smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - RobsonWawa - 29.03.2012

Krzyss- troszkę nie na miejscu te żarty. cingda ma rację jeśli chodzi o naszą wyszukiwarkę, nie wymagajmy proszę aby nowi , czy też sporadycznie pokazujący się klubowicze w lot łapali nasze (old) forum. Wyszukiwarka nie jest doskonała i wszyscy o tym wiemy. Przeniesiemy się na nową platformę to mam nadzieję, że będzie lepiej.
Jesteśmy tu po to by się wspierać i sobie pomagać i tego się trzymajmy Smile
Pozdrowienia dla wszystkich i więcej uśmiechu Very happy Very happy Very happy Smile
RobsonWawa


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - smart452 - 29.03.2012

Ta wyszukiwarka wcale nie jest taka zła.
Problem jest taki, że pokazuje tylko 5 ostatnich postów zawierających frazę zapytania, ale pod nimi jest linijka:
Pokaż wszystkie wyniki.
Po jej kliknięciu pokazują się dalsze wyniki wyszukiwania.
Trudno powiedzieć, czy jest to zaleta czy wada, ponieważ poprawiając przejrzystość forum wprowadza faktycznie dezorientację wśród nowych użytkowników.
Ale cingda jest z nami już ponad pół roku Smile

pozdrawiam
smart452


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - rogas - 29.03.2012

Mamy tylko poduszki z grochem Wink ale też jest komfortowo 8-) 8-)


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - cingda - 29.03.2012

Z tą opcją "pokaż wszystkie wyniki" to macie racje.. nie zauważyłem jej - zwracam honor. Ale tak czy siak, przenosiny na nową platformę są moim zdaniem nieuniknione, jeżeli forum ma się dalej rozwijać. Smile


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 29.03.2012

Robercie, nie na miejscu to sa wg mnie ciagle docinki moderatora o tym ze jak ci sie nie podoba to mozesz nie wchodzic i zlikwidowac sobie konto. Od jakiegos czasu odnosze wrazenie ze co poniektorym to sodowka udezyla do glowy... a wiekszosc moderatorow jest wrogo nastawiona do uzytkownikow platformy... Siedze na chyba 10 roznych forach i z takim podejsciem spotkalem sie tylko tutaj...


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Zybercik - 29.03.2012

Ciemne lampy z roadstera są ok, jeśli tylko mają gdzies indziej nawiązanie. Jak nie i są po prostu wyrwane z niczego to mi się nie podoba Very happy

A mnie pogoda. Piździ jak w kieleckim...


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PKO - 29.03.2012

Cytat:krzyss pisał(a)):
Robercie, nie na miejscu to sa wg mnie ciagle docinki moderatora o tym ze jak ci sie nie podoba to mozesz nie wchodzic i zlikwidowac sobie konto. Od jakiegos czasu odnosze wrazenie ze co poniektorym to sodowka udezyla do glowy... a wiekszosc moderatorow jest wrogo nastawiona do uzytkownikow platformy... Siedze na chyba 10 roznych forach i z takim podejsciem spotkalem sie tylko tutaj...

krzyss myśle że nie przeczytałeś wypowiedzi kolegi cingda od której to sie wszystko zaczeło

Cytat :

Nie rozumiem takich działań ale trudno - jest na szczęście jeszcze jedno forum Smarta, na którym podejście do forumowiczów jest bardziej otwarte i przyjazne. Pozdrawiam i żegnam!

P.S. Masz inna recepte na usunięcie konta ? Poza tym nasz klub to nie forum "ala" nasza klasa więc staramy się "trzymać fason" jak w innych klubach i forach europejskich.


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - cingda - 29.03.2012

Wkurzyłem się bo nie pierwszy raz kasujecie moje posty - do teraz go nie przenieśliście, chociaż mieliście to zrobić. Zupełnie nie rozumiem porównań do naszej-klasy, a z tym europejskim poziomem to.. śmiesznie.. Wink Proponuję skupić się na modernizacji forum, a nie na walce z użytkownikami. Pozdrawiam!


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - kifer - 02.04.2012

Informacje o wypadku z udziałem smarta na moście poniatowskim dzisiaj około 11.
Ehhhh ludzie pędzą, lecą sami nie wiedzą po co.

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa


Odpowiedź: Co mnie dziś wkurzyło....?? - merit - 08.04.2012

Moje pytanie o podłokietnik poszło do kosza i nie wiem jak odpowiedzieć Piotrowi i Kasi Sad
Chyba kupię ten nieoryginalny...


Menu