smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wollenberg - 22.07.2016

Ja pierniczę to tylko ludzki może wymyślić franca jakaś ma mieć kaganiec owszem ale przepis nie mówi jednoznacznie jaki ! Parciany ma tą różnicę od metalowego że jest ,humanitarny, co nie dotyczy wszystkich ludzkich oczywiście po prostu może napić się wody jesteśmy z Wami od niedawna a mam uczulenie na podejście do zwierzaków awatar to nasz synek Pitbul Amerykański 67 kg wagi do rany przyłóż odszedł za niebieską tęczę w lutym tego roku co za beret ten kanar tfu obrażam ptaki posłuchaj w Gdańsku kanary czyli renoma to odrębna firma działa na zlecenie ZTM Gdańsk odwołaj się od mandatu ale bezpośrednio do zleceniodawcy nie wiem jak u Was radzę to wszystkim moim klientom i zawsze wygrali ponieśli opłatę manipulacyjną i tyle 16/18 zł nie kojarzę bo od 01-07 nowe ceny biletów omiń firmę która kontroluje i gadaj z nimi może tam są Ludzie ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Marek - 22.07.2016

Byłem z ciekawości zapytać Jest jakiś przepis u nas w Szczecinie ze pies od wagi 30kg wzwyż musi mieć bilet. Chyba ze to PiS przewodnik. Okazałem pani ma mandacik ona wstukała nr w komp i nawet zdjęcia psa z jakim jechałem miała, nawet nie zauważyłem ze kanar fotę pstryknął perspektywa dziwna bo albo to była fota z monitoringu w tramwaju lub kanary noszą jakieś kamerki. Tak czy inaczej co miasto to inne ustawki a kanary faktycznie firma zewnętrzna. Jak nie wiadomo o co chodzi ? To idzie zawsze o to samo. Kasa musi sie zgadzać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wollenberg - 22.07.2016

A on ma w aparacie wagę ?no dobra Bernaś nie da się schować do torebki co za ludzie !!!? Nie wiem co kraj to obyczaj a ludzkie nie wszędzie tacy sami a może kanary do na szkolenie z zachowania podstawowych zasad współżycia ? Rokuś by im wytłumaczył pewnie nie przyszli by nawet na szkolenie może nasz drugi emeryt ? [Obrazek: 555c27408bad845ea2346d0cfaf6af16.jpg][Obrazek: 2a58eb18ae68fbd789812c01e7bbc006.jpg]
I Rokuś
Pozdro bo się rozczulam nie da się ot tak zapomnieć


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - shagger - 22.07.2016

A mi w smarcie znowu chyba stanal alternator.Z miesiac nie byl jezdzony.Niech go szlak Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Lolek - 23.07.2016

To odpowiedni klucz i wd40, rozruszać i jeździć. L


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - LAZY. - 23.07.2016

U mnie alternator tak napuchł że nawet jak był wyjęty i na kluczu stałem to ani drgnął Laughing 
Trochę oleju i puścił. Przy okazji polutowałem łączenie uzwojeń - te co są schowane pod czarnym plastikiem.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Julek - 23.07.2016

Smart postanowił się zepsuć dwa razy jednego dnia.  Pierw w drodze do pracy połamał się mechanizm podnoszenia szyby... a popołudniu w drodze powrotnej coś strzeliło, zadymiło na szaro i to konkretnie... (mam CDI) Obawiam się najgorszego. A będąc w pracy w sumie pocieszałem się że są gorsze usterki niż problem z szybą...
Auto na lawecie zakończyło dzień, czeka już u mechanika... Crying Crying Crying


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 24.07.2016

Odebrałem Piksla w piątek - prosto od mechanika kierunek Berlin. Wszystko cacy. Wracam do domu - kanalizacja się zapchała. Klękajcie narody! U sąsiadów elegancko na pół ściany zalanie, u nas z kolei rozebrałem tą szybką partaninkę i tak jak to było zrobione to po prostu dwa razy pod kilem bym gościa przeciągnął. Czeka mnie rycie posadzki u nas i kawałka stropu u sąsiadów! GrrrrRRRRRrrrrrRRRRRR aaargh!


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wollenberg - 24.07.2016

Faktycznie ani na balonach ,ani na bankomatach i kamienicach nie ma logo Smart klubu


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - KrupeK - 24.07.2016

Właśnie zawiozłem wujka na PKS i coś telepie mi się w prawym przednim kole znowu trzeba będzie schudnąć kilka PLN


Menu