smartklub.pl
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? (/t-co-dzisiaj-zrobiles-przy-swoim-smarcie--3441)



RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - ŁYSY13 - 28.08.2017

Lolek CDI ma wymiany co 15000 km serwisowo
451 MHD ma co 20000 km
451 turbo ma co 15000 km
Wszyscy tak myślę jadą do 10000 max



Pozdrawiam Łysy13 [FIRE ENGINE]


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Lolek - 28.08.2017

A ja 20 i nigdy żadnego silnika nie zatarłem. Jeden sprzedałem z przebiegiem 450 i wg mojej wiedzy nadal gania. L


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Lolek - 29.08.2017

Przejechałem 50 km i nic nie kapie! Nie do wiary!


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - ruciu - 06.09.2017

Urlop więc czas coś pogrzebać  Smile
Rozbiórka przodu, sklejenie plastików (połamane od czasu zakupu auta), dorobienie mocowania do wlewu płynu do spryskiwaczy.
Straty - ukręcona antena  Sad albo nikt jej nie ruszał albo ktoś wkleił gwint...
Ponadto wymiana filtra powietrza i kabinowego, wymiana żarówek podświetlenia w czółkach. Przy okazji również wymiana żarówek w oświetleniu zewnętrznym.
Jak dobrze pójdzie to wymiana plastiku tylnej klapy (porysowany od czasu zakupu auta) i wymiana anteny (przymusowa) - czekam na info od Filipa co będzie miał na stanie.


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - obwd-crash - 12.09.2017

Auto córki dostało dzisiaj nowe kółka letnie, kupione w DE dzięki pomocy Andreasa. 
Wielkie dzięki dla niego za zakup, logistykę odbioru i przechowanie do czasu ostatniego zlotu.
[attachment=16698]

Te które były do tej pory, tj. jak na zdjęciu poniżej, są do sprzedania (15": przód 155, tył 175), lepsze fotki zamieszczę po ich umyciu w dziale sprzedam
[attachment=16699]

W garażu już czekają kompletne obniżone zawiasy na przód i tył z H&R, za kilka dni powinny już ciężko pracować  Very happy też wielkie dzięki dla Andreasa za pomoc przesyłce i przechowaniu do ostatniego zlotu.


Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - damiano.o - 13.09.2017

Wiesiu, wrzuć lepiej fotę ile i jak rześ to wszystko upchnął do smarta?!

Tapnięte z SG NOTE 4


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - obwd-crash - 13.09.2017

Oprócz tego co opisałem powyżej, do auta pomarańczowego (F2 450) wsadziłem jeszcze bagażnik na 2 rowery do 451 i zegar kominkowy.


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Lolek - 13.09.2017

Byłem jasnym na przeglądzie i pan technik nie miał żadnych uwag, a o hamulcach że dawno nie widział tak równych i skutecznych. Smile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - zleon - 13.09.2017

Oczywista oczywistość, to przecież smart ...


Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - plesniak - 16.09.2017

Mała modyfikacja  osłony bagażnika. Ponieważ plastik o plastik mocno rysuje to zastosowałem mały tuning. Końcówki osłony zabezpieczone koszulką termokurczliwą

[Obrazek: 2beafbc70ac0c0e6d4d96936300885ec.jpg]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


Menu