smartklub.pl
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? (/t-co-dzisiaj-zrobiles-przy-swoim-smarcie--3441)



RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Maciek_M - 04.05.2018

Jeszcze? Jakie jeszcze Very happy? W tamtym roku Passjonujący zrzucił z nóg kozaki dopiero w trzecim tygodniu maja. Żeby nie było - brak czasu, nie niedbalstwo (no, może trochu...). Ale w tym roku wszystko zgodnie ze sztuką. Marzec i są przewiewne adidaski!


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - psuwacz - 04.05.2018

Ha! U nas wpadło do Pikselka ABW rycząc "GLEBA! GLEBA! GLEBA!!!"

No to co miał zrobić, poddał się na całe 15mm Very happy

Z przodu nawet chcieliśmy upuścić więcej, ale wolę mieć spokój w departamencie nadkoli...


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - kasiunqa - 04.05.2018

Co dziś Damian zrobił przy naszym smarcie Smile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - plesniak - 04.05.2018

Patiek założyłem letnie na stare felgi. Znalezienie odpowiednich felg okazało się trudniejsze niż myślałem. Poczekam do Hambach i tam zrobię risercz


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Maciek_M - 19.05.2018

Trochę. Kompletny podstawowy pakiet sprzątania, czyli odkurzanie, czyszczenie dywaników i plastików. To samo u francuskiego kolegi notabene.

A po weekendzie wymiana wycieraczek. Dziękuję Kanapie i BASTOSOWI za pomoc. Zawsze można na Was liczyć. To forum jest super Smile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - LAZY. - 20.05.2018

Dziś dzień był pod znakiem szukania zagubionego prądu. Okazało się że po ostatniej ulewie w której miałem okazję uczestniczyć alternator nałykał się wody.  Uzwojenia miały uszkodzony lakier i zwarcie gotowe, aż po przetapiało zwoje- zdjęcia na FB.
Odpukać nieco trzeba, wcześniej byłem na majówce i 2 tysiące kilometrów nie było problemów.
Przy okazji sprawdziłem jakość masy silnika i masy od akumulatora.
Masa silnika wzorowe połączenie. Masa akumulatora miała spadek 0,6mV na oczku od strony karoserii Laughing  Podlutowałem to oczko i teraz połączenie jest wzorowe. Plus też sprawdzony, oczka oczyszczone.

Przy okazji będąc pod autem powypinałem wszystkie kostki i posprawdzałem czy nie ma korozji. Preparat do styków, wazelina na uszczelki i kostki na miejsce. Actuator miał na bolcu 4-5mm luzu co objawiało się szarpaniem przy zrzucaniu biegów- tak sądzę  bo teraz tego nie robi jak go nieco przesunąłem. Zostawiłem milimetrowy luz. Wszelkie kostki od ecu, sam wyjęte i sprawdzone.
Już mi żaden mili Wolt nie spitoli Mad 

Z grubsza o elektryce to tyle, gadżety czekają w kolejce na następny weekend.
Pozdrawiam wszystkich, bez odbioru.


Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Maciek_M - 04.06.2018

Takie drobiazgi [Obrazek: 17ab8decda8a3b12453b869a201842be.jpg][Obrazek: e4bd196b431b1be206e16415898f2ff5.jpg][Obrazek: 336bb05eb6dff6f4e5a0d6bf1eb910f3.jpg][Obrazek: c7211755ec59b63e1a8c7632e2143a27.jpg][Obrazek: 0c1b5a44273bb792b926c22c49735c9b.jpg]

Na razie jest fajnie, a jak będzie potem, to się okaże.

Boscha nieźle się trzymały, ale z racji stażu pracy (1,5 roku) zaczęły trochę rozmazywać wodę.

Wysłane z Galaxy Note 4 (6.0.1) przy użyciu Tapatalka


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Papasanbaba - 05.06.2018

Od zakupu auta nie działała mi jedna lampa przeciwmgielna. Myślałem że luz żarówka się spaliła. Wymieniałem dziś filtr kabinowy to od razu sprawdziłem. No i poniekąd prawda, ale ręka janusza nareperowała panie jak w fabryce  Laughing Ktoś chyba źle lub złą żarówkę dał i przetopiła plastik. Cała była nim oblepiona. Po wymianie żarówy została dziura, no z tej racji że nie mam żadnej na wymianę to taśma w ruch  Rolleyes
Chyba otworze serwis, taka dobra robota.

[Obrazek: gRduUQ1.jpg]

[Obrazek: 9f1MMNO.jpg]

[Obrazek: Qu7FA0o.jpg]

[Obrazek: ZwG6Iae.jpg]

[Obrazek: ny0n2wb.jpg]


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Arczi100 - 05.06.2018

(05.06.2018, 17:56)Papasanbaba napisał(a): Od zakupu auta nie działała mi jedna lampa przeciwmgielna. Myślałem że luz żarówka się spaliła. Wymieniałem dziś filtr kabinowy to od razu sprawdziłem. No i poniekąd prawda, ale ręka janusza nareperowała panie jak w fabryce  Ktoś chyba źle lub złą żarówkę dał i przetopiła plastik. Cała była nim oblepiona. Po wymianie żarówy została dziura, no z tej racji że nie mam żadnej na wymianę to taśma w ruch  Rolleyes
Chyba otworze serwis, taka dobra robota.

[Obrazek: gRduUQ1.jpg]

[Obrazek: 9f1MMNO.jpg]

[Obrazek: Qu7FA0o.jpg]

[Obrazek: ZwG6Iae.jpg]

[Obrazek: ny0n2wb.jpg]
Nie zła żarówkę, po prostu te typy tak mają

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka


Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Marek - 05.06.2018

(05.06.2018, 17:56)Papasanbaba napisał(a): to taśma w ruch  Rolleyes
Chyba otworze serwis, taka dobra robota.


Gaśnicę to taką porządną teraz w autku lepiej miej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Menu