smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - LAZY. - 17.06.2015

Chętnie bym taki pokój przejrzał pod kontem starych komputerów itp. Wink


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 17.06.2015

Jakiś elektryk starej daty - zbierał wszystko ponieważ pamiętał lata niedostatku.
Z innej strony jak sobie przypomnę jakie wynalazki ludzie klecili z niczego aby coś mieć działajacego to lekko odpuszczam takim przypadkom.
Chociaż to choroba chyba jest.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 17.06.2015

(17.06.2015, 14:47)LAZY. napisał(a): Chętnie bym taki pokój przejrzał pod kontem starych komputerów itp. Wink

73 jednostki pc, ponad 300 kg drukarek to na szybko pamiętam z listy oddanych sprzętów do zakładu utylizacji, wchodząc do pokoju ponad 1 metr różności na podłodze się walał. Po 4 dniach uporaliśmy się z usługą, głównie dało się we znaki 4 piętro..
było tam tez kilka starych lapków na dzień dzisiejszy oddałbym ich do utylizacji tylko w nich pogrzebał, ale wtedy nie miałem miejsca by to wszystko przewertować..
kolega znalazł fajne stare wrotki, wędki kołowrotki itd..
ja bardzo się lubuje w takich utylizacjach gdyż zawsze znajdę tam coś ciekawego dla Siebie a dodatkowo kasa leci. to był tylko 1 pokoik pokazany,
piwnica 3m2 była po dach zawalona tv, narzędziami itd..
[attachment=10839] widok po załadowaniu w wiekszosci samych drukarek i małych kompów

(17.06.2015, 14:47)LAZY. napisał(a): Chętnie bym taki pokój przejrzał pod kontem starych komputerów itp. Wink

73 jednostki pc, ponad 300 kg drukarek to na szybko pamiętam z listy oddanych sprzętów do zakładu utylizacji, wchodząc do pokoju ponad 1 metr różności na podłodze się walał. Po 4 dniach uporaliśmy się z usługą, głównie dało się we znaki 4 piętro..
było tam tez kilka starych lapków na dzień dzisiejszy oddałbym ich do utylizacji tylko w nich pogrzebał, ale wtedy nie miałem miejsca by to wszystko przewertować..
kolega znalazł fajne stare wrotki, wędki kołowrotki itd..
ja bardzo się lubuje w takich utylizacjach gdyż zawsze znajdę tam coś ciekawego dla Siebie a dodatkowo kasa leci. to był tylko 1 pokoik pokazany,
piwnica 3m2 była po dach zawalona tv, narzędziami itd..
[attachment=10839] widok po załadowaniu w wiekszosci samych drukarek i małych kompów


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 17.06.2015

O MAMO ja tam widzę Commodora 64.
AUUUUU - jak byś takiego znalazł to poproszę.
Synowi pokażę na czym grałem eści lat temu.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - DaSza - 17.06.2015

Mario, właśnie miałem to samo napisać. Poczciwa 64, ale wywalone porty od joysticków.
Ale zobaczcie, jak wszystko opisane - myszki, zasilacze, etc.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - LAZY. - 17.06.2015

Radio lampowe pionier bez obudowy. Jakby laserowa drukarka też się znalazła.
Pewnie połowę bym do domu przytargał Wink Moja piwnica wygląda podobnie, o pokoju nie wspomnę.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Qubek - 19.06.2015

Pojechałem oglądać felgi, miały być nowe w kartonach, a zastałem wprawdzie nowe, ale bez kartonów i całe poobijane w transporcie... Do tego całe były w jakimś pyle budowlanym...


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 19.06.2015

Za szybko leciała do Łodzi dziś i zobaczyłem czarno białą 450 na barierce nie zrobiłem foty. Auto leciało do Łodzi stało 2 osoby przy Policji nic im się nie stało.

No i dostałem kamieniem co zrobić zaprawa [Obrazek: 9d9b51aa166f383f2d07b01d0477c4fc.jpg][Obrazek: 9df6fa81b8a3e70d4c9da693696abf94.jpg]


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 19.06.2015

Jakas twarda mucha ?


Odp: Co mnie dziś wkurzyło....?? - kotomysz - 19.06.2015

Nie ciekawie...

Wysłane z mojego LG-D855


Menu