smartklub.pl
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? (/t-co-dzisiaj-zrobiles-przy-swoim-smarcie--3441)



RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - arturo33-33 - 13.02.2014

Mój F2 450 dostał nowe serduszkoSmile
Panie Tomku, Panu i Pana ekipie dzięki za jużSmileSmileSmile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - dominikk - 27.02.2014

No i moje tamagotchi w końcu po długiej przerwie uruchomione Very happy Wymieniony kompletny rozrząd,uszczelka pod glowicą,nowe zawory,wszystko ładnie dotarte, głowica oczywiście po planowaniu i sprawdzeniu pod kątem szczelności,nowe pierścienie na tłokach, panewki sprawdzone ale potrzeby wymiany nie było.
Wszystkie nowe uszczelki przy głowicy, wydechu,itd.
Turbo... hmmm w sumie tylko została obudowa z Turbo Razz , kolektor wydechowy wymieniony Cool , nowy olej Valvoline 10w60 , filtry choć były jak nowe są jeszcze nowsze Razz, zmieniona listwa wtryskowa na ponoć wydajniejszą- trza tylko regulator ciśnienia zmienić żeby to miało ręce i nogi, wymieniona jedna poduszka silnika (dwie pozostałe okazało się że sa tylko lekko z zewnątrz podparciałe ale zdrowe i oryginalne więc ich nie ruszałem).
Nowy olej w skrzyni biegów,nowy płyn chłodzący, auto już mam na oponach letnich (drogi suche a +10 stopni jakoś mówi mi że może parę dni tylko nie będzie pozwalało na jazdę , więc nie ma co czekać jeżeli auto jest jako zabawka rezerwowa Razz ).

Punkt zerowy - czyli sprawny silnikowo samochód osiągnięty, teraz trza coś więcej podziałać Razz . W pierwszej kolejności sprężyny tył które juz chyba ponad pół roku leżą w szawce No i dotrzeć silnik RazzRazzRazz , potem chyba pora na wydech Razz


ps. i 6 litrów paliwa zalane bo więcej nie miałem w kieszeni kasy Razz


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - dominikk - 08.03.2014

No i kolejny gadżet w aucie.... Regulator Ciśnienia paliwa 4bar Wink . Ciągle niestety nie ma najważniejszego --programu na ponad 70koni Sad


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - jakubo - 08.03.2014

Tylko palił będzie więcej...


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - dominikk - 08.03.2014

Nie rzutuje Wink


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - promyk - 09.03.2014

Dach oczyszczony, umyty i zaimpregnowany preparatem A001986317110 zalecanym przez producenta, prowadnice soft topu oczyszczone i przesmarowane. Pogoda idealna do takiej roboty.
Dach bez problemów składa się i zamyka. Próba wody wypadła pomyślnie, krople wody utrzymują się na powierzchni dachu jak na piórkach kaczuszki Smile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - mihailov - 09.03.2014

Co zrobiłem? Umyłem aktywną pianą, a po obiedzie pielęgnacja lekkościerną pastą i woskiem. Efekt na razie wygląda tak Smile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - jakubo - 09.03.2014

A nalej tej wody trochę więcej i zobacz jak długo wytrzyma?


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - LAZY. - 09.03.2014

Dziś zamontowałem boczki i fotele skórkowe, a także przewody airbag do foteli. Koła też lecz zbyt mroczno było na fotki. Jeszcze została kierka i kokpit do zamontowania.

Dwie fotki z operacji.
[attachment=7533]
[attachment=7534]


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - adams - 10.03.2014

A ja dzisiaj zrobiłem kuku swojemu smartkowi czyli to :
[attachment=7538][attachment=7537][attachment=7536] Hammer

ale jak przyjdą części to będzie jak nowy przynajmniej mam taką nadzieję Very happy

CDN... Rolleyes


Menu