smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 03.10.2017

Mój np. otwiera się z "kluczyka" ale umarł w temacie grotu od tego kluczyka. Ktoś wcześniej pisał, żeby nie smarować zamka i sam już nie wiem... Do tego dzisiaj steryd prysnąłem sobie na skaleczony łokieć i wysiadając zobaczyłem żółtą plamę na tapicerce drzwi :(


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ruciu - 08.10.2017

Pół godziny temu, powrót od rodziców do domu, 60km/h, samochód przede mną hamuje, ja również, spod jego kół wylatuje turlający się lis i na nieszczęście podnosi się tuż przede mną i trafia cielskiem wprost w dokładkę przedniego zderzaka a łbem pod prawe koło. Zatrzymuję się kawałek dalej ale po dokładce zostało tylko wspomnienie :(


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Marek - 13.10.2017

Piątek 13-go
poszedłem jak Dzik w kukurydzę.....

Droga krajowa 20 km od domu.
Jakiś szczyl na zakręcie w vw polo poszedł mi na czołówkę.

Wszyscy cali i zdrowi Habeta do klepania.

Ludzie 40 ton nie zatrzyma się jak osobówka, mogłem gościna zgnieść jak karton po mleku.....Chwyciłem pobocze, a szczyl nawet nie zatrzymał się aby zobaczyć co ze mną.

Holownik 8500 tysia
Habeta w serwisie postoi z tydzień
Drżenie kolan jak wyszedłem z kabiny bezcenne.

Ja nie zbiednieje odkuję się z czasem Szczylu.....
obyś sraczki dostał dziś gdzieś na melanżu......
życie.

[attachment=16798]


facebook/ dreamliner cdi


Co mnie dziś wkurzyło....?? - damiano.o - 13.10.2017

To całe szczęście że z Tobą ok. A wideo rejestrator? Może ustalisz gościa?

Tapnięte z SG NOTE 4


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Stormy - 13.10.2017

...właśnie - chyba czas najwyższy zainwestować w sprzęt rejestrujący.

Swoją drogą, podziwiam opanowanie i precyzję - nie każdy, potrafiłby tak wycelować pomiędzy słupy i drzewo   Rolleyes


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Marek - 13.10.2017

(13.10.2017, 17:31)damiano.o napisał(a): To całe szczęście że z Tobą ok. A wideo rejestrator? Może ustalisz gościa?

Tapnięte z SG NOTE 4

Ja nie mam rejestratora zawsze mówiłem że juz czas na kupno, ale szczyl jak wyprzedał ową osobówkę, pięknie nagrał się na jego rejestrator gość był bardzo uprzejmy i oddał swoją kartę SD Policjantom. Zobaczymy jak to dalej się potoczy ale aby odzyskać koszta i tak muszę zrobić mu sprawę cywilną. Zobaczymy co to za agregat jak ko Policja poprosi na rozmowę.



facebook/ dreamliner cdi


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 13.10.2017

Oooooo kur ....a

Pozdrawiam Łysy 13 [FIRE ENGINE][WOLF FACE]


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Stormy - 13.10.2017

(13.10.2017, 18:01)Marek napisał(a): ...Zobaczymy jak to dalej się potoczy ale aby odzyskać koszta i tak muszę zrobić mu sprawę cywilną. Zobaczymy co to za agregat jak go Policja poprosi na rozmowę.

facebook/ dreamliner cdi

...nie ma szans na ściągnięcie z OC sprawcy?


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Marek - 13.10.2017

(13.10.2017, 19:05)Stormy napisał(a):
(13.10.2017, 18:01)Marek napisał(a): ...Zobaczymy jak to dalej się potoczy ale aby odzyskać koszta i tak muszę zrobić mu sprawę cywilną. Zobaczymy co to za agregat jak go Policja poprosi na rozmowę.

facebook/ dreamliner cdi

...nie ma szans na ściągnięcie z OC sprawcy?


Policja musi go znaleść auto mogło być skradzione, lewe blachy itp normalni ludzie nie uciekają z miejsca zdarzenia.


facebook/ dreamliner cdi


Co mnie dziś wkurzyło....?? - frygi - 13.10.2017

Marek dobrze że z Tobą wszystko ok


Menu