smartklub.pl
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? (/t-co-dzisiaj-zrobiles-przy-swoim-smarcie--3441)



RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - BASTOS - 01.03.2015

Zalany świeży olej i filtr. Fotele dostały pokrowce.


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - BASTOS - 01.03.2015

Idąc za ciosem taki mały montaż schowków przy fotelach.
[attachment=9983]


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - majorka - 01.03.2015

Zregenerowałem mechanizm wycieraczki tył - działa Smile
Naprawiłem uchwyt narożnika mocujący spojler Smile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - brat_hanki - 08.03.2015

Hej,

Dzisiaj kolejna faza wygłuszania, czyli drzwi kierowcy butyl 2mm +pianka 3mm. Przy okazji rozebrania drzwi od razu wyczyszczone porządnie uszczelki, mechanizm podnoszenia szyby i przesmarowane wszystko. Ze smutnych newsów to "już ktoś tu był" i był fanem podważania wszystkie śrubokrętem, także połamane kilka zaczepów etc, ale udało się uratować.

[Obrazek: pvgb97tguu0h.jpg]
[Obrazek: ta3nhcs99tgm.jpg]
[Obrazek: 4g8dqnrfqw6h.jpg]
[Obrazek: em874djvmv6z.jpg]


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - sterciu - 12.03.2015

A ja może nic nie zrobiłem "przy" ale zrobiłem "z".... sprzedałem swojego F2 własnie :(. Po 6 latach przyszla pora na niego bo jakby nie patrzeć powoli robil sie pełnoletni... Teraz mam zagwozdkę czy brac nowszy model czy skierować się ku Toyocie IQ... w moim przypadku korci mnie możliwośc przewiezienia 4 osob , wiecie dzieci do szkoły i te sprawy... także jak dla mnie zwycięża w tej chwili IQ bo niby półtora kilometra , półtora kilometra ale codziennie przynajmniej trzy osoby z rana przyadłoby sie aby auto wiozlo... Przez to z rana zamiast jezdzić smartem do pracy jezdzilem wiekszym autem którego pózniej nie mogłem upchnąc pod pracą bo miejsca nie było na niego... fajnie zawsze bylo jak szkoła miala wolne bo wtedy smart jezdzil Very happy.


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Guniu - 12.03.2015

Sterciu gratuluję sprzedaży Smile po 6 latach napewno warto przeskoczyć na IQ chociażby by nie czuć się podobnie w nowszym smarcie Smile jak możesz daj znać kiedyś na prv jaką IQ kupiłeś i swoje wrażenia i cene jeżeli to nie będzie tajemnicą, ktoś u mnie w rodzinie też ma chrapkę na IQ


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - brat_hanki - 14.03.2015

Hej,

Nowe tarcze i klocki + rozebranie, wyczyszczenie i nasmarowanie, z jednej strony klocek zatarty w jarzmie na drugim 1/3 okładziny odpadła, z drugiej prowadnica zatarta w jarzmie. Byłoby super gdyby nie to, że z jednej strony gumka od prowadnicy przerwana :( ale to już drobiazg wymienić.

[Obrazek: oe7b18xuvlt2.jpg]


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - mermen124 - 15.03.2015

Nowa mapa w polifcie by Jakubo! Czuć zmianę...Wink chyba wiosna nadeszłaSmile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - tomcio83 - 15.03.2015

(12.03.2015, 12:36)sterciu napisał(a): A ja może nic nie zrobiłem "przy" ale zrobiłem "z".... sprzedałem swojego F2 własnie :(. Po 6 latach przyszla pora na niego bo jakby nie patrzeć powoli robil sie pełnoletni... Teraz mam zagwozdkę czy brac nowszy model czy skierować się ku Toyocie IQ... w moim przypadku korci mnie możliwośc przewiezienia 4 osob , wiecie dzieci do szkoły i te sprawy... także jak dla mnie zwycięża w tej chwili IQ bo niby półtora kilometra , półtora kilometra ale codziennie przynajmniej trzy osoby z rana przyadłoby sie aby auto wiozlo... Przez to z rana zamiast jezdzić smartem do pracy jezdzilem wiekszym autem którego pózniej nie mogłem upchnąc pod pracą bo miejsca nie było na niego... fajnie zawsze bylo jak szkoła miala wolne bo wtedy smart jezdzil Very happy.

Kup ForFour Very happy Przynajmniej będziesz miał 4 wrota do wsiadania saaaame plusy Smile


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - sterciu - 16.03.2015

Wielkości F4 mam Yarisa więc drugie takie auto zupełnie nie jest mi potrzebne Wink. Plan jest aby było małe , niewiele większe od smarta F2 ale mogące w pelni leganie zabrac dwóch mniejszych pasazerów Wink. Po dluzszych przemyśleniach weekendowych jednak chyba przynajmniej narazie pożegnam marke smart... :(. Jestem coraz blizszy IQ , z silnikiem 1,33 Pb o mocy 99KM, musi fajnie takie małe pudełko chodzić z tym silnikiem Smile.


Menu