smartklub.pl
Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Nasze smarty (http://smartklub.pl/f-nasze-smarty--53)
+--- Dział: Pokaż swoje auto (http://smartklub.pl/f-pokaz-swoje-auto--62)
+--- Wątek: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? (/t-co-dzisiaj-zrobiles-przy-swoim-smarcie--3441)



Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Kanapa - 08.01.2016

(08.01.2016, 20:52)Lolek napisał(a): A to "wspomaganie rozruchu" to najkrótsza droga do wymiany komputera. Jedynie drugi akku, nigdy takie urządzenia. Pierwszy polski właściciel mojego pierwszego smartka (właściciel komisu samochodowego), przyznał mi się po paru latach że dwa razy załatwił smarcika takimi wynalazkami. Pozdrawiam. L

W całości i okrągłości zgadzam się ze zdaniem Lolka.


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - ŁYSY13 - 08.01.2016

O tym pisałem

ŁYSY13[FIRE ENGINE]


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Guniu - 08.01.2016

(08.01.2016, 21:49)Kanapa napisał(a):
(08.01.2016, 20:52)Lolek napisał(a): A to "wspomaganie rozruchu" to najkrótsza droga do wymiany komputera. Jedynie drugi akku, nigdy takie urządzenia. Pierwszy polski właściciel mojego pierwszego smartka (właściciel komisu samochodowego), przyznał mi się po paru latach że dwa razy załatwił smarcika takimi wynalazkami. Pozdrawiam. L

W całości i okrągłości zgadzam się ze zdaniem Lolka.


Panowie apropo posadzenia kompa w samochodzie
historia stata jak świat. 20 onad lat temu ojcu zabrakło prądu w jego tamtejszej w124 i ktos zaproponował że podłączy prąd z wózka widłowego. nie wiem co to był za wynalazek ale posadził prosty ale jednak komputerek i cos tam jeszcze w samochodzie. co skutkowało dosyć kosztowną wymianą paru elementów..
ja swój aku wyjałem gdyż akumulatorek został w nowym garażu a smarcik stoina myjni są prane fotele itd..


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - DaSza - 08.01.2016

Całe szczęście jeszcze nigdy nie musieliśmy z tego "wspomagania" korzystać. Też "mentalnie" jestem za rozwiązaniem drugiego akumulatora. Aczkolwiek, jak zaglądałem do środka, to elektronika wygląda na profesionalną.


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - ŁYSY13 - 09.01.2016

W C To znaczy 203 a miałem 3 modele. Tak zrobił mi kolega. Auto [AUTOMOBILE] uruchomił na prostowniku.
Padło sterowanie kafortu.
Nie było drzwi otwierania i sterowania oświetlenia.

ŁYSY13[FIRE ENGINE]


Odp: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - kotomysz - 14.01.2016

A ja dziś wymieniłem olej w silniku. Tym razem na podnośniku mechanik sprawdzał, cmokał... Potem powiedział, że nie ma się do czego przyczepić i że nie zarobi tym razem Smile
Ja jestem zadowolony i autko pewnie teżSmile

pchnięte z elgie3


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - obwd-crash - 16.01.2016

Auto żony (F2 450 cdi cabrio) dostało tempomat, założony i aktywowany przez jakubo. Dodatkowo dostało w prezencie ileś tam KM, ale ile to okaże się w poniedziałek na hamowni Smile


Odp: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - kotomysz - 16.01.2016

Daj info ile wyszło na hamowni. Szukam wirusa na więcej niż 64 KM z 450 cdi Smile

pchnięte z elgie3


Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - Kanapa - 16.01.2016

(16.01.2016, 14:42)obwd-crash napisał(a): Auto żony (F2 450 cdi cabrio) dostało tempomat, założony i aktywowany przez jakubo. Dodatkowo dostało w prezencie ileś tam KM, ale ile to okaże się w poniedziałek na hamowni Smile

Tempomat od DotCom czy oryginał?


RE: Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? - obwd-crash - 17.01.2016

Oryginał by Kasiunqa

(16.01.2016, 16:21)Kanapa napisał(a):
(16.01.2016, 14:42)obwd-crash napisał(a): Auto żony (F2 450 cdi cabrio) dostało tempomat, założony i aktywowany przez jakubo. Dodatkowo dostało w prezencie ileś tam KM, ale ile to okaże się w poniedziałek na hamowni Smile

Tempomat od DotCom czy oryginał?



Menu