smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - DaSza - 14.10.2017

Ale musiałeś mieć nerwa. Współczuję.
Może był dziabnięty, lub nie miał prawka. Może go namierzą.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 14.10.2017

Dżizas k###a ja p####e!!! Półmózg napytał sobie sporo biedy jeszcze być może o tym nie wie, ale zapisał się na przyspieszony kurs ciężkiego życia i odpowiedzialności za swoją głupotę.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PatiEK - 16.10.2017

Dobrze że nie położyłeś na boku.


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Marek - 16.10.2017

(14.10.2017, 22:14)psuwacz napisał(a): Dżizas k###a ja p####e!!! Półmózg napytał sobie sporo biedy jeszcze być może o tym nie wie, ale zapisał się na przyspieszony kurs ciężkiego życia i odpowiedzialności za swoją głupotę.

właśnie tak będzie. Policja namierzyła typa. Juz wczoraj miałem powiadomienie z Policji że trafili gagatka. dziś się na składaniu zeznań dowiedziałem się że jegomość kilka kilometrów dalej przydzwonił na kolejnym zakręcie w osobówkę. Był pod wpływem jakiegoś środka, został ktoś ranny i będzie grubsza sprawa. Zła informacja to taka że to 19 latek wiec raczej nie będzie z czego zaciągnąć szmalu. Dobra to taka ze nie Ja mu sprawę muszę założyć a mój ubezpieczyciel. Mi oddadzą z ubezpieczenia wszelkie koszta i nie tracę zniżek, kolejna zła informacja że Habeta ma skrzywioną ramę wiec zanosi się na min 2 tyg postoju. Auto jest wzięte na zasadzie wynajmu wiec jest szansa na nową HABETĘ


facebook/ dreamliner cdi


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 25.10.2017

Jestem debilem!
A skoro juz się przyznałem, to porada dnia: jeżeli zamierzasz kupić jakiś badziew eksperymentalnie kupuj przez internety. Nawet jak to ma być gofrownica czy słuchawki. Oglądać w sklepie, kupować w internetach!
Wyjaśnienie jest proste jak drut: kupił zdalnie - może odstąpić od umowy; kupił w sklepie stacjonarnym - umarł w tych butach co je tam kupił.

Także ja mam teraz taki jeden badziew w domu, jestem niezadowolony, a równowartość solidnej nasiadówki w knajpie poooszła fpisdu.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Stormy - 25.10.2017

Niby stara prawda, a wszyscy się jej uczymy co jakiś czas na nowo  Rolleyes


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - CodeBoy - 28.10.2017

Dziś i jutro w Gdańsku są targi motoryzacyjne. No i niby fajnie , wszyscy sprzedawcy duzi z 3 city i był też BMG z Mercedesem, można było wsiąść do S klasy, do kilku AMG, a do Smarta nie bo nie :( na pytanie czemu nie , Pan powiedział ze szczerością że tak marketing zdecydował. No witki opadają.
Już pomijam, że z Panem mogłem pogadać na poziomie katalogu. Na stoisku BMW o Mini mogłem dużo porozmawiać i wsiąść do najnowszego Mini , który jest wielkości SUV'a Smile I jak tu chcieć kupić nowego Smarta, nie dość że żabojad to jeszcze marketing leży i kwiczy, nie mówiąć że jak byłem w salonie to katalogi sobie wziąłem, ale na targach to można o tym zapomnieć.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - spysiu92 - 29.10.2017

(28.10.2017, 16:15)CodeBoy napisał(a): Dziś i jutro w Gdańsku są targi motoryzacyjne. No i niby fajnie , wszyscy sprzedawcy duzi z 3 city i był też BMG z Mercedesem, można było wsiąść do S klasy, do kilku AMG, a do Smarta nie bo nie :( na pytanie czemu nie , Pan powiedział ze szczerością że tak marketing zdecydował. No witki opadają.
Już pomijam, że z Panem mogłem pogadać na poziomie katalogu. Na stoisku BMW o Mini mogłem dużo porozmawiać i wsiąść do najnowszego Mini , który jest wielkości SUV'a Smile I jak tu chcieć kupić nowego Smarta, nie dość że żabojad to jeszcze marketing leży i kwiczy, nie mówiąć że jak byłem w salonie to katalogi sobie wziąłem, ale na targach to można o tym zapomnieć.
Zadzwon jutro do mnie wszystko Ci opowiem o smarcie ED Wink
885 700 718

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - CodeBoy - 29.10.2017

(29.10.2017, 18:23)spysiu92 napisał(a): Zadzwon jutro do mnie wszystko Ci opowiem o smarcie ED Wink
885 700 718

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Dzieki, na razie nie planuje zakupu, tylko tak się żale że człowiek by się chciał coś dowiedzieć a tu taka kicha, i to jeszcze za kawałęk grosza, bo targi nie darmowe.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - krzyss - 30.10.2017

Drugi akutator mi padł w 451 :( shit ! oszaleje, ciagle cos w tym 451...


Menu