smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - BlackDragon - 09.02.2017

(08.02.2017, 20:56)wallace napisał(a): Kolejna klamka przymarzła,na dzień obecny nie działają obydwie klamki wewnętrzna,klamka zewnętrzna od kierowcy (chyba zerwałem linkę).Jak chcę wejść do auta to otwieram drzwi pasażera klamką zewnętrzną a jak chcę wyjść to muszę najpierw opuścić szybę,żeby dostać się do działającej klamki.p.s.Już mnie to nawet nie wku..ia tylko się uśmiecham jak podchodzę do smarka i czekam czy się otworzy czy nie.Trzeba będzie zrobić z tym porządek,bo jak będę musiał wsiadać do auta przez bagażnik to sąsiedzi pomyślą,że zwariowałem.  Very happy

Jak pojawia sie -10 to co roku korzystam z bagaznika


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gapa. - 09.02.2017

Takie życie myślisz ze inny będzie lepszy mój stoi w Poznaniu bo sprzęgło strzeliło po czterech miesiącach ale jest Moj i tak zostanie to jest milosc jak do dziecka wszystko wybaczysz Smile


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 09.02.2017

(09.02.2017, 17:57)Gapa. napisał(a): Takie życie myślisz ze inny będzie lepszy mój stoi w Poznaniu bo sprzęgło strzeliło po czterech miesiącach ale jest Moj i tak zostanie to jest milosc jak do dziecka wszystko wybaczysz Smile


Gapa - to sprzęgło padło?
Lukas czy Sachs to był?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Qaptur - 09.02.2017

Nie wiem co Wy macie z tymi klamkami, ja przed zimą zdjełem jedną i drugą, wypsikałem smarem silkonowym w sprayu do tego uszczelki i jeszcze nie miałem problemu.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gapa. - 10.02.2017

Najprawdopodobniej docisk. Sasch-a
zakładałem
Teraz z reklamacja się będę bujać
Luka nie chciałem bo podobno regenerowane sprzedają jak nowe
A tu taka kupa
Co zrobić mój syn nim będzie smigac Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Lolek - 10.02.2017

A jesteś pewien że to nie dziura w łapie?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gapa. - 10.02.2017

Była wymieniana na nową chyba w cztery miesiące dziura się nie zrobi
Cały komplet sprzegla był nowy :/


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - marcinmobil - 10.02.2017

to pewnie nie dziura tylko sprezyna docisku pekla czy mam racje rozebrales to Gapa??

była UMBRELLA jest RUDY


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gapa. - 10.02.2017

Dzwoniłem do Filipa pacjent jest na stole operacyjnym w śpiączce farmakologicznej wkłada nerkę ręce zakrwawione rozmawiać nie może zobaczymy czy się pacjent wybudzi stan stabilny a ja trzymam kciuki :(


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - damiano.o - 10.02.2017

(10.02.2017, 13:09)Gapa. napisał(a): Dzwoniłem do Filipa pacjent jest na stole operacyjnym w śpiączce farmakologicznej wkłada nerkę ręce zakrwawione rozmawiać nie może zobaczymy czy się pacjent wybudzi stan stabilny a ja trzymam kciuki :(
No dobra ale dalej nie znamy diagnozy? Lekarz kumaty (nie żaden konował) to powinien już wiedzieć, na co zległ gapowóz Wink

Tapnięte z SG NOTE 4


Menu