smartklub.pl
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? (/t-co-dzisiaj-zrobiles-przy-swoim-smarcie--3441)



RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - mozdzerka - 21.11.2013

Kupiłam mu wosk na zimę..i wazelinę techniczną do uszczelek..i olej do silnika i płyn do chłodnicy....i jakieś cudo w atomizerze do czyszczenia kokpitu...i to wszystko mam zamiar zapodać w weekend... Nawet ja tylu prezentów i nawet pod choinkę nie miewamSmile
aaaa. sorki, i jeszcze cudowną ściereczkę z pseudoirchySmile Ale to już przesadziłamSmile


Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Serrrek - 22.11.2013

Mój Smarcik z okazji pozytywnie zaliczonego przeglądu po 105 tys. Dostał w prezencie halogeny Smile[Obrazek: arypy9yq.jpg]


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - MintMX - 23.11.2013

Zgubiłem klucz :||| Jutro idę na poszukiwania


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - obwd-crash - 23.11.2013

(23.11.2013, 17:37)MintMX napisał(a): Zgubiłem klucz :||| Jutro idę na poszukiwania

Życzę powodzenia Smile
Też tak miałem ale byłem wtedy prawie 200km od domu, niestety nie znalazłem, a dzięki bobobo2009 i jakubo mam następny (łącznie koszt prawie 200zł z docięciem nowego)


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Lolek - 24.11.2013

Halogeny? Ale wypas! Przez najbliższe 5 lat włączysz je pewnie ze 3 razy, Trzeba było zamontować światła do jazdy dziennej, za parę dni pewnie będą obowiązkowe. L


Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Serrrek - 24.11.2013

Halogeny zamontowałem wyłącznie ze względów estetycznych, zdaje sobie sprawę z ich przydatności Wink


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - MintMX - 24.11.2013

obwd-crash Znalazłem Klucz , Dzięki Wink Kamień spadł mi z serca Very happy


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - obwd-crash - 24.11.2013

(24.11.2013, 18:58)MintMX napisał(a): obwd-crash Znalazłem Klucz , Dzięki Wink Kamień spadł mi z serca Very happy

To powinienieneś podać przede wszystkim w wątku "co mi dziś poprawiło humor"


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - mozdzerka - 24.11.2013

Smile
Może pomyśl o jakimś kluczu zapasowym na przyszłość? Ja zawsze mam takie durne obawy, co będzie jak klucz do domu wypadnie w windzie w tą przestrzeń jezdną ( od lat nigdy nie wpadł, ani się nie zgubił, raz ukradli, więc w te obawy głupie ) , co będzie jak zgubię od auta,zamknę go w środku albo zastrajkuje ten magiczny guziczek.... No ale ja baba jestem, facetom prościej się włamaćVery happy

wczoraj po manicure auta zastrajkował zamek od bagażnika i tez się martwiłam...ech


Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Serrrek - 29.11.2013

[Obrazek: a7u3a7ug.jpg] mój smarcik dostał dzisiaj zalaminowaną instrukcję bezpieczeństwa Wink Wersja dwustronna i dwujęzyczna! [Obrazek: zejaquby.jpg]


Menu