smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 17.02.2016

Wszyscy Smart modzą, ja nawet chwilowo nie wiem skąd narzeźbić na naprawy bieżące, których mam po prawdzie sporo, a i chęci do modowania ciągle żywe.

Poddam się ostracyzmowi Smartowego kolektywu i uczynię na marginesie takie wyznanie:
Choć niektóre egzemplarze forumowiczów prezentują się całkiem ciekawie, i zaprawdę powiadam Wam, wielkie widać zaangażowanie w detale, u mnie choroba jest jakby bardziej wewnętrzna.
Moim marzeniem byłoby w miarę możliwości zrobić z Piksla tzw. sleepera. Mapka, doloty, skrzynia podrasowana - a może jakie CVT wstawić, tłoki zakute, ECU jakieś programowalne z laptoka z pełnym sterowalnym osprzętem typu pompa paliwka czująca cetany, kastomowy rozrząd; sprzęgło jedne jedyne dla mnie właśnie sfabrykowane zawieszenie, hamulce - może np. tarcze z tyłu; wspomaganie mieć zrobione a'la Panda z funkcją "city"- lans na parkingu robić... Takie arcykosztowne fantazje moje.

Więc z zewnątrz kolory, brewki, antenki, progi - nie moja parafia. Z zewnątrz niech będzie Original Zustand, wypolerowany, a co, z alufelgami, a co.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - DaSza - 17.02.2016

(17.02.2016, 18:50)psuwacz napisał(a): Poddam się ostracyzmowi Smartowego kolektywu (...)

Mistrzu, grunt abyś Ty był zadowolony ze swoich modów Smile i banan na gębie ... a kolektyw będzie się cieszyć Twoim szczęściem SmileBeerBeer


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 17.02.2016

he he he Smile Tak na poważnie to powieka mi dziś zaczęła furkotać jak ruski wentylator przy zakupie OC. Zaczynaliśmy rozmowę od 830 złotych. Skończyło się na AXA i 420 złotych (rodziciel mój najdroższy jest współwłaścicielem Piksla, a swoje auto zezłomował jakby niechcąco w zeszłym roku i z tymi jego zniżkami za milion lat bezszkodowej jazdy trochę się słabo zrobiło).
P.S. Vater ma prawko od... 1959 roku Very happy


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - RobsonWawa - 18.02.2016

No tak ale w większości towarzystw ub. ciągłość zachowuje się nawet przy przerwie od 3 do 5 lat.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Qubek - 23.02.2016

[attachment=13438] Kot postanowił popełnić samobójstwo...


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - RobsonWawa - 23.02.2016

Eeee tam , ma jeszcze 6 żyć Smile
Za bardzo nie widać śladów, blenda da się wcisnąć na swoje miejsce Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 23.02.2016

Oj. I to jest największa wada Smarta. Przy ilości km którą kręcę jakieś "zdarzenia" mam jak w banku (TFU TFU TFU!!!!). Ale żeby z powodu jakiejś awarii sprzętowej dorosły człowiek płakał jak dziecko, toż to nie przystoi.

Parę stron wcześniej opisywałem, jak zaliczyłem dziurę w jezdni.

A! A czasem mi się zdarza tak wsiąść, i głową kierownicę miziać, jak to psy, koty tudzież inna gadzina robi w stosunku do swoich państwa.


Odp: Co mnie dziś wkurzyło....?? - kotomysz - 23.02.2016

A niedawne zrobiłem prawą przednią sprężynę, idę na parking, patrzę, a tu autko przyklęka na drugą stronę... Ech... Jutro do Marka na Górczewską....

pchnięte z elgie3


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - MarllboroMan - 24.02.2016

ech, wczoraj Smarcik pojechał na diagnozę do SmartKraków.... silnik do remontu (brak kompresji), zawieszenie do wymiany - pęknięte sprężyny na przodzie. Ciekawe co jeszcze wyjdzie w praniu. Grunt że mam wrażenie ze Smarcina znalazła się w naprawdę dobrych rękach Wink


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - RobsonWawa - 24.02.2016

Marllboro - Smarcik w dobrych rękach ale pamiętaj
aby mieć też dobrą kartę kredytową SmileWink


Menu