smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 18.03.2017

Było to wczoraj o 18:35 we Gdańsku na ulicy Nowolipie przed skrzyżowaniem z Kartuską.
[attachment=16014]
zderzak i prawy tylny błotnik popękane.
Szkoda zgłoszona przed chwilą, czekam na kontakt ubezpieczyciela sprawcy. Panele chyba w poniedziałek będą już kupione - trzymam za to kciuki, pozostanie ich transport z Hamburga do Polski.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - spysiu92 - 18.03.2017

Będzie tańszy? B-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - eviltypie - 18.03.2017

://///////////////


Co mnie dziś wkurzyło....?? - frygi - 18.03.2017

(18.03.2017, 16:39)eviltypie napisał(a): rano przed pracą postanowiłem przeparkować smarta na parking coby na zieleni nie stał.
gaszę silnik, zamykam samochód patrzę lewe drzwi latają luźno, nie reagują na klamkę na zamek na nic, zostawiłem go tak w pizdu, wróciłem teraz do domu, cały dzień padał deszcz drzwi dalej się nie zamykają.


Chyba nie lubisz swojego auta Ja chociaż bym czymś go przykrył przed deszczem


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - eviltypie - 18.03.2017

(04.01.2017, 22:22)loyer napisał(a): Potrzebny do przeglądu . Poza tym w okresie letnim miałem kontrole policji ( jechałem moim sam dostawczym ) i policjant się uparł zeby sprawdzic zgodność nr vin . zanim znaleźli vin naniesiony na aucie to upłynęło dobre 30min tak ze woląłbym sam wiedzieć gdzie on sie znajduje .

(18.03.2017, 17:08)frygi napisał(a):
(18.03.2017, 16:39)eviltypie napisał(a): rano przed pracą postanowiłem przeparkować smarta na parking coby na zieleni nie stał.
gaszę silnik, zamykam samochód patrzę lewe drzwi latają luźno, nie reagują na klamkę na zamek na nic, zostawiłem go tak w pizdu, wróciłem teraz do domu, cały dzień padał deszcz drzwi dalej się nie zamykają.


Chyba nie lubisz swojego auta Ja chociaż bym czymś go przykrył przed deszczem


Bo już wkurza mnie to, że mechanicznie jest niezniszczalny, a jak się śpieszę to zawsze jakieś gówno się zepsuje. Wie ktoś jak zamknąć te drzwi z pękniętą linką ? Alarm od razu odbija i otwiera wszystkie drzwi


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - MariuszB - 18.03.2017

(18.03.2017, 16:39)eviltypie napisał(a): zostawiłem go tak w pizdu, wróciłem teraz do domu, cały dzień padał deszcz drzwi dalej.

Było mu jeszcze sprzedać kujawiaka!


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 18.03.2017

(18.03.2017, 16:28)obwd-crash napisał(a): Było to wczoraj o 18:35 we Gdańsku na ulicy Nowolipie przed skrzyżowaniem z Kartuską.

zderzak i prawy tylny błotnik popękane.
Szkoda zgłoszona przed chwilą, czekam na kontakt ubezpieczyciela sprawcy. Panele chyba w poniedziałek będą już kupione - trzymam za to kciuki, pozostanie ich transport z Hamburga do Polski.


Pytanie jak ubezpieczyciel wyceni panele Aquaorange jak nie są już dostępne.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Guniu - 18.03.2017

Mama dała na stacji pracownikowi wymienić spaloną żarówkę stopu i pozycji od kierowcy..
pracownik.. tak wsadził nową żarówkę, że ta wyskoczyła w kloszu i nie mogę jakimikolwiek sposobami jej wyciągnąć.. poczeka chyba jeszcze z dzień czy 2 puki coś nie wymyślę bo jedyne co mi przychodzi to zdemontowanie kawałka tyłu samochodu by zdjąć klosz.. Przez te wichury co dziś przechodziły przez Gw musiałem wchodzić po śliskim dachu na boso by przyczepność była lepsiejsza bo ma maly kominek wentylacyjny spadł.. i woda wlewać mi się zaczęła przez szyb do pochłaniacza kuchennego..


Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 19.03.2017

Dotykasz palcem do żarówki ?
To taśma dwustronna do palca i do żarówki . Może złapie oderwij palec i ciągnij obracając tak bym próby robił


Wysłane z iPhone 7 Łysy 13 emeryt


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 19.03.2017

(18.03.2017, 16:33)spysiu92 napisał(a): Będzie tańszy? B-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Będzie droższy, bo ma bogatszą historię i "nowsze " części Wink


Cytat:Kanapa



Pytanie jak ubezpieczyciel wyceni panele Aquaorange jak nie są już dostępne. 

Na początek pewnie pomysł z wyceną jak zwykłe malowanie, po uświadomieniu jak ma wyglądać oryginał malowania sprawdzą koszty hydrografiki - tak było 2 lata temu jak dziadek motorowerem skasował mi lewy tylny błotnik.
Ja natomiast poczyniłem już przygotowania do zakupu tych paneli w Niemczech. Zobaczę jak będą się miały koszty zakupu i transportu paneli do domu z wyceną kosztów naprawy przez ubezpieczyciela.
No i oczywiście samochód zastępczy już czeka do wynajęcia Wink


Menu