smartklub.pl
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? (/t-co-dzisiaj-zrobiles-przy-swoim-smarcie--3441)



RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - ŁYSY13 - 05.12.2013

No właśnie a na pewno jest domknięta ta pokrywka ? Bez zdjęcia przodu jest średnio łatwo dla wprawionego . Jak nie domknięta to i woda do środka wpada


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - mozdzerka - 05.12.2013

Z zewnątrz, po otwarciu od góry jest lekko wpadnięta...
Myślałam na spokojnie wziąść jakieś szczypce, ustawić wycieraczki na sztorc i działać. To jakaś średnia wypadkowa czytania forum, nie wiem, czy dobra metoda. Fajnie byłoby sie nauczyć coś samej przy tym robić...


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Yankees - 05.12.2013

(05.12.2013, 19:31)mozdzerka napisał(a): Z zewnątrz, po otwarciu od góry jest lekko wpadnięta...
Myślałam na spokojnie wziąść jakieś szczypce, ustawić wycieraczki na sztorc i działać. To jakaś średnia wypadkowa czytania forum, nie wiem, czy dobra metoda. Fajnie byłoby sie nauczyć coś samej przy tym robić...
Pewnie...probuj, nic nie zepsujesz a jak nie dasz rady to moze akurat masz kogos w okolicy kto pomoze sciagnac przod, reszta to juz tylko pyl i powietrze. Warsztat skasuje niezle za ta operacje.


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - mozdzerka - 05.12.2013

Jeden miły człowiek z forumowej okolicy po poście zaproponował mi w tym pomoc, fajnie. Po weekendzie na nauki pojadęSmile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Sebastian_O - 05.12.2013

Wymiana filtra bez demontażu przodu to nic nadzwyczajnego Smile
Ja to zrobiłem za pierwszym razem może max w 5 minut... Prawdę powiedziawszy to gorzej było wyjąć stary niż włożyć nowy, no ale stary do wyrzucenia więc się nad nim nie rozczulałem Smile
Ważne żeby potem dobrze siadła osłona, ale jak źle siądzie to od razu widać więc trzeba próbować do skutku...


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Lolek - 06.12.2013

A jak auto paruje niemiłosiernie to ciekną tylnie okienka. L


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - mozdzerka - 06.12.2013

Okienka i uszczelki sprawdzilam, klima dziala, zostal juz tylko filtr , a raczej jego resztki

Wysłane z mojego HTC Desire X


Odp: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Nygus - 26.01.2014

3 dni, 3 noce walki, karton tępych tarcz do diaxu u Łysego i mamy cabrio Very happy Very happy



Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - ŁYSY13 - 26.01.2014

No tak ale było warto bo jest następny cabrio w Warszawie


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Sebastian_O - 26.01.2014

Cabrio to se można mieć w grecji Smile u nas jak jest raptem z 30 dni słonecznych w roku to kabrio jest potrzebne prawie jak grzebień łysemu Very happy


Menu