smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - artd4 - 26.12.2015

Jak Ci się znudzi wspaniały stan kawalerstwa.
I będziesz szukał żony...
To...weż moją.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - spysiu92 - 26.12.2015

(26.12.2015, 02:57)Guniu napisał(a): Od dzisiaj jestem kawalerem.. rozwód w Walentynki.. zostału mi tylko samochody.. Smart.. bo poszło o niego.. przynajmniej on jest wierny. pozdrawiam kawalerów, zaczynam życie od nowa od stycznia rozglądam się za Cabrio do kolekcji
Chyba nie mowisz powaznie?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 26.12.2015

(26.12.2015, 11:50)spysiu92 napisał(a):
(26.12.2015, 02:57)Guniu napisał(a): Od dzisiaj jestem kawalerem.. rozwód w Walentynki.. zostału mi tylko samochody.. Smart.. bo poszło o niego.. przynajmniej on jest wierny. pozdrawiam kawalerów, zaczynam życie od nowa od stycznia rozglądam się za Cabrio do kolekcji
Chyba nie mowisz powaznie?

niestety dla mnie najbardziej jak tylko można..


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gapa. - 26.12.2015

A budowa domu ? Masakra jakas


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 26.12.2015

(26.12.2015, 19:45)Gapa. napisał(a): A budowa domu ? Masakra jakas

dom zbudowany miałem pisac w poprawieniu humory że ułożyłem w 3 dni sam 70m2 deski barlineckiej i czuje sie zadowolony ale obecnie po wczorajszym info.. dom juz nie jest czyms co mnie cieszy ostatnio mało byłem na forum za co przepraszam wszystkich codziennie obecnych ale nie mam ostatnio.. nastroju


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 26.12.2015

Jakoś ostatnio mam sporo rozwodów w śród znajomych - kryzys czterdziestolatków?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - spysiu92 - 27.12.2015

Giniu nie lam sie! Moze da sie cos jeszcze zrobic?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 27.12.2015

Tu nic nie pomorze jak się nie dogadają sami. Wszystkie rady i podpowiedzi na nic

ŁYSY13[FIRE ENGINE]


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 27.12.2015

Guniu, jak potrzebujesz papugi, pisz na PW. Szczecin - Gorzów to rzut beretem jest. Zawsze można coś wymyślić.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 01.01.2016

Kolejna zła passa.. wracając z sylwestra zastała mnie totalna szklanka na drodze przy domu, niestety nie udało mi się opanować samochodu przy prędkości 10 km uderzyłem prawą tylną felgą stalową na szczęście w krawężnik, felga lekko zgnieciona, zaczynam poszukiwania nowej felgi by zimówkę założyć. boję się tylko o półoś i co tam jeszcze innego siedzi.. dałem się zrobić na tym lodzie jak zwykły uczniak.. po uderzeniu kontrolka tzn wykrzyknik świecił się do zgaszenia samochodu, po ponownym odpaleniu znikła.. wyjątkowy pech na nowy rok..

(26.12.2015, 21:58)Kanapa napisał(a): Jakoś ostatnio mam sporo rozwodów w śród znajomych - kryzys czterdziestolatków?


Ja w tym roku będę miał 30 dopiero Wink


Menu