smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



Co mnie dziś wkurzyło....?? - frygi - 22.08.2016

Oj boli Sad
Pozostaje Ci rozebrać i sprzedać na części.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 22.08.2016

Aaaaaaaaaaałaaaaaaa! (nie mniej warto zaznaczyć, że Smart to twarda sztuka - kiedyś u mnie pod domem się przewróciło drzewo na malucha, tylko podłoga i sterczące drzwi zostały z niego). Mam nadzieję, że jakieś odszkodowanie będzie!


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - chris2 - 22.08.2016

Rozbieranie i sprzedaż na części zajmuje trochę czasu, a i tak potem zostaje w garażu mnóstwo części których nikt niepotrzebuje.Smart jest własnością szwagra ( ja go tylko czasami użytkuję )i podjął on decyzję,że będzie go sprzedawał w całości,tak jak jest.
Co do odszkodowania, to nie było AC,smart stał na prywatnej posesji,niewiadomo jeszcze czy było jakieś ubezpieczenie tej posesji,a nawet jakby było to przypuszczam że ubezpieczyciel się wypnie i stwierdzi że huragan to siła wyższa.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 22.08.2016

Wspolczuje :( 10 lat temu na peugeota tez mi spadlo drzewo, wiec wiem jak boli.
Drzewo i ulica miejska. Wypieli sie stwierdzajac ze drzewo zdrowie a na wiatr wplywu nie ma :(


Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 22.08.2016

Widać Shella i w trasie i w mieście na 95 osobiście teraz 3 raz wlewam Shell 95 i jest inna dynamika i zrobione km
Zawsze byłem za Orlenem niby to te same paliwa a jednak nie w PL zlałem Orlen i tankuje na Shellu .
Ale każdy leje gdzie go złapie i jak woli czy w majty czy to za drzewem


Wysłane z iPhone 6s Łysy13 emeryt


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 22.08.2016

Ja nie lubię Shella na przykład. Taka z nich paskudna fyrma. A do Piksla leję zasadniczo wyłącznie V Power Nitro + . Czasem tylko na Wróblenie w trasie się doleję. No i ostatnio to w ogóle wszystko testowałem: Esso, Agip, Aral, Total... Najgorzej wypadło Esso - tylko 320 km zrobiłem i wołał pić.


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 05.09.2016

Wrrrr - okazuje się że filtr powierza do silnika 454 nie pasuje do 451.
Niby jest taki sam ale jednak kilka milimetrów na stronie różni się.
Ot i koledze problemik zrobiłem.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - LAZY. - 05.09.2016

(22.08.2016, 11:52)chris2 napisał(a): Rozbieranie i sprzedaż na części zajmuje trochę czasu, a i tak potem zostaje w garażu mnóstwo części których nikt nie potrzebuje.Smart jest własnością szwagra ( ja go tylko czasami użytkuję )i podjął on decyzję,że będzie go sprzedawał w całości,tak jak jest.
Co do odszkodowania, to nie było AC,smart stał na prywatnej posesji,nie wiadomo jeszcze czy było jakieś ubezpieczenie tej posesji,a nawet jakby było to przypuszczam że ubezpieczyciel się wypnie i stwierdzi że huragan to siła wyższa.

Gdybyś zdecydował się na coś to mogę zaoferować budę z papierami, zrobisz przekładkę i dalej będzie śmigał.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 05.09.2016

Dzisiaj pomyślałem, że na jesień dobrze będzie przywoskować Pikslowi. Patrzę, a przy prawej wycieraczce kwitnąć zaczyna. Na razie widać że zakwitł pod spodem, lakier jeszcze trzyma. :( Czo dielat?!


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - MariuszB - 06.09.2016

Rozebrać, oczyścić, zabezpieczyć, pomalować.


Menu