smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - damiano.o - 08.12.2015

(08.12.2015, 13:36)spysiu92 napisał(a):
(08.12.2015, 07:59)Redoctober napisał(a): Informacja we wczorajszym Motorze. Smart forfour wśród 50 najgorszych aut. Zatarte silniki i kłopoty z dostępnością części .
Ale 454? Czy 453?
Spysiu, 453 to chyba "new" for two?Wink


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Ruda102 - 08.12.2015

(08.12.2015, 20:33)damianolo napisał(a):
(08.12.2015, 13:36)spysiu92 napisał(a):
(08.12.2015, 07:59)Redoctober napisał(a): Informacja we wczorajszym Motorze. Smart forfour wśród 50 najgorszych aut. Zatarte silniki i kłopoty z dostępnością części .
Ale 454? Czy 453?
Spysiu, 453 to chyba "new" for two?Wink

453 to symbol i fortwo i forfour zmienia sie tylko litera z przodu W453 to nowy for four :p


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - D1-Pati - 08.12.2015

:( Moje auto nadal stoi u mechanika od historii z wyciekiem płynu chłodniczego :( Mechanik łajza naprawiając taśmę kierowicy popsuł czujnik kąta skrętu NIE INFORMUJĄC że coś takiego może się stać czyli brał pełne ryzyko na siebie. Teraz każe mi wyłożyć 700zł za nowy czujnik z taśmą... Prawniku, Urzędzie ochrony praw konsumenta, Rzeczoznawco - ATAKUJCIE! Wink

Pati nie odpuszcza i sprawa chyba skończy się w sądzie. Ale jestem bez mojej dziewczyny od 2 tyg :( :( smuteczek wielki


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Zielony452 - 08.12.2015

(08.12.2015, 22:38)D1-Pati napisał(a): :( Moje auto nadal stoi u mechanika od historii z wyciekiem płynu chłodniczego :( Mechanik łajza naprawiając taśmę kierowicy popsuł czujnik kąta skrętu NIE INFORMUJĄC że coś takiego może się stać czyli brał pełne ryzyko na siebie. Teraz każe mi wyłożyć 700zł za nowy czujnik z taśmą... Prawniku, Urzędzie ochrony praw konsumenta, Rzeczoznawco - ATAKUJCIE! Wink

Pati nie odpuszcza i sprawa chyba skończy się w sądzie. Ale jestem bez mojej dziewczyny od 2 tyg :( :( smuteczek wielki

Musisz kupić bo jazda bez esp i absu Roadsterem to samobójstwoSuprised


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - D1-Pati - 08.12.2015

No kupie kupie Smile Tu mi skoczy Smile Facet z**bał nie informując klienta o ryzyku to niech sam kupi a jak chce ze mną walczyć to zaciągne do sądu wywale kiere z aso za 3k i dorzuce wycieczki taksówka na czas braku auta :(


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Zielony452 - 08.12.2015

................................


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 09.12.2015

MadMadMad
nie ma sie z czego cieszyc niestety Crying


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Zielony452 - 09.12.2015

A czy ja się cieszę? Ubolewam.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 09.12.2015

Ja dziś walentynkę z sądu w Lublinie odebrałem. Okazuje się, że Warta nie została przeze mnie skutecznie poinformowana o oddaniu przeze mnie auta do demontażu - a tym samym o wypowiedzeniu umowy OC. Muszę zatem wyasygnować pińcet złoty dla Warty w prezencie na święta.
Jeżeli ktoś na tym forum jest paranoikiem, to mu poprawię nastrój spiskowych teorii dziejów: od 2012 roku, czyli od złomowania pojazdu nie dostałem żadnej korespondencji. Pozew zaś wpłynął na początku października - jakieś 9 dni przed terminem przedawnienia. To nie zła wola dużej organizacji. To tylko ekonomia się kłania (i maksymalizacja efektów) - ponieważ myślę podobnie to zapłacę, bo w sądzie przez najbliższe dwa lata wydałbym znacznie więcej. Interes się kręci.

A myślałem, że Smart dostanie EGR wycinkę pod choinkę...


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gapa. - 09.12.2015

Pierwsze slysze o wypowiedzeniu oc umowa sie konczy i nie przedluzam.
Kiedys sprzedalem malucha na czesci ktos zalozyl moje tablice i zakosil zbiornik paliwa na stacji nie płacąc auto nie bylo wyrejstrowane z urzedu podalem personalia kupujacych i dali mi spokój

Napisz priv do Dominiki (Mozdzerka ) siedzi w ubezpieczeniach to cos doradzi na razie nie plac


Menu