smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - LAZY. - 29.03.2016

Pognieciony na amen Crying


Co mnie dziś wkurzyło....?? - pstrokata - 12.04.2016

Awaria na trasie Lublin Rzeszów podobno wtryskiwaczy do cylindra :( [attachment=13858] dwa województwa ruszyły do pomocy bo kto kobiecie nie pomoże :/ [attachment=13857]

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - MariuszB - 13.04.2016

(12.04.2016, 15:02)pstrokata napisał(a): Awaria na trasie Lublin Rzeszów podobno wtryskiwaczy do cylindra :(

Wtryski nie umierają nagle i wszystkie naraz.


Co mnie dziś wkurzyło....?? - frygi - 15.04.2016

Podejście Carlsson Polska do klienta. Żenada zamówienie nie zrealizowane już od ponad miesiąca i co ? Kolejny mail z nowym terminem


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - mozdzerka - 15.04.2016

40 min ranne szorowanie mojego smarka z ptasich kup pod blokiem. Stał co prawda pod drzewkiem, ale takim maleńkim. Już dwieście razy pod nim stał i nic się nigdy nie działo.
Wkurzona byłam więc fot nie ma, ale tego jeszcze nie grali- masakra jak na zdjęciach ze śmiesznych portali.... zawalony caluśki. Te 40 min tylko na w miarę czyste szyby żebym dała radę na myjkę dojechać.... A tam też mieli ubaw.
Zaczęłam się zastanawiać czy abym się jakiegoś wroga nie dorobiła co dokarmiał ptaki na drzewie. A znajomi mówią że to na szczęście i czas zacząć grać w totolotkaSmile


Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 21.04.2016

Po wylaniu nasz pies był ciekawy [attachment=13931][attachment=13932][attachment=13933]

Łysy13 [FIRE ENGINE][POLICE CARS REVOLVING LIGHT]emeryt


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - kasiunqa - 21.04.2016

Swój ślad podpis w budowie musi zostawić Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 21.04.2016

W świecie celebrytów najpierw trzeba być niezłą gwiazdą, by móc odcisnąć swą łapę  Laughing a tu wystarczyło być ulubieńcem swego pana  Laughing


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - kasiunqa - 21.04.2016

przepraszam za offtop ale jestem załamana i nie wiem gdzie szukac pomocy. Potrzebuje wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuje. Jakiś czas temu zaczęłam podejrzeważ, że Przemek mnie zdradza. Skad sie dowiedziałam? No bo zachowywał się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałam telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miał często spotkania z kolegami, nie spodziewane wyjścia na kawę czy na piwko. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka" odpowiadał, że są to nowi kumple i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekałam na taksówkę, którą on wraca do domu, jednak Przemo wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wizęłam jego komórkę, tylko aby zobaczyć która jest godzina. Wtedy on dostał szału i zakazał dotykać jego telefonu. Przez cały czas nie mogłam się zdecydować, by porozmawiać z nim o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałabym się prawdy gdyby nie przypadek. Pewnej nocy niespodziewanie się wymknął z domu. Zainteresowałam się, że jest coś nie tak. Wyszłam na zewnątrz. Postanowiłam schować się za naszym smartem, skąd był dobry widok na całą ulice i co pozwoliłoby mi zauważyć do jakiego samochodu wsiądzie. No i tu moje pytanie bo kucnęłam przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłam, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi powiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć ? Jeśli można je wymienić to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginały, a jeżeli tak, to które najlepiej?


Co mnie dziś wkurzyło....?? - frygi - 21.04.2016

(21.04.2016, 22:47)kasiunqa napisał(a): przepraszam za offtop ale jestem załamana i nie wiem gdzie szukac pomocy. Potrzebuje wyczerpującej odpowiedzi. Z góry dziękuje. Jakiś czas temu zaczęłam podejrzeważ, że Przemek mnie zdradza. Skad sie dowiedziałam? No bo zachowywał się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałam telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miał często spotkania z kolegami, nie spodziewane wyjścia na kawę czy na piwko. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka" odpowiadał, że są to nowi kumple i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekałam na taksówkę, którą on wraca do domu, jednak Przemo wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z kim. Kiedyś wizęłam jego komórkę, tylko aby zobaczyć która jest godzina. Wtedy on dostał szału i zakazał dotykać jego telefonu. Przez cały czas nie mogłam się zdecydować, by porozmawiać z nim o tym wszystkim. Pewnie nie dowiedziałabym się prawdy gdyby nie przypadek. Pewnej nocy niespodziewanie się wymknął z domu. Zainteresowałam się, że jest coś nie tak. Wyszłam na zewnątrz. Postanowiłam schować się za naszym smartem, skąd był dobry widok na całą ulice i co pozwoliłoby mi zauważyć do jakiego samochodu wsiądzie. No i tu moje pytanie bo kucnęłam przy swoim wozie i nagle z niepokojem zauważyłam, że tarcze hamulcowe przy przednich kołach mają jakieś brunatne plamy, podobne do rdzy. Proszę mi powiedzieć, czy ja mogę jeździć z takimi tarczami hamulcowymi, czy trzeba je stoczyć ? Jeśli można je wymienić to czy można zamontować tańszy zamiennik, a nie oryginały, a jeżeli tak, to które najlepiej?


Ha ha ha ha .... Dobre


Menu