smartklub.pl
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? (/t-co-dzisiaj-zrobiles-przy-swoim-smarcie--3441)



Odpowiedź: pochwalę się ;P - smart452 - 10.05.2011

Popieram Pawła,

przepisy są po to, żeby je respektować, gdyby ich nie było na drogach panowałby jeszcze większy chaos. Dlaczego jeździcie prawą stroną drogi? bo tak mówi przepis, dlaczego zatrzymujesz się na czerwonym świetle a jedziesz na zielonym, bo tak mówi przepis. Dlaczego więc montujesz lampy ksenonowe bez homologacji, przepis tego zabrania, więc należy to również respektować.
Nie mam nic przeciwko przeróbkom i udoskonalanieu samochodu, np. montaż lamp ksenonowych w samochodzie, w którym takowe są spotykane. Smart nigdy nie montował takich lamp w fortwo, reflektory nie mają homologacji na ksenon rozpoznawalnej po symbolu "DC" na szybie reflektora.

pozdrawiam
smart452


Odpowiedź: pochwalę się ;P - PremiumAD - 10.05.2011

Pleśniak - cieszę się niezmiernie, że w końcu mogę Ci w pełnej rozciągłości przytaknąć na twój pogląd dotyczący przeróbki Smarta Wink


Odpowiedź: pochwalę się ;P - RobsonWawa - 11.05.2011

Smarty to Pikuś(w kwesti ilości) ale całe tysiące wieśVW, BMW i innych maści na cud"ksenonach" to dopiero zmora kierowców na drogach.
To świadczy o tym jak traktuje się nadal przeglądy techniczne na stacjach.


Odpowiedź: pochwalę się ;P - ziemus - 11.05.2011

Nic się nie zmieni i to jeszcze przez długo
Ja swój przegląd w ForFour Smile Robiłem jakieś 3minuty I wszystko by przeszło, żadnych sprysków mi nikt nie sprawdzał i szyba z małą dziurką od kamienia przeszła Więc dalej będzie tak jak jest.


Odpowiedź: pochwalę się ;P - plesniak - 11.05.2011

Premium uczę się, poczytałem o tych badziewiach z niby homologacją i okazało się że to wszystko pomimo powybijanych oznakowań homologacyjnych jest nic nie warte a jak na allegro napisałem prośbe o wyciąg z homologacji do sprzedającego to już się nie odezwał.


ten tego że no tego ... chwalę się :) - PKO - 26.05.2011

[temat przeniesiony]

takie sobie zamówiłem Very happy a co Very happy

Lubię się wyróżniać (nie żebym smartem się wcale nie wyróżniał na tle innych samochodów :P), a na wszelkiego rodzaju zloty i spoty idealna sprawa Smile

hehe [[;

[Obrazek: 3557_4ddeb07281aff.jpg]

[Obrazek: 3557_4ddeb07ed1aa3.jpg]

mouzes
Pasjonat


Odpowiedź: pochwalę się ;P - plesniak - 26.05.2011

Mouzes wiedziałem że jestes Świrem Smile


Odpowiedź: pochwalę się ;P - mouzes - 26.05.2011

potraktuję to jako komplement, więc dzięki Smile

P.S.

Będzie więcej Smile

Jeszce tylko nie wiem gdzie docelowo zamontować tą tabliczkę, bo na co dzień ze mną jeździła nie będzie, ale na jakieś zloty, spoty itp. będzie jak znalazł Smile (zastanawiam się nad osłoną przeciwsłoneczną, tak żeby napis był widoczny gdy osłona będzie otworzona).


Odpowiedź: pochwalę się ;P - Matix - 26.05.2011

To się nazywa pozytywna Energia :P


Odpowiedź: pochwalę się ;P - kasiunqa - 30.05.2011

Uszkodzony kluczyk i co można zrobić nowy gadżetSmile pendrive i nawet działa.Jeszcze trochę poprawek kosmetycznych i będzie full wypas Smile


Menu