smartklub.pl
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? (/t-co-dzisiaj-zrobiles-przy-swoim-smarcie--3441)



Odpowiedź: pochwalę się ;P - Gość - 19.11.2010

no mega mnie kole ... ale visine pomogło Very happy
no trza z łysym zagadać... może ma jakiś wąż...


Odpowiedź: pochwalę się ;P - RobsonWawa - 19.11.2010

Pleśniaczku - SUPEROWSKA Smile


Odpowiedź: pochwalę się ;P - Devil - 19.11.2010

Superasto Paweł,gratulejszyn,wyglada zajefajnie.
Niektórych jak widać gryzie w oczy,luzik koledzy Bentley czy nie Bentley,maff czy garażowiec jeden kit.
Swoimi postami odbieracie radość Pleśniakowi,który chciał się pochwalić swoim nowym nabytkiem,w ten sposób można zarżnąć każdą inwencję.
Zróbcie coś a potem niech Was spotka krytyka,zobaczycie jak się będziecie czuć.....


Odpowiedź: pochwalę się ;P - kasiunqa - 19.11.2010

Jak dla mnie bomba !!!!! PIKNA !!!!
Co do skóry Bentleya..... hehe ja bym nawet mogła z tego uszyć sobie pościel.. jest niesamowita. Delikatna w dotyku a za razem mocna jak nie wiem.
Nawet biedny Plesniak martwił się czy się nie rozejdzie taka delikatna ;P... ale to tylko wrazenie dotykowe. Szkoda, ze nie mialeś okazji zobaczyć tego co przyszlo do Slavo, jak wyglądała ta oryginalna milano przepocona.... po kilku tysiącach bez zadbania ;/ szkoda słów.
A Bentley będzie też u mnie na tapicerkach, skoro jest możliwość i dostepność wstawienia takiego materiału to dlaczego nie i niestety jakość tej skóry jest znacznie lepsza od tej co proponuje sam Brabus w wersjach "Ultimate" przy cenie smarta 60 tys eur.


Odpowiedź: pochwalę się ;P - plesniak - 19.11.2010

Eeeee tam, powiem Wam tak... robie to dla siebie a zdanie innych mam w ....

Dzięki Maff i dzieki Tomek i bardzo przepraszam Kolege z Suwałk który przeze mnie wymarzł ale miło było poznać. Fajny "prawie" Brabus Smile i te lampy. No i dziki Rogas za wieczorki na czacie. Banał sprawa z kabelkiem, już sam potrafie wszystko podłączyć.


Odpowiedź: pochwalę się ;P - Gość - 19.11.2010

heh jak juz powiedziałem wczesniej bardzo ładnie zrobiona kierownica i bardzo profesionalnie...

"cała Polska czyta dzieciom.... ze zrozumieniem"


Odpowiedź: pochwalę się ;P - Slavo - 20.11.2010

Biedrona dlaczego nie krytykujesz kierownicy w Swoim smarcie co ? Ty też nasz uszyta w Maff-ie ze skóry Audi "perl nappa"


Odpowiedź: pochwalę się ;P - Ket - 20.11.2010

Widzę że coś Was nosi chłopaki ostatnio Very happy

Ja się tu nie dotyczałam złośliwości tylko drobnych żarcików Laughing

Jesienne przesilenie czy co ????

Mam nadzieję że dzisiaj na kartach część z Was wyjeździ te złe humory Hammer


Odpowiedź: pochwalę się ;P - Gość - 20.11.2010

polecam visine jak prawda w ....
czytanie ze zrozumieniem przede wszystkim Very happy ostatnio wziąłem Claritine SPE (lek na uczulenie) i przechodzi szczególnie koi uczulenia na ludzi...


Odpowiedź: pochwalę się ;P - PKO - 20.11.2010

mysle ze czas zakonczyc temat kierownicy ... Wink
Plesniak zdradzil mi w tajemnicy ze kiere wsadzi do swojego nowego golfa II Smile


Menu