smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - DaSza - 03.02.2017

Od kiedy, któregoś dnia rano zastałem Smarta bez kółek, podłączyłem kamerkę do NASa. Teraz mam chociaż monitoring.
Wiem, że to nie zabezpieczy przed zniszczeniem i kradzieżą, ale...

[attachment=15717]


Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 03.02.2017

Ale i tobie zabrano coś kiedyś


Wysłane z iPhone 7 Łysy 13 emeryt


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Marek - 03.02.2017

Przykro mi. Poucinać ręce w łokciach takiemu. Ale na jakiekolwiek pocieszenie powiem że gdy fanty wypłyną to szybko zostaną zauważone.

Daj możliwie dobre foty tego co ukradli będziemy szukać. Miejscowość itp dam na Facebooku .
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Qaptur - 03.02.2017

W Pruszkowie.Radio CB Cobra, woltomierz znaczny bo sam robiłem, kamerka jak na zdjęciu, o drobiazgach typu uchwyt do telefonu (na zdjęciu) nievwspomnę.
[Obrazek: 577ac8e2ddddaa0cb7ac7cd915adca17.jpg][Obrazek: 1acfeb9c7e294b3e474ba68f9377b30c.jpg]


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - wirdar - 03.02.2017

(03.02.2017, 14:49)DaSza napisał(a): Od kiedy, któregoś dnia rano zastałem Smarta bez kółek, podłączyłem kamerkę do NASa. Teraz mam chociaż monitoring.
Wiem, że to nie zabezpieczy przed zniszczeniem i kradzieżą, ale...

Ten złodziej to był fachowiec bo wiedział że będzie mu potrzebny klucz 15 a to nie jest  zwykle używany do kół rozmiar.
Sam byłem zdziwiony po kupnie mojego smarciocha. Very happy


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - LAZY. - 03.02.2017

Na kija komu zegarek czy woltomierz? Myślał że to tuningowy za pińcet?
Złodziej zakosił by radio, ale nie zegarek za 20zł.
Trzeba szukać wśród okolicznych ,,tuningowych" fur. Jakieś gnoje co śmigają biedawozami to skroili.
Panel drzwi więcej wart niż to co pobrali.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - AMBRA - 04.02.2017

(31.01.2017, 23:20)Gapa. napisał(a): Jak zmienisz to pochwal się jak wygląda
Mój smartek jedzie do Jakubo na operację

Pewnie że się pochwale ale zmieniłem zamówienie na inne...

http://www.inter-rally.pl/product-pol-32611-Sprezyny-obnizajace-H-R-Smart-Smart-.html


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - AMBRA - 04.02.2017

(03.02.2017, 13:55)Qaptur napisał(a): Dziś rano sąsiadka obudziła mnie zdaniem które zastąpiło mi kawę " ktoś Ci drzwi zdewastował, połamał plastik", jakiś @#$%& połamał panel drzwi by je otworzyć i wlazł do środka przywłaszczając sobie CB radio, rejestrator jazdy, woltomierz który zrobiłem, zegarek przyklejony do szufladki i uchwyt na telefon. Oczywiście nikt nic nie widział i nie słyszał a Smart stał koło bloku 15m od okien :(  na zdjęciu już poklejony taśmą a kawałki pozbierałem z ziemi.


Wykuto kością mamuta w skale przy użyciu Tapatalk

Oj idzie się zdrażnić... Dla mnie czyste skurwysyństwo nie wiem co bym zrobił jak bym dorwał na gorącym... 
Koszty większe niż to wszystko warte Masakra.
Współczuje i łączę się w bólu...
Szukać będę na necie może się coś pokaże , choć szczerze wątpie... raczej jakiś pajac wstawi se do kultowego VW GOLF 3 1,4 na gazie z naklejkami GTI... Ahhh


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Qaptur - 04.02.2017

Nie takie duże, panel w kolorze mogę mieć za max 200zł a samo radio CB używane ze 150zł ten model.

Wykuto kością mamuta w skale przy użyciu Tapatalk


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Michausen - 06.02.2017

Czy ja mogę się wyżalić? Niecenzuralnie też? Mogę? No to jadę...

Hej.
Nie dziś mnie wkurzyło, a w sobotę, ale wciąż mnie trzyma i szybko nie puści. Jakiś kutas kaprawy połamał mi jedną trzecią dupci w smarku. Oczywiście nie zostawił przeprosin za wycieraczką. Mój przekaz pod jego adresem nie jest zwięzły, jednakże treściwy:
TY CH.JU ZASRANY, GŁUPKU WIOSKOWY, OBY CIĘ STADO ZBOCZEŃCÓW Z ZAGANIACZAMI DO KOLAN DORWAŁO I ZROBILI CI W DUPSKU TAKĄ DZIURĘ, JAKĄ TY MI ZROBIŁEŚ W MOJEGO SMARKA SWOJĄ ZGNIŁOZIELONĄ FABIĄ ZA BURAKI CUKROWE KUPIONĄ. ŻYCZĘ CI SPOTKANIA W TYM CZESKIM CH.JOPLOCIE Z RADZIECKIM ST-44. A JAK CI TO NIE WYJDZIE, TO POSTAW TO GÓWNO POD MOIM OKNEM, A FORTEPIAN CI NA DACH WYJE..RZUCĘ. A JAK MNIE BĘDZIESZ DALEJ WKU...DENERWOWAŁ, TO PRZYRZEKAM, KUPIĘ, KWA KWA, CZOŁG I ZAPARKUJĘ TAK, ŻE PO MNIE TO TYLKO AUTOZŁOM. I CH.JA MI ZROBISZ, BO ZNAM MINISTRA MACIEREWICZA. O!
Złość jednak bywa konstruktywna. Dzięki Wam, Forumowicze, już wiem, że tworzywo to PC/PBT. Mam opalarkę z dyszami, zakupię spoiwo i będę łatał. Zawsze to jakaś nowa umiejętność. A jak nie wyjdzie, to na wiosnę trzeba będzie kasę wydać PRZEZ TAKIEGO CWELA ZAPLUTEGO, ŁYKA PSZENNO-BURACZANEGO, KURDUPLA O MENTALNOŚCI PLWOCINY GRUŹLIKA. Już... Oddycham... Wdech... Wydech... A propos wydechu... Kacha szuka do cdi 2000 r. czegoś... mniej ekstrawaganckiego, niż ma. Jak myślicie, co to warte? http://allegro.pl/tlumik-smart-cabrio-fortwo-city-coupe-0-8-convorti-i6708724437.html
Wszystkich cieplutko pozdrawiam, bo to ponoć znowu mrozy idą
POZA TYM FIUTEM! OBYŚ ZAMARZŁ, OBY CIĘ LODOWIEC WCHŁONĄŁ I WYSRAŁ!!!!
(chyba że to była ona... to cofam... W życiu bym tak do kobiety nie powiedział :)


Menu