smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kaisers - 27.10.2016

(27.10.2016, 20:00)krzyss napisał(a):
(27.10.2016, 19:19)Kaisers napisał(a): O godzinę za późno go znalazłem i zadzwoniłem:( http://ww3.autoscout24.de/classified/264481138?showcase=A_N  Unikat za taką cenę to od ręki poszedł:(

Jesli dobrze widze to ma peknieta przednia szybe, nowa 2400 funtow ! :Very happy za tego co pamietam zostalo chyba tylko 6 na swiecie Smile

Mialem takiego tylko 3,2, auto kosmos ale trudne i drogie w serwisie...

Chciałem go kupić jako inwestycję i z czasem doprowadzić do ideału tym bardziej że był jak za darmo. Szyba rdzawki itd. Zrobiłbym z czasem :Smile 3,2 to już inna bajka. Ferrari maczała w tym silniku łapySmile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 27.10.2016

Czy ja wiem czy jak za darmo... normalna cena jak taki stan. Ładnego wyrwiesz za jakies 20-25kzł auto jeszcze nie jest w zainteresowaniu kombinatorów koneserów. Dodatkowo ma specyficzna urode ala polonez Smile


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 27.10.2016

Przez krótką chwile myślałem o klasycznym widelcu. Była bardzo krótka chwila - jeżdżących w pełnej mocy w Polsce jest podobno kilkanaście a i to nie jest takie pewne.
Jednak taka technika - chylę czoła.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kaisers - 27.10.2016

(27.10.2016, 20:15)krzyss napisał(a): Czy ja wiem czy jak za darmo... normalna cena jak taki stan. Ładnego wyrwiesz za jakies 20-25kzł auto jeszcze nie jest w zainteresowaniu kombinatorów koneserów. Dodatkowo ma specyficzna urode ala polonez Smile

Czyli ten był za pół ceny a te auta już nie zejdą z ceny. Uroda kwestia gustów. Mi się bardzo podoba ma swój niepowtarzalny urok a i poloneza zwłaszcza borysewicza w dobrym stanie i dobrej cenie bym kupił sobie a kiedyś wnukom przekazałSmile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - zleon - 28.10.2016

Nigdy nie kupuj u Turka w de...


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 28.10.2016

Eeee tam... kiedys kupilem auto u ruskich w DE i to byl jeden z lepszych samochodow jaki mi sie udalo kupic. Chlopaki wprost powiedzieli ze szafa skrecona o 60kkm i dali ksiazke (ktora wczesniej schowali) a tam piekne wpisy co 10-15kkm oleje i serwis w ASO. Jezdzilem tym autem 3 lata i nic sie nie psulo Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - spysiu92 - 28.10.2016

Krzyss patrząc na to co dzieje się na polskim rynku samochodów używanych nie ważny jest przebieg a stan, można kupić samochód z przebiegiem 500tys km jeżeli był używany i serwisowany w odpowiedni sposób powinien służyć jeszcze długie lata. Wszystko zależy od stanu samochodu, u nas przyjęło się, że jak kupujesz to wiesz, że mógł być korygowany licznik, ale co z tego skoro działa to na moją psychikę i nie będzie mi przed znajomymi wstyd się pochwalić takim autem... Jeżeli będziemy sami dopuszczali we własnych głowach taką możliwość, to to się nigdy nie zmieni Wink


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 28.10.2016

Ale ja kupowalem na rynku niemieckim ! skandal niemcy tez kreca :P znaczy ruscy Very happy


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - spysiu92 - 28.10.2016

Nie wazne jak zaczynasz wazne jak konczysz, dlatego skupmy sie na koncu tresci mojej wypowiedzi Smile

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 28.10.2016

Ale dobre samopoczucie jest rownie wazne jak dobry stan techniczny... kiedys kolega handlujacy amatorsko w124 wystawil ladne auto z przebiegiem 380kkm i przyjechaly łepki spod radomia i chodza cmokaja, nie maja sie do czego doczepic bo auto ladne i warte tej kasy. No wie Pan ale przebieg taki wysoki... a ten dla żartu mowi jak chcecie to mam tu taki sam licznik gdzie jest 180kkm moge przekrecic w 10 minut.

A oni popatrzyli po sobie... to Pan kreci i bierzemy to auto, wszyscy beda nam zazdroscic w domu takiego mesia Smile


Menu