smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - CodeBoy - 16.01.2017

(15.01.2017, 22:33)solaris napisał(a): Podobnie mialem jak mi reczny nie chcial puścić

a widzisz może być, bo miałem zaciągnięty ręczny. W sensie przez te 3 dni.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 16.01.2017

Ja czasami po myciu (myjka ciśnieniowa z płynem), a auto stoi w garażu, to i tak lekko rdzewieją tarcze, a auto przy przepychaniu na początku stoi sztywno - bez zaciągniętego ręcznego po myciu, dopiero jak coś się "urwie" - czytaj rdza między tarczami a klockami - to zaczyna się swobodnie toczyć z lekko słyszalnym "szorowaniem" rdzy z tarcz o klocki.
Może po tych wilgotnych dniach na mrozie złapało u Ciebie mocniej między klockami a tarczami, nie tylko rdza ale i wilgoć.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - solaris - 16.01.2017

(16.01.2017, 08:18)CodeBoy napisał(a):
(15.01.2017, 22:33)solaris napisał(a): Podobnie mialem jak mi reczny nie chcial puścić

a widzisz może być, bo miałem zaciągnięty ręczny. W sensie przez te 3 dni.

To uwazaj bys nie skończył jak ja, tj w korku stalem i mi sie chyba plyn hamulcowy zagotowal bo musialem pompowac pedalem, zas wchodzac s zakret reczny sie zablokowal i zrobilem bączka :/ podjechalem prawie pod dom bo szczeki tak zlapaly ze nie chcial ruszyc i pozostal mi tylko transport laweta do mechanika


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - solaris - 16.01.2017

Dostalem wstepny kosztorys naprawy - wg rzeczoznawcy zderzak przod, tyl, blotniki prawe przod i tyl z lakierowaniem to - uwaga - 1000 ! :/


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - chris2 - 16.01.2017

Ta wycena to jakaś bzdura,nawet kupując panele używki + lakier i wymiana we własnym zakresie to nie zmieścisz się w 1000 zł.Jak już pisałem wcześniej ja swojego Smarta odstawiłem do SC na wymianę błotnika tylnego + poszerzenie błotnika (kobieta uszkodziła mi go podczas parkowania ) i PZU zapłaciło za to 1050 zł + 250 za auto zastępcze.Oględziny były wykonane w SC i protokół wraz z kosztorysem został przesłany przez SC do PZU,po kilku dniach przyszła z PZU akceptacja kosztorysu.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PatiEK - 16.01.2017

4 elementy? To to na samo lakierowanie nie starczy Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PatiEK - 16.01.2017

Oczywiście pisz odwołanie. Albo wstawiaj do SC w Łomiankach i rozlicz się bezgotówkowo. Nie zapomnij o wzięciu samochodu zastępczego.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - solaris - 16.01.2017

Nawet 5 części, bo i grill jest rozstrzaskany. Najtaniej części znalazłem za ok 1500zl, bez malowania, robocizny i całej reszty przyjemności. Jutro druga część oględzin i kosztorys pewnie w środę dostanę. Ech... Najbardziej zastanawia mnie gdzie te części tak tanio znaleźli


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 16.01.2017

(16.01.2017, 15:08)solaris napisał(a): Nawet 5 części, bo i grill jest rozstrzaskany. Najtaniej części znalazłem za ok 1500zl, bez malowania, robocizny i całej reszty przyjemności. Jutro druga część oględzin i kosztorys pewnie w środę dostanę. Ech... Najbardziej zastanawia mnie gdzie te części tak tanio znaleźli

W cennika i programach kalkulacyjnych z których korzystają. Gdzie jest uwaga że podane nr części w kalkulacji nie gwarantują poprawnego ich zamówienia - a zatem i cała kalkulacja jest o kant d...y Laughing


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - solaris - 16.01.2017

obwd-crash a zatem i cała kalkulacja jest o kant d...y Laughing

Delikatniej ująć tego nie można Wink Przy czym jest dopisek, że na moją prośbę wskażą warsztat gdzie za te pieniądze wykonają cały remont zgodnie z kosztorysem


Menu