smartklub.pl
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? (/t-co-dzisiaj-zrobiles-przy-swoim-smarcie--3441)



RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - spysiu92 - 08.12.2015

(08.12.2015, 18:54)psuwacz napisał(a): Ja dzisiaj odwalałem prowizorkę, która ponoć ma niesamowitą skłonność do trwałości. Otóż na myjni zauważyłem jak cała woda lecąca po szybach od drzwi - leci w drzwi. Może kiedyś wymienię te uszczelki, na razie, na zimę wpadłem na taki oto patent:
[Obrazek: 2eb2433b-4257-471b-954e-2b55567c7bb2.jpg]

w bruzdę wsadziłem przewód 1mm2 - nagle uszczelka dolega do szyby Laughing

Twój patent jest mi dobrze znany :P


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - zlomek433 - 08.12.2015

Zamontowałem nowe dystanse, 3cm na przód , 4cm na tył oraz kilka innych pierdół Very happy


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Zielony452 - 08.12.2015

(08.12.2015, 23:22)zlomek433 napisał(a): Zamontowałem nowe dystanse, 3cm na przód , 4cm na tył oraz kilka innych pierdół Very happy

Dawaj fotyBeer
O odczucia z jazdy nie proszę, bo wiadomoLaughing


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - zlomek433 - 09.12.2015

(08.12.2015, 23:43)Zielony452 napisał(a):
(08.12.2015, 23:22)zlomek433 napisał(a): Zamontowałem nowe dystanse, 3cm na przód , 4cm na tył oraz kilka innych pierdół Very happy

Dawaj fotyBeer
O odczucia z jazdy nie proszę, bo wiadomoLaughing



Aż korci żeby się przejechać ale około 20koni mocy z 2 cylindrów do mnie nie przemawia. Na "zajrzenie do silnika" i ewentualny remont jestem umówiony na 14go Smile Evil or very mad


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - psuwacz - 13.12.2015

Ręce zgrabiałe, pod nosem smark, przed nosem też smark, zimno, wilgotno... E, tam! Trzeba było Piksla nawoskować!!! Ręce mi teraz walą chemicznym mango, dokładnie jak wosk Very happy


Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Marek - 13.12.2015

Napoleonie, rękawiczki gumowe do namaszczenia się zakłada Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Yankees - 13.12.2015

(07.12.2015, 23:37)krzyss napisał(a): Eeeeee jezdzilem takim autem co przejazd 10km kosztowal po 15zł Smile

Zbiornik przerdzewiał ? Very happy


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Dozzer1972 - 14.12.2015

Dzisiaj byl upgrade klaksona Very happy Dodalem dodatkowy z oferty smarta i teraz sa niskie i wysokie tony. Wreszcie nie brzmi jak klakson ze skutera Smile Instalacja mniej niz 10 minut.
Zamontowalem podlokietnik, tutaj instalacja byla bardziej skomplikowana z racji demontazy siedzenia i czesciowego demontazu tapicerki. Na koniec wypelnienie bagaznika bo mnie denerwowaly luzno latajace w nim rzeczyCool


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - obwd-crash - 14.12.2015

W F2 450 cdi cabrio z 2005 121kkm przebiegu, EGR zaliczył odstawkę na półkę - zamieniło go 12,5cm rurki średnicy 43mm oraz trzy kawałki dętki rowerowej, założone jeden na drygi - nie miałem odpowiedniego kawałka węża.
Dętki zostały założone na jeden z końców ww. rurki, gdyż średnica oryginalnej rury prowadzącej do kolektora dolotowego jest większa jak na wylocie z rury z chłodnicy.
Żeby nie było że to mój pomysł - wszystko wg wskazówek w odpowiednim poście "...by Łysy13".
Przy okazji wymycie chłodnicy powietrza i wszystkich gum/rur dolotu za turbo.
No i dodatkowo przyciąłem kilka mm krawędź dolną kierownicy powietrza stykającą się normalnie z dołem rurek rdzenia chłodnicy. Krawędź ta odpowiedzialna jest za "przebijanie" chłodnicy powietrza - tak miałem w drugim moim F2 450 cdi z 2000.
Odma na razie została na swoim miejscu, ale jej dni są policzone.
Światło EGR nie było "zafajdane" w najmniejszym stopniu, tylko w zwężce przy samym wlocie spalin było osadu/sadzy zasłaniającej około 50% ich wlotu. Czyżby ktoś w Niemczech czyścił kiedyś EGR, czy po prostu ichnie paliwo nie ma tyle sadzy co u nas w kraju ???


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - psuwacz - 27.12.2015

Mikołaj był. D..sko przetrzepał rózgą, zostawił jakiś kartonik i polazł. Patrzę a tam widok piękny jak jutrzenka. No i dziś zamiast oglądać Kevina po raz cietemdernasty capnąłem śrubokręcik, i jest mój pierwszy miodzik modzik
[Obrazek: IMG-20151226-00055.jpg]


Menu