (alu-plastik). Ale to była kiepska chińska podróba z all..ro, za chore 450 zł.
Teraz mam oryginał Behr z 480 ....ciekawe ile wytrzyma?

Nawet nie przypuszczałem, że to takie łatwe. Zajęło mi wszystko może 2 godziny. Niczego nie trzeba demontować, tylko wąż EGR -kolektor: potem poluzować opaski i idzie. Żeby  nie połamać uchwytów, trzeba odgiąć płaskim wkrętakiem blaszki mocujące na starym  intercoolerze.
Montaż też bez problemu - trzeba nakierować węże na króćce i też same wchodzą przy montażu. Konieczny jest giętki długi wałek na klucz nasadowy 7 mm

Absolutnie niczego ie trzeba "wpychać na siłę" - jest dosyć miejsca na wszystkie manewry.

Czytałem posty, że trzeba opuszczać silnik - ale to absolutnie nie jest konieczne.


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - CodeBoy - 12.06.2017

(12.06.2017, 15:47)zleon napisał(a): Właśnie wymieniłem intercooler, ciekło trochę z niego i syczał . Poprzedni wytrzymał niecały rok i puścił na złączu dolnym (alu-plastik). Ale to była kiepska chińska podróba z all..ro, za chore 450 zł.
Teraz mam oryginał Behr z 480 ....ciekawe ile wytrzyma?

Nawet nie przypuszczałem, że to takie łatwe. Zajęło mi wszystko może 2 godziny. Niczego nie trzeba demontować, tylko wąż EGR -kolektor: potem poluzować opaski i idzie. Żeby  nie połamać uchwytów, trzeba odgiąć płaskim wkrętakiem blaszki mocujące na starym  intercoolerze.
Montaż też bez problemu - trzeba nakierować węże na króćce i też same wchodzą przy montażu. Konieczny jest giętki długi wałek na klucz nasadowy 7 mm

Absolutnie niczego ie trzeba "wpychać na siłę" - jest dosyć miejsca na wszystkie manewry.

Czytałem posty, że trzeba opuszczać silnik - ale to absolutnie nie jest konieczne.

o fajnie. a może robiłeś jakieś zdjęcia ?


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Redoctober - 12.06.2017

Smarcik dostał koła letnie


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - zleon - 12.06.2017

Nie robiłem, niestety.


Menu