smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - BASTOS - 26.04.2017

Zmień na 454


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 26.04.2017

Niestety blotniki do 450 a juz zwlaszcza przedlifta nie sa produkowane od conajmniej 10 lat, wiec taka jest cena niestety... te nowe to zamienniki.
Do 451 naprodukowalo duzo, rynek uzywek jest tez bardzo duzy to i ceny sa niskie.

Ja za dwa zaplacilem okazyjnie 600.- w kolor.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Bocian - 26.04.2017

Zawsze jak czegoś nie mogłem wylukać np na allegro to dzwoniłem pod numer 668277302 i miły Pan jak nie od ręki to na drugi dzień mi części do smarcika wysyłał. Zadzwoń może i tobie pomoże.


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 27.04.2017

Pęknięta tylna sprężyna w zawieszeniu w waryjacie.
Wyjazd F4 na majówkę stoi pod znakiem zapytania a do F2 nie wejdziemy we trzy osoby.
Kurka wodna - zamienników niet, używek na Alledrogo niet a oryginały tylko w magazynie centralnym w DE.
Podziękowania dla Spysia za pomoc.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 27.04.2017

Ooo to lipa wypożyczalnie masz u siebie mają skody [Obrazek: ec1c6e7823bb01d9e9480b9981766145.jpg]
PKO docierały na Berlin i dalej 1500 km 24 h i dała radę

Łysy 13 pozdrawia


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Maciek_M - 29.04.2017

Smart mnie chyba już nie lubi:

- w sobotę zmieniałem żarówkę mijania

- we wtorek żarówkę oświetlającą wnętrze

- dziś go umyłem i z grubsza ogarnąłem wewnątrz

A jemu przepaliła się żarówka w bagażniku, bateria w pilocie niedługo do wymiany i jeszcze mnie zdzielił bagażnikiem po głowie - niedoczekanie Idea Ale mam nadzieję, że po myciu znów będziemy przyjaciółmi  Very happy Naszło mnie na śmieszki.
Poza powyższym nie zrealizowałem wszystkich planów na dziś i gdzieś pogubiłem gąbki do samochodu  Embaressed

Tak, wiem ludzie mają gorsze problemy

Dodatkówo okazuje się, że klocki prawdopodobnie chcą złożyć wypowiedzenie.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - agrttc - 04.05.2017

...cena za wymianę 4 amortyzatorów u mechanika w Rzymie... amortyzatory miałem swoje, kupione w sklepie bilstein polska, sam montaż policzyli sobie 150 euro... Dodam że w warsztacie specjalizującym się w smarcie za wymianę wraz z takimi samymi amortyzatorami krzyknęli sobie 440 euro... jak żyć...? Wink


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 04.05.2017

Zarabiac w € ....
Prawda jest taka ze zachod ma drogi serwis, stada taka popularnosc u nich dlugoterminowych wynajmow nowych aut. Jak sobie policzysz to starego lepiej pchnac do Polski a nowka bedzie 5 lat jezdzic prawie beznaprawowo.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - agrttc - 04.05.2017

Z tym zarabianiem w euro to też nie jest tak kolorowo, zwłaszcza we Włoszech (nie wiem jak w innych krajach Wink )... Taki kierowca autobusu miejskiego zarabia 1100e a kasjer/ka w markecie 900e... Wynajem długoterminowy tutaj też jest drogi, np wykup smarta 451 po 4 latach leasingu kosztował mojego współpracownika 9 tys euro przy cenie rynkowej ok 7500e


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PatiEK - 07.05.2017

Ktoś uprzejmy zajumał z samochodu kratkę zasłaniającą wlew do zbiorniczka spryskiwaczy...


Menu