smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PatiEK - 16.01.2017

A w europie jeszcze jest ten warsztat? Very happy
A na poważnie - zadzwoń do SC Łomianki i zapytaj czy robią bezgotówkowo z OC PZU. Opowiedz jaki masz samochód itd. Jak ok, to podziękuj PZU pisemnie za świetny żart, i poinformuj gdzie pojazd będzie dostępny do oględzin i mogą albo tam kogoś przysłać albo poczekać na wycenę serwisu.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - CodeBoy - 21.01.2017

No mój Smart dziś zapalił najpierw ikonkę silnika, a potem ikonkę oleju. Na szczęście miałem zapas ze sobą. Ale co ciekawe po wlaniu zapalił ruszyłem, przejechałem 30m i znów to samo. No to awaryjne i próbuje kręcić a on nic. Po chyba 6 próbach w końcu zapalił i pojechałem dalej, potem już żadnych kontrolek, ale dziwne. Czy po wlaniu oleju trzeba jakoś specjalnie czekać ?


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Marek - 21.01.2017

Sprawdzałeś na bagnecie ile jest przed dolaniem? Może instalacja zwiera?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - CodeBoy - 21.01.2017

(21.01.2017, 17:53)Marek napisał(a): Sprawdzałeś na bagnecie ile jest przed dolaniem? Może instalacja zwiera?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie głupio się przyznać, ale nie.


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Marek - 21.01.2017

(21.01.2017, 18:13)CodeBoy napisał(a):
(21.01.2017, 17:53)Marek napisał(a): Sprawdzałeś na bagnecie ile jest przed dolaniem? Może instalacja zwiera?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie głupio się przyznać, ale nie.


No od tego się powinno zacząć....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Lolek - 22.01.2017

Czujnika poziomu oleju w smarcie niema wcale, tak że jeśli padł czujnik ciśnienia to od niego trzeba zacząć. No i tak jak kolega ci pisał musisz mieć pewność że olej jest.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - CodeBoy - 22.01.2017

(22.01.2017, 07:47)Lolek napisał(a): Czujnika poziomu oleju w smarcie niema wcale, tak że jeśli padł czujnik ciśnienia to od niego trzeba zacząć. No i tak jak kolega ci pisał musisz mieć pewność że olej jes
No  kurde mieliście racje. zszedłem do auta, sprawdzam poziom mocno ponad stan. Wziąłem strzykawkę wężyk i wyciągnięciem nadmiarowy litr, co dziwne bagnet nadal pokazuje lekko ponad max, ale nie miałem już gdzie zlać i tak na razie zostawiłem.
Zapalić zapalił, nic nie świeci. Na drugi raz mam nauczkę najpierw bagnet potem dolewka. No i sobie przypomniałem ze mój parking nie jest równo plaski, jutro pojadę na plaski plac i sprawdzę poziom oleju Smile Więc dlatego może być powyżej maxa teraz trochę.Bo z tego wynika że poziom oleju trzyma i tyle co miał wlane w warsztacie to jest ok i powinno tak byc Smile
Sprawdziłem na płaskim, jest równo z kreską MAX Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 25.01.2017

Ja ostatni tydzień się zbierałem na dolewkę, w końcu zajrzałem, bo to już 3kkm i... nic! Bagnet 3 razy maczałem, oczom nie mogłem uwierzyć.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - BlackDragon - 25.01.2017

Moj tez od wymiany do wymiany jeździ , stan cały czas w normie


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 26.01.2017

(25.01.2017, 22:28)psuwacz napisał(a): Ja ostatni tydzień się zbierałem na dolewkę, w końcu zajrzałem, bo to już 3kkm i... nic! Bagnet 3 razy maczałem, oczom nie mogłem uwierzyć.

Mam też tak jak sprawdzam, a na zegarku już 318 tys. km Laughing


Menu